Vajinismus Problemi ve Ameliyat / Tedavi

ophelianora

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2022
5
0
23
Merhaba uygulamayı kullanmayı bilmiyorum fakat son çarem bura kaldı umarım birilerinin karşısına çıkar. Vajinismusum var daha önce cinsel deneyim yaşamaya çalıştığımda yapamadık ve sonradan kendimi keşfetmeyi denedim. Psikolojik olmadığına %95 eminim çünkü parmak ile darlığa baktığımda yalnızca tek parmağımı alabilecek kadar genişliyor. Ameliyat sürecini yaşadınız mı ya da yaşayan birini tanıyor musunuz? Doktor önerisi yapabilir misiniz gerçekten çok kötü hissediyorum kendimi

İlk defa genişlemiyor diyen birini görüyorum. Ben de eskiden vajinismustum tek parmağımı sokabiliyordum ama iki parmak yapamıyordum. Dilatör set aldım onunla daha kolay oldu. Orası genişleyebilen bir organ hemen ameliyat falan düşünme bence bir dilatör set al

Genişlemiyor değil siz vajinusmus olduğunuz için size öyle geliyor. Kaslarınızı serbest bırakmıyorsunuz. Çocuk çıkan yer genişlemez olur mu

Yani kendi kendinize boyle sacma bir karar almaniz takdire sayan once doktora gidin oyle bisey olamaz hemen iki uc parmak herkes sokabilseydi zaten vajinismus diye bisey olmazdi

Merhaba ben vajinismusu Dr. Yeşim Yerçok ile 3 günde yendim şükürler olsun ne ameliyat ne acı ne sancı 3 gün 1er saat seanslarla problemimi çözdü, 3.derece vajinismus hastasiydim. Ertelemeden gidin, bazilari kendisi bu problemi aşabiliyor ama bu vajinismus seviyesiyle de alakali, doktorsuz çözemeyenler de var benim gibi.

Merhaba bende aynı sorunu yaşadım Dilatör diye bi ürün var trendyolda onun Plus olan yeni ürünü kullandım doktorlara çok para vermeden önce denemende fayda olacaktır linkte atabilirim yada Dilatör plus diye aratman yeterli olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…