Vajinismus İstanbul Doktor önerisi

kivircik3534

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
3
2
31
Merhaba Kızlar, 1.5 yıldır evliyim. 3 senelik beraberliğin sonunda eşimle severek evlendik. Balayındayken ilişkiye girmeye çalışınca bi baskı hissettim, eşim hemen doktora götürdü ve jinekolog muayeneden sonra kızlık zarımın septalı yani bölmeli olduğunu söyledi. O an çok korkmuştum arada büyük bir et parçası var onu almamız lazım penis giremez dedi o an cesaretlendirdi beni ve o bölmeli kısmı anestesisiz kesip aldı, düşününce nasıl cesaret etmişim diyorum. Neyse ondan sonra iş yoğunluğundan ve eşimin seyahatlerinden fazla birlikte olma fırsatı bulamadık, ikimizin de ilk deneyimi olduğu için ilişki yaşıyoruz zannediyorduk ta ki 20 gün önce bebek için jinekoloğa gidene kadar, jinekolog yaptığı müdahale sonunda kızlık zarımın durduğunu ve vajinismus olduğumu söyledi, dünya başıma yıkıldı ne yapacağız deyince yarın gelin vajinismus tedavisine başlayalım dedi ve 8000 tl gibi bi ücret istedi hemen verdik, ertesi gün gittik yalnızca yarım saat ayırdı bi sprey verdi gidin ilişkiye girin dedi eve gittik yapamadık, gerçekten doktorun tavrı da hiç hoş değildi, buraya yeni katıldım ve bu sorunu ertelemeden çözmek istiyorum, lütfen bana istanbulda bu alanda gerçekten iyi olan bir doktor önerin. Vakit kaybetmek istemiyorum kararlıyım bir şekilde yeneceğim ve bunun için ne gerekirse yapacağım, bütçe konusunda da problemim yok yeterki doktor iyi olsun, bana yol gösterin ki başarıp buraya başarı hikayemi yazayım, şimdiden teşekkürler.

Merhaba Kızlar, 1.5 yıldır evliyim. 3 senelik beraberliğin sonunda eşimle severek evlendik. Balayındayken ilişkiye girmeye çalışınca bi baskı hissettim, eşim hemen doktora götürdü ve jinekolog muayeneden sonra kızlık zarımın septalı yani bölmeli olduğunu söyledi. O an çok korkmuştum arada büyük bir et parçası var onu almamız lazım penis giremez dedi o an cesaretlendirdi beni ve o bölmeli kısmı anestesisiz kesip aldı, düşününce nasıl cesaret etmişim diyorum. Neyse ondan sonra iş yoğunluğundan ve eşimin seyahatlerinden fazla birlikte olma fırsatı bulamadık, ikimizin de ilk deneyimi olduğu için ilişki yaşıyoruz zannediyorduk ta ki 20 gün önce bebek için jinekoloğa gidene kadar, jinekolog yaptığı müdahale sonunda kızlık zarımın durduğunu ve vajinismus olduğumu söyledi, dünya başıma yıkıldı ne yapacağız deyince yarın gelin vajinismus tedavisine başlayalım dedi ve 8000 tl gibi bi ücret istedi hemen verdik, ertesi gün gittik yalnızca yarım saat ayırdı bi sprey verdi gidin ilişkiye girin dedi eve gittik yapamadık, gerçekten doktorun tavrı da hiç hoş değildi, buraya yeni katıldım ve bu sorunu ertelemeden çözmek istiyorum, lütfen bana istanbulda bu alanda gerçekten iyi olan bir doktor önerin. Vakit kaybetmek istemiyorum kararlıyım bir şekilde yeneceğim ve bunun için ne gerekirse yapacağım, bütçe konusunda da problemim yok yeterki doktor iyi olsun, bana yol gösterin ki başarıp buraya başarı hikayemi yazayım, şimdiden teşekkürler.

Dr. Özgür Ağlamış. Ben seneler sonra onda iki seansta yendim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Parmak egzersizleri vs yaptırıyor mu kısaca nasıl bir yol izledi açıklayabilir misiniz

Hayır parmakla birşey yapmıyor.
İlk görüşmede öykünüzü dinliyor sizi rahatlatıyor.
Sonra yatıyorsunuz işte, uyuşturucu bi krem sürüyor konuşuyor sizinle, küçükten büyüğe içinize dildo gibi birşey sokuyor. (Kesinlikle hissetmiyorsunuz)
Bi süre sonra size veriyor, kendiniz deniyorsunuz.
Sonra size egzersiz veriyor(parmaksız)
Bi kaç gün sonra tekrar gidiyorsunuz.
Başka bi uzman geliyor, tekrar orayı uyuşturuyor.
Bi tarafı içinde oluyor diğeri bilgisayara bağlı.
Sana kaslarını sık bırak diyor, bilgisayarda kas gücünüzü ölçüyor (yani gerçekten kaslardanmı/psikolojikmi diye)
Duruma göre tekrar hareketler veriyor.
Tekrar gidip konuşuyosun, nasıl hissettiğini felan soruyor.
Sonra bi hafta kadar sanırım yasak cinsel ilişki.
Sana krem ve o dildo tarzı şeyleri veriyor.
Evde denemek için.
İstediğin an yazabiliyorsun. Asistanıda kendide aşırı ilgili.

Hera Klinik (Şişli) - Op. Dr. Servet Şekeryapan Çalıkoğlu

2 arkadaşımın kısa sürede vajinismusu yenmesini sağladı. Kesinlikle öneririm.

Doktor beyi aradım asistanı bilgi verdi ama pek aklıma yatmadı ücret olarak da 30000 gibi bi rakam söyledi çok şükür maddi problemim pek yok ama gene de fazla geldi, bir de garanti vermiyorlar sonuçta insan diyor ya olmazsa diye. Biraz daha araştırıp Saygın Miçozkadıoglu ve Murat Ulusoya ulaştım. İkisiyle de görüştüm ikisi de çok ikna edici konuştu. Saygın Bey istanbulda bu avantaj ama Murat bey de 3 saatin sonunda o gün ilişkiye girersin dedi kendi yöntemi varmış kafam iyice karıştı kızlar sizce hangisi

Bugün İstanbul'da ben de klinik araştırmasına girdim. Evde kendi çabalarımla biraz ilerledim ama belli bir aşamadan sonra olmuyor. Mesela iki parmak egzersiz yapıyorum ama dördüncü boy dilatoru hala kullanamıyorum. İçimde belirsiz bir korku var. Sadece sabrimin sonuna geldiğim için artık kendim yapamıyorum. Artık konuşacak derdimi anlatacak bir Allah'ın kuluna ihtiyacım var. Benim de evliliğimin birinci yılı doldu. Ve eşime evlilik yıldönümünde isterse ayrilabilecegimizi söyledim. Kabul etmedi. Kliniğe gitmeme izin vermediği için süreç uzadı böyle bütün araştırmalari ve egzersizleri hep gizlice yaptım. Eğer guvenebilecegim bir doktor olursa artık sanırım ona da gizlice gideceğim.

Kızlar selam aynı sorun bende de var ama simdi söyle nişanlım yurt dısında ve orada yasamaya devam edeceğiz ( Ocak-Şubat gibi bende gidecegim ) arastırdıgım kadarıyla tedavide çift olarak gidilmemiz gerektiği söyleniyor. O yüzden karar ne yapacagıma karar veremedim

Doktor beyi aradım asistanı bilgi verdi ama pek aklıma yatmadı ücret olarak da 30000 gibi bi rakam söyledi çok şükür maddi problemim pek yok ama gene de fazla geldi, bir de garanti vermiyorlar sonuçta insan diyor ya olmazsa diye. Biraz daha araştırıp Saygın Miçozkadıoglu ve Murat Ulusoya ulaştım. İkisiyle de görüştüm ikisi de çok ikna edici konuştu. Saygın Bey istanbulda bu avantaj ama Murat bey de 3 saatin sonunda o gün ilişkiye girersin dedi kendi yöntemi varmış kafam iyice karıştı kızlar sizce hangisi
Merhabalar, 4 aylık evliyim. Evliliğim öncesinde de vajinismus araştırması yapmıştım korkularımın farkındaydım. Doktorum bana dr.Servet hanımı önerdi. Çok çok memnun kaldım sadece 3 günde tüm korkularım tedavim bitti. Kendisi hasta doktor iletişiminde de gerçek anlamda çok başarılı insanın içini rahatlatıyor. Ben kendisiyle konuştuğum anda bu sorunu kafamda çözmüştüm zaten. Kendisine şans verirseniz pişman olmayacaksınız. 1 ay oldu tedavim biteli ve çok çok rahat birliktelik yaşıyorum sanki hiç vajinismusla alakam olmamış gibi :)) Vital Fulya, Dr. Servet Çalıkoğlu ve ekibine yeniden çook teşekkürler ❣️

merhabalar. 2 aylık evliyim ve balayında böyle bir konuyla karşılaştım ne yapacağımı bilemedim. Araştırmalarım sonucu Vajinusmusu öğrendim. Gerçekten psikolojik olarak çok kötü hissettiren ama eşinizin desteğiyle ve doktorunuz sayesinde hafifleyebilen bu sıkıntının çözümü için doktor araştırma aşamasındayken şükürler olsun ki karşıma doktor Servet hanım çıktı ve tabiki Ayşe hemşire. İlk önce konuşmalarıyla rahatlattılar ve tedavim başladı. Tam olarak 4 gün sürdü ve sonuca ulaştık Servet çalıkoğlu doktoruma ve hemşire Ayşe hanıma güler yüzü ve sabırlı anlayışlı olmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Ve asla çözüme ulaşmadan sizi bırakmıyorlar. Çeşitli tedavi yöntemleri var size en uygun olanını seçiyorlar. doktorumun Instagram hesabı
op.dr.servet_calikoğlu
Umarım bu sorunu yaşayan çözüm bulmak isteyen bütün kadınlar sonuca ulaşır allah yardımcınız olsun

Merhabalar, sekiz yıllık evliyim vajinusmus hastasıydım takii, İnstagram da Servet hocamın sayfasını görene kadar. Bir kaç gün bekledim ciddi tedirgindim kimseyi tanımıyorum acaba nasıl olacak olur mu? Kafam da milyon tane soru sürekli dönüyordu, bi an da bi cesaretle whatsAp
Hera Klinik (Şişli) - Op. Dr. Servet Şekeryapan Çalıkoğlu

2 arkadaşımın kısa sürede vajinismusu yenmesini sağladı. Kesinlikle öneririm.
Kızlar selam aynı sorun bende de var ama simdi söyle nişanlım yurt dısında ve orada yasamaya devam edeceğiz ( Ocak-Şubat gibi bende gidecegim ) arastırdıgım kadarıyla tedavide çift olarak gidilmemiz gerektiği söyleniyor. O yüzden karar ne yapacagıma karar veremedim
Merhabalar, sekiz yıllık evliyim. Vajinusmus hastalığımı evlilğimin 2. gününde kendim farkettim çok fazla araştırma yaptım ve maalesef ki hiç tedaviye başlamadım. Bu şekilde sekiz yılı bitirdim, bu hastalığı kabullendik ve üstelik bu şekide çocuk sahibi olamayacağımızı bildiğimiz için tüp bebek tedavisine başladık, maalesef tedavi negatif sonuçlandı. Tekrar tüp bebek tedavisi için tüp bebek merkezi arayışına girdim, Rabbimin büyük hikmetiyle birlikte bir gün İnstagramda dolaşırken Servet hocamın vajinusmus hakkında ki videosuna denk geldim, dakikalarca videoları izledim, kafamda milyon tane soru, hiç bilmedim bir klinik, kimseden tavsiye alabilcek gibi değilim çünkü kimseye bu durumu anlatmamıştık. Bir kaç gün sayfayı takip ettim bi gün bir cesaret gelip iletişime geçtim, Oya hanımla ilk görüşmeyi sağladık, muayene için davet etti. Gidip gitmeme konusunda çok tedirgindim çünkü asla bilmediğim ve giden kimseyi de tanımadığım bir klinikti. Cesaretimi toplayıp eşimle birlikte gittik veee iyi ki diyoruz iyi ki gitmişiz. Servet hocam muayene ettikten sonra Ayşe hocamla devam ettik, canım Ayşe hocam nazımı çok çekti, çok güzel ilgilendi seanslar da öyle rahat davranıyor du ki bunu anlatmakla bitiremem. Seansı saati doldu bi sonraki seans ta görüşelim muhabbeti olur ya genelde, Ayşe hocam asla bunu yapmadı seanslarda oldukça rahat ve geniş zamanda çalışıyorduk rahat rahat saat sınırı olmadan. Ve mutlu son… Dört seansa ben klinikten mutluluk göz yaşlarıyla ayrıldım sekiz yıl sonra Servet hocam ve Ayşe hocam vesilesi ile biz Vajinusmus hastalığını çözümledik. İyi ki diyorum iyi ki siz diyorum. Tekrardan kucak dolusu teşekkür ve memnuniyetlerimi ileteyim kendilerine. 🌸

Arkadaslar merhaba,

Bu yazıyı yazmaktaki tek amacim buraya sizin de bu hastalıgı yenebileceğinize inanmam!

Eşime her zaman guvenmeme, ve baskıcı olmayan bir ailede buyumeme ragmen, ben de bu hastalıktan muzdariptim ve yaklasık 10 yildir ben bu hastalıgı yenememiştim. Daha once 3 doktordan vajinismus konusunda destek aldım, ama asla cozemedim. Kadinlar kulubundeki yazılari hep okurdum, ama buraya bununuazacağimi dusunemiyordum. Kendimce bu hastalıgın fiziksel oldugunu dusunup, botoks bile yaptırdım ve yine asamadim. Artık ilişkimizde de sikintilar yasamaya basladik ve cunkü benim umutsuzlugum, isteksizliğe ve ilgisizliğe donusmustu, hastalıgımı inkar edip, hic istemesem de kendimi ben boyleyim derken buldum ama aslında boyle kalmak da istemiyordum. Kimseyle konusamıyor, en yakın arkadaslarımla paylasamıyordum ama umutsuzdum.

Sonrasında bir doktorun tavsiyesi ile Dr. Servet Calikoglu ile tanıstım. Doktorum Servet Hanım ve sevgili Ayse hemsire bana bambaska bir dunya actı. Benim daha onceki doktorlarla kuramadiğim bir guven alanıni olusturdular, hem kendileriyle hem de kendimle yeni bir ilişki kurmami sagladilar. Beni sadece 3 gun icinde tedavi ettiler. Tekrar yazmak istiyorum sadece 3 gun! Ben de bu 3 günde onceliğimi bu tedaviye verdim, odevlerimi yaptım, kendileri ile her seyi acıkca paylastım. Ama asil basarı Doktorum Servet Calıkoglu ve Ayse hemsireye ait. Ne kadar tesekkur etsem az!

Bunlari gozlerim dolu yazıyorum, ve tek dileğim tüm kizkardeslerimin bu hastalıgi alt edebilmesi! Cunku hepinize guveniyorum!

Merhaba tedavi oldunuz mu bilmiyorum ama ben saygin bey ile sadece bir haftada cozdum ki ben vajinama dokunamiyordum bile 1.5 senelik evliyiz saygin beyi esim buldu arastirarak ilk muayene sirasinda korktum onun disinda seanslarim Cok iyi gecti online da tedavi veriyor bu arada uzakta olanlar icin

X