Vajinismus sorunu yaşayan var mı

Klistooo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
114
14
26
Kızlar ben 2 aydır ilişkşye giremiyorum kadın doğuma gittim kızlık zarın kalın ama psikolojiktir dedi online vajinismus tedavisi alıyorum o zarın esneyeceğini söylüyor emla krem sürüp parmağımı sokma eğzersizleri yapıyoruz ama asla parmağımı sokamıyorum, kalemle denedim onuda sokamıyorum nedenini bilmiyorum ama olmuyor.. Yardım edin lütfen benim neden olmuyor

Kızlar ben 2 aydır ilişkşye giremiyorum kadın doğuma gittim kızlık zarın kalın ama psikolojiktir dedi online vajinismus tedavisi alıyorum o zarın esneyeceğini söylüyor emla krem sürüp parmağımı sokma eğzersizleri yapıyoruz ama asla parmağımı sokamıyorum, kalemle denedim onuda sokamıyorum nedenini bilmiyorum ama olmuyor.. Yardım edin lütfen benim neden olmuyor
Canım bi tane yazında vajinusmusu atlattığını yazmışsın

Ben de yaşamıştım. Bence olay oraya bişeyin sokulması. Ha parmak ha cinsel Organ bana aynı şey gibi geliyordu onu ben De sokamazdım. Bu süreçte bana eşim, yakın arkadaşım bir de Cem keçelinin vajşnismus kitabı yardımcı olmuştu. Öncesinde vücudu tanımak oradan çocuk bile çıkabildiğine göre esnek bir yapı olduğunu düşünmek önemli bence sonra da nefes egzersizleri. Ben ondan çok faydalanmıştım en önemlisi de düşünce yapısı tabi onu değiştirmemiz lazım kafada

Atlattım demek istememiştim aslında orda klavye azizliği maalesef

merhaba cem keçenin kitabında egzersizler var mı acaba nasıl bir kıtap, sadece ben böyle yendim gibi seyler mi var. ona göre almak istiyorum

merhaba cem keçenin kitabında egzersizler var mı acaba nasıl bir kıtap, sadece ben böyle yendim gibi seyler mi var. ona göre almak istiyorum
Cem keçeli zaten cinsel terapist. Kitap da şu şekil, bir tane terapiste gelen hasta var bir de danışan var siz kitapta psikolojik danışma yapılandırması görüyorsunuz. Egzersizler var. Ben tamamını okumadım ama bakış açısı ve farkındalık oluşturmakta etkili olmuştu

Dipnot olarak da şunu söyleyim ben geçmicek sanıyordum sırf bu yüzden balayını kendime zehir etmiştim her şey geçiyor arkadaşlar her şeyin çaresi var evleneli 2 sene oldu bitti bile bu problem de 1-2 ay gibi sürede çözülmüştü şimdi ise hamileyim. Karamsar olmayın yapabileceğinize inanın

X