vajinismus dr. murat ulusoy

vajinusmussan nasıl hamile kaldın cnm

arkadaşlar ben bir hotmail hesabı kurucam vajinusmusla alakalı doktora gittim doktor sırasıyla yapmam gerekenleri verdi bana kağıda yazılmış bunları uyguladım kurtuldum bundan ama benim başlangıç evresiydi durumu olmayan gidemeyen arkadaşlara yardımcı olur inşallah

Canım ya lütfen banada yardimmm ne olursun yeni düşuk yaptim ve dr tamamen yenmeden . , vajinismusu çocuk yapma dedi.sakin

arkadaşlar ben de gittim Murat Ulusoy'a tedavi için ve Allah'a şükür bu dertten kurtuldum.inanın gidene kadar benimde aklımda hep acabalar vardı.ya gidip başarısız dönersem diye ama gitmeyip erteleseydim hala içimde bu dertle dolaşıcaktım.yazılanarı okudukça yok artık 1 buçuk günde nasıl hallolur diye düşünyordum okudukça herkesin başarısını kararımı verdim.ben bir yıllık evliyim ve sürekli düzelirim her şey yoluna girer diye diye bekledim.hep araştırdım doktorları ama aralarında en içime sineni Murat Ulusoy oldu.gittiğimizde bizi çok samimi karşıladı.terapiler ve nefes teknikleri sayesinde biz de inanması güç ama 1 buçuk günde bu sorunu çözdük.biz son ana kadar olmaz gözüyle baktık hatta ilk denememizde olmadı ama doktor çok sabırlı ve ben vazgeçmeye kalktığım an o engelledi.ve tekrar gidip denediğimizde her şey hallolmuştu.kendinize bunu yapmayın.bişeyleri erteleyerek kendinizi ve evliliğinizi yıpratırsınız.ne kadar erken yardım alırsanız o kadar çabuk kurtulursunuz.şimdi kendimi öyle rahat öyle huzurlu hissediyorum ki hep içimde bi sızıydı bu dert. eşim anlayışlı olmasına rağmen kendimi ona karşı haksızlık yapmış gibi hissediyordum.sanki hayatta bu dertten kurtulamam diye içim içimi yiyordu.keşke diyorum şimdi daha erken cesaretimi toplayıp doktora gitseydim.ertelemek ancak kendimizi kandırmak oluyor.sze tavsiyem kendinizi de eşinizi de üzmektense doktordan yardım alın.murat bey bu alanda gerçekten uzman 1buçuk gn gibi kısa bi sürede Allah razı olsun beni bu dertten kurtardı.

3 senelik evli İzmirde yaşayan bir çiftiz.Evliliğimiz boyunca psikiyatri psikoloj jinekolog ve hocalar dahil elimizden geleni yapmış fakat başarılı olamamıştık.. Vajinusmustum.. fakat daha büyük bir sorunumuz vardı eşim bana hiç yaklasamiyordu cinselligi istemiyordu.. vajinusmus tedavisi olursam buna da çözüm olacağına inanarak ınternetten birçok sayfa okuyor, bu kadarı da gerçekmi acaba diye tereddut ediyordum.Dr ulusoyu ınternetten araştırdım yazılanları okudum uzunca bir sure sessiz kaldik sonra bir tanıdığımız yurtdışından gelip tedavi olmuş şuan 3 çocuk sahibi mutlu bir evliliğinin olduğunu da kendilerinden duyunca güvenimiz katlandı ..Aradık.. Güvendik.. Inandik.. ve gittik kendimden korkuyordum ama ona inanıyordum hipnoz ile bütün meselenin beynimde bittiğini öğretti ve eğitim verdi benim bedenimi benden iyi tanıyordu buda bana güven veriyordu.Odevler verdi yapabilince artık hazırsın dedi saskin ve mutluydum sonra Allahın izniyle çözülüverdi... inanamadık boşuna ertelenmiş bunca sene eksik bir insan olarak gecirdigim her geçen saniyeye yazik olmus evcilik oynamaşiz 3 senedir mutluyuz diye kendimizi kandırmisiz esas mutluluk bir bütün olarak aynı pencereden bakabilmekmis. Dr beye teşekkürü borç biliriz.. tecrübesine ,emeğine ,kişiliğine son derece guvenebilir Tereddütlerinizi bırakıp hemen tedavi olmanızı ve mutluluğunuzu gelecek guzel gunlerinizi ertelememenizi tavsiye ederim...

Herkese selam ben buradaki yorumlara guvenerek dr murat ulusoya gitmeye karar verdim ve iyikide gitmisim diyorum.ve simdi gitmek isteyipte dusunenlere bende katkida bulunabilmek icin yazmak istedim..pazartesi oradaydim hayatimda tanidigim en guven verici doktorla sadece 1.5 gunde 2 yildir cektigim sorunumdan kurtuldum.aslinda yarim günde kurtulacaktim eşimden kaynakli problemle 1.5 gune uzadi .keske 2 yil beklemeseydik .buradan birkez daha kendisine tesekkur ediyorum.ve bu sorundan kurtulmak isteyen herkese yol gostermek istiyorum..sadece kendisine gidin ve guvenin.gerisi kendiliginden oluyor.biz daha inanamiyoruz ama 1 gunde hayatimjzidegistirdigi icin bize mutlu gunlerimizi bize geri verdigi icin kendisine minnetariz

Herkese merhaba;
Murat Ulusoy'a giderken kendime bir söz vermiştim ve bu yoldan mutlu dönersek bende birçok kişiyi yüreklendirmek için yazacaktım.
2,5 yıllık evliyim. En büyük şansım eşim ve onun bu konudaki sabrı ve desteğiydi. Kimselerle paylaşmadan kendi içimizde 2 yıl bu problemle yaşadık, pozisyon denemeleri, denemeler ve denemeler.. Yoğun iş temposu ve sürekli olumsuz biten denemelerden dolayı deneme sayılarımız azalmıştı, bir evi paylaşan iki arkadaş gibi yaşıyorduk, hiçbir zaman ciddi anlamda ayrılık düşünmedik, hayal kırıklığı olduğu o anlarda kafalarımızı duvarlara vuracak kadar sinir anları dışında.. Bu iki yıl dünyayı gezdik diyebilirim, çok yedik, çok yer gördük ve eğlendik, ilişkimizin temeli 5 yıl süren sevgililiğe dayanıyordu ve sağlamdı, fakat baktık ki artık bebek istiyoruz, ve temelinde aslında mutsuzuz.
Kadın doğum doktoruma gittim, doktor bile zor kontrol yapabiliyordu inanılmaz kasılıyordum ilk söylediği neden daha önce gelmedin bu kadar zaman bekledin haklıydı eşim ve benim en büyük pişmanlığımız neden bu kadar erteleyişimiz ve hep kendi kendimize çözeceğimize inanışımız, doktor alkol kullanıp kullanmadığımı sordu, kullanmıyordum. Kullanıyor olsam belki bir kadehle rahatlatacaktı, reçetesiz verilmeyen el altında antidepresan verdi banamısın demedi ve yine gittim, henüz kızlık zarım bozulmamıştı, doktora yalvardım müdahale edin belki işimiz kolaylaşır diye, ve aparatla doktor müdahale etti kanamam oldu, fakat eşimle cinsel ilişkimize hiç faydası olmadı çünkü engel zar değil psikolojimdi, doktorum Kuşadasında Murat Ulusoy'un tedavisi olduğundan bahsetti ağlamaya başladım. Allahım dedim seanslar sürecek bir tedaviye mi gireceğim ve asla inanmıyordum o seanslara, o kadar mutsuzdum ki kulaklarım tıkandı seanslar sürecek bir tedavi olarak yorumladım o an duymuyordum doktor bana neler anlatıyor.
Eve döner dönmez Murat beyi araştırdım bilgisayar başında, blogları çok takip eden ve okuyan biri değildim, fakat bu konu hakkında ve Murat bey hakkında ne çok şey yazılmıştı kadınlar kulübünde, ardı ardına okudum hepsini, kendimi yalnız hissederken ne kadarda yalnız olmadığımı gördüm, ve mucizevi olan kısım 1,5 günlük tedavi oluşuydu, okuduklarım ardından inandım! Eşime kabul ettiğimi hemen gitmek istediğimi söyledim, birkaç telefon görüşmesi sonrası Murat bey ile randevulaştık, hemen o hafta sonu yola çıktık, ben Yüksek lisans eğitimini tamamlamış, ilime ve bilime saygı duyan bir bireyim, yola çıkarken ben zaten 1-0 öndeydim, herşeyden önce hipnoz tedavisine inanarak gittim.
Murat bey çok kibar bir beyefendi, sizi karşılaması rahatlatıyor. Önce hipnoz nedir anlatıyor ve örnek birkaç video gösteriyor, etkileniyorsunuz. Daha sonra 1,5 günlük tedaviyi aktarıyor, ve onaylıyorsanız imzalıyorsunuz ve tedaviye başlıyorsunuz.
Eşinizin sizi içeride televizyondan canlı izleyebileceği bir şekilde, özel odaya alıyor ve orada sizinle konuşuyor, hipnoz tekniğinin 1. adımı olarak, daha sonra eşinizle beraber muayene odası var ve oraya geçiyorsunuz, üzeriniz örtülü karşınızda ayna, eşiniz başınızda bekliyor, Murat bey genişlikleri farklı plastik aparatları jel ve kremle size veriyor, sırasıyla hepsini denetiyor ve içeriye almanızı istiyor ilk başta destek oluyor, sonra inanamıyorsunuz ki o plastikleri özel bölgenize değdiremezken kendi kendinize erkek cinsel organı gibi içinize alıyorsunuz, burada eşinizin desteği çok önemli, erkek doktor dememelisiniz, orada takılmamalısınız, bu hayatınız ve evliliğiniz için çok önemli, dinimizde de bu var çare erkek doktordaysa gidilebilir.
Daha sonra sizi kendi ayarladığınız otele yönlendiriyor ve deneme ödevler veriyor, kuş gibi olmuyorsunuz, çocuk oyuncağı gibi gelmiyor ilk başlarda bu sizin inancınızı sarsmasın, daha sonra hipnoz odasında birebir görüşme sonrası tedavi tamamlanıyor, unutmayın kendisi psikolog değil, geçmişiniz vs hiç konuşulmuyor sadece birkaç nokta atışı sorusu oluyor ve cevaplıyorsunuz. Evinize döndüğünüzde o plastik kitler sizin oluyor bir süre ödev veriyor pratik kazanmanız için, daha sonra onlara ihtiyacınız kalmıyor.
Zaten tekrar problem yaşarsanız bir telefon uzağınızda sizi tekrar tedaviye çağırıyor, ama bunun olduğunu hiç duymadım, gerek kalmıyor.
Maddi durumları yeterli olmayıp kredi çekip gidenleri duydum, inanın buna değer, çünkü eşinizle bu probleminiz varsa yediğiniz yemekte burnunuzdan geliyor tadı olmuyor.
Eşi tedavi sırasında doktor beyin müdahalesini kabul etmeyip yarım bırakanları da duydum, ayrılanları duydum yapmayın, çareyi de uzun seanslar sürecek yerlerde değil direkt burada arayın.
Murat Bey'den, bana onu öneren doktorumdan ve burada kendi hikayelerini tecrübelerini paylaşanlardan Allah gani gani razı olsun.
Murat beye gideli 5 ay olmuştur, hiç korunmadım, Allah aratmasın bebek istiyoruz, burada eğer birilerine yoldaş olduysam tek istediğim duaları..
Lütfen beklemeyin, evliliğinizde bu problemi yaşadığınız ilk aylarda hemen gidin, biz bir bakmışız 2 yıl geçmiş boşa giden yazık olan zaman..

Arkadaşlar bende gitmeyi düşünüyorum ama çok tereddütte kaldım ya olmazsa diye eşimi hala inandıramadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…