Vajinismus Ankara

Duruu0

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2023
2
0
30
Merhabalar. Ankara’da önerebileceğiniz vajinismus doktorları var mı acaba? Ve son fiyatlar ne durumda- sizler ne kadar ücret ödemiştiniz? Bilen varsa yazabilir mi?
#kadın #vajinismus #ankara

Son düzenleme:
Merhabalar. Ankara’da önerebileceğiniz vajinismus doktorları var mı acaba? Ve son fiyatlar ne durumda- sizler ne kadar ücret ödemiştiniz? Bilen varsa yazabilir mi?
Hera klinik kesin 100% çözüm ben İstanbul'dan gittim fiyatını daha yüksek bekliyordum şaşırttı beni o kadar iyi klinik olmasına ramen isterseniz özelden yazın size söyliyim

ben dr.hilal ağış'a gitmiştim çok memnun kaldım. 6 ay önce 8bin tl vermiştim ve 3 günde tedavi olmuştum:)

Merhaba ben kendim yendim 7 ay icinde önemli olan kegel ekersizleri yap ben günde 210 kere 10 saniye sikin 10 saniye birakiyordum, ve trendyol dan dilatör aldim kendim basladim en küçük dilatörle calismaya çok agladigim günler oldu ama çok şükür atlatdim. Olmicak şey değil öncelikle vajina ni tanı video lar bak YouTube dan sonra kegel yapmayı bırak ma 1 dilatör u ala bildikten sonra 2 daha sonra 3 ve 4 diye ilerle 4 gözünü korkutmasın oluyor ve acımıyor sadece vücut oraya kasmaya alıştığı için önce tuhaf geliyor oraya birseyin girmesi ama kasların hafızası var ondan yapa bilirsin bilinç altimizin bir oyunu bu kendini koruma ya alıyor vücut çünkü açicak kanicak vs. Gibi yanlış bilgiler pompalandi toplumuz da ne yazık ki. Ama kendine inan ve dilator ve kegel le olacağına inan. Ben 1 dilatör u ala bilmek icin bile baya uğraştım ama kendine ihtiyaci olan zamanı ver .

Bişey sorabilirmiyim bende tedavi oldum benim gibi penisi elle içeri sokp ilişkiye girenler oldumu aranıza destekli yani kendiliğinden direk girmeyi başaramadım girmeyince elle kendimiz sokuypruz böyle olan var mı

X