Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bi iş bittikten sonra 10 dklık yanma sıkıntım var bide emlayı birakma onlarda yavaş yavaş inş

o yanma kuruluktanmış bugun busmel soyledı bana,hanı senle de konuşmuştuk...dert etme yanı herkeste oluyor.

emla da zamanla bırakılacak...

tam yatıyordum şöyle bir bakayım dedim,yazını gördüm.çok sevindim ya :)

valla sırayla herkes başarıyor maşallah. biri fena ayagını sürdü :KK1:

Valla bir başarayım.Bende avazım çıktığı kadar,bağara bağara sevincimi paylaşcam...Ozaman şu gülümsemelerin çoğunu eklerim heralde.Allahtan tek dileğim ben ve benim durumumda olanlara yardım etsin inşallah.AMİİİİNNN:Saruboceq:
Desteğin için sağol mona_rozacım:1hug:

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO
szn_dnzl
gulcel

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
rabia1984
Masalelif
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
fimu
nazli1982
morphem
fzbn
aslican07

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleme:
kızlar hepinize merhabalar
ben internette kayganlaştırıcı ve biraz da uyuşturucu krem tarzı bişi arıyorum.Gleitgelen jel buldum onu ısmarladım bir de anestol ya da emla aradım ama satan site bulamadım, daha önce almış olan varsa bana yardımcı olabilir mi???

kızlar hepinize merhabalar
ben internette kayganlaştırıcı ve biraz da uyuşturucu krem tarzı bişi arıyorum.Gleitgelen jel buldum onu ısmarladım bir de anestol ya da emla aradım ama satan site bulamadım, daha önce almış olan varsa bana yardımcı olabilir mi???

canim anestolu eczaneden alabilirsin ben bağsur için kullaniyodum mesela anlamazlar ya da bayan eczaci varsa ağda yaparken kullanicm diyip emla alabilirsin

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO
szn_dnzl
gulcel

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
rabia1984
Masalelif
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
fimu
nazli1982
morphem
fzbn
aslican07

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

tesekkr edrm ece111

canim anestolu eczaneden alabilirsin ben bağsur için kullaniyodum mesela anlamazlar ya da bayan eczaci varsa ağda yaparken kullanicm diyip emla alabilirsin

teşekkürler... gleitgelenin üstünde vajinal yazıyor diye uyarmıştı da arkadaşlar o nedenle onu internetten sipariş ettim ama diğerlerini bulamamıştım.Ondan vajinal falan diye bişi yazmıyorsa alabilirim eczaneden

teşekkürler... gleitgelenin üstünde vajinal yazıyor diye uyarmıştı da arkadaşlar o nedenle onu internetten sipariş ettim ama diğerlerini bulamamıştım.Ondan vajinal falan diye bişi yazmıyorsa alabilirim eczaneden

canim yaziyo olabilir ama ben çok yerde rastladim emla uyuşturucu etkisinden ötürü tüyleri alirken de kullaniliyo. eczaci bayansa ona söylersin bir arkim denemiş çok işe yariyomuş vs diye. ben ameliyat eldivenini tüy alcam diye aldim mesela aslinda neyinin yalanini söylüyosam sanki yüzüme bakan anlicak gibi geliyodu kaydirigubbakcemile3

canim yaziyo olabilir ama ben çok yerde rastladim emla uyuşturucu etkisinden ötürü tüyleri alirken de kullaniliyo. eczaci bayansa ona söylersin bir arkim denemiş çok işe yariyomuş vs diye. ben ameliyat eldivenini tüy alcam diye aldim mesela aslinda neyinin yalanini söylüyosam sanki yüzüme bakan anlicak gibi geliyodu kaydirigubbakcemile3

ay evet herkes yüzümde okuyormuş gibi geliyor. hatta bana bazen her evliye hemen rahatsız etmeyelim falan dendiğinde de içimden acaba yapabiliyormudur diye geçiyor.Bence artık psikolojim normal değil:))

X