Vajinismus evliliğin kanseri

Pembe Bal10cuk

Oğlum 👼🏻♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
1.440
3.784
Merhaba arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip ediyorum yeni üye oldum. 6 aylık evliyim ve vajinismus illeti ile uğraşıyorum. 4 yıllık tanışma ve büyük aşkla evlendik. eşimde çok anlayışlı ama ilk geceden beri aşamadığımız bu sorun artık bizi bitirmeye başladı. İstek ve ön sevişme fazlasıyla var. Ama ona gelince hemen vazgeçme isteği geliyor. Öyle duvar gibi olması yada kasılma yok ama ağrı ve kaçma isteği var. İlk gecemizde birkaç denememize ragmen olmayınca en son nolursa olsun diyip eşime kendimi teslim etmiştim. Sürekli itiyordum ve elimi tutup girdi ama inanılmaz bir acı hissettim. Bi iki damla pembe sıvı geldi ve bıraktık.Ertesi günde adet olunca 1 hafta ara verdik. doğal olarak o duyduğum acı beynimde gittikçe büyüdü. Şimdi ise yeni yeni parmak denemeleri yapıyorum 1 aydır. ama birşey farkettim. Parmağımı aşagı dogru itince bi kemiğe denk geliyor sanki bir dönemeç gibi kemiği dönüp bu sefer yukarı çıkıyor. ve sanırım asıl ağrı yapan o kemik. Yani alt ve üst kısmınında esnemesıne imkan yok. sadece 1 parmak girecek kadar. elimle genişletsemde gevsesemde geçmiyor. çok rahat 1 pamağı alabiliyorum ve alt ve üstte kemik geliyor ne kadar ıkınsamda. Cem keçenin kitaplarını okudum, kegel egzersizi yaptım vs vs hiçbiri olmuyor. 2. parmağa da geçemiyorum. Eşim ilk gece 1 kere girdi eğer kemikten dolayı girmese oda girmezdi diyorum ama bu kemiğe ıkınmama rağmen oradaki darlığa anlam veremiyorum. Bunu yaşayan hisseden var mı? Kartal devlet hastanesinde kadın doğum uzmanı Doğukan hocaya ve afyon devlet hastanesinde de Gülten hanıma hipnoterapi için gittim. Yeni evliyiz maddi durumumuzda çok iyi değil özelde de 3 bin altında fiyat yok malesef. 21 yaşındayım ve eşiminde benimde ilk deneyimimiz. söylerken utanıyorum ama inanın bazen girip girmediğini anlayamıyoruz bile. Hangi pozisyonda daha ağrısız olur, parmak egzersizi dışında yapılacak başka bişey yok mu yoksa o yüksek fiyatları vermemiz şart mı. Eğer hiç çözüm bulamazsak kredi çekip Dr Reyyan Temizkan a gidicez. Biliyorum çok yazdım arkadaşlar affola ama inanın kimseye derdimi anlatamıyorum ve artık tükendim. panik atak başladı şimdide. ne zor şeymiş vajinismuslu cinsellik.. Artık ne evime ne kendime bakamıyorum. hergün ağlıyorum krizler geçiriyorum.. doktora gitmekten usandım her deneme hüsran oluyor. Son olarak anestol alıp deneyecektim ki forumda aşırı yandığını ve işe yaramadığını yazanlar olmuş. onuda sildim aklımdan. Şimdi benimle aynı dertleri çeken ve yenen arkadaslar yazarsa çok sevinirim. Artık bu cinselliğin imkansız oldugu düşünüyorum kendi adıma. Lütfen yardım edin çok kötü haldeyim... rabbim yardımcımız olsun..

Son düzenleme:
Umarım aşarsınız bu sorunu en kısa zamanda.Allah yardımcınız olsun.Şurdaki mesajlara bir bakın derim.Sizin gibi birçok kadın var.Okuyun,sorun mutlaka işinize yarayacak bilgiler olacaktır..

Okudum cok tesekkur ederim bu sayfanında bana çok yardimlari oldu gerçekten ama şu kemik düşüncesini aklimdan atamiyorum. Benimle ayni seyleri yasayan var mi acaba?

merhaba 1,5 yıllık evliyim ve bende aynı sorunu yaşıyorum. kemik sorunum yok herhalde çünkü hiç o kadar ilerleyemedim bile. bende doktorlara gitmedkten bıktım usandım

merhaba 1,5 yıllık evliyim ve bende aynı sorunu yaşıyorum. kemik sorunum yok herhalde çünkü hiç o kadar ilerleyemedim bile. bende doktorlara gitmedkten bıktım usandım

bende kemik olduğuna çok inandığım bişeydi ama forumdaki bi çok kişinin yardımıyla onun kemik olmadığı kanaatine artık sonunda inandım. Hangi aşamadasın cnm?

Canım bilen arkadaşlar seni başka topige etiketlesin. Bu konu uzun uzun konuşulmuş bir konu. Para vermeden halledersiniz InshAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…