vajinanın orda acılı bişeyler hissediyorum aynısını yaşayanlar cvp yazsın ne olur

ben karma bi vitamin ilaç içiyorum içinde magnezyumda var acaba yeterli mi gelmiyo doktoruma soramadımki annem eşim falan giriyoruz içeri utandım son 1 haftadır var hatta bgn çok oluyo ya erken doğumla falan alakası yoktur dimi?mirmirmirmir

karma vıtamın yeterlı olurmu bılmıorum canım,ben calsıum sandoza benzeyen toz halınde suyla karıstırılan magnezyum kullanıorum.bu vajınadakı agrı banada 15-16 haftalarda olmustu belkı bıraz daha erken...sımdıyse ara ara vajına içinde ama daha cok sag kasıkta hıssedıorum,kimi zaman bacagıma kadar vuruo ama kısa bır sure.sende de sadece vajına içinde mi?zaten bu kasılma kısa surelıyse dert etme canım dedım ya içini rahat tut.dr a soledıınde ıdrar testı ısteyebılır,oda rahım içinde iltihap yada enfeksıyon olup olmadıına bakıolar.ıdrar temız cıkarsa korkulacak bişi yok dmektır.en azından bende ole oldua.s.içini rahat tut annesii....ama dr una sormatıda ıhmal etme canım.vajınal bolgede kasılma,agrı gıbı bişi hıssettını sole dr a.dr olan o anlar,anlatamıcandan korkma emi...a.sbebişe ve kendıne ii bak annesisüprizzzzz:ecrin_bebek:

karma vıtamın yeterlı olurmu bılmıorum canım,ben calsıum sandoza benzeyen toz halınde suyla karıstırılan magnezyum kullanıorum.bu vajınadakı agrı banada 15-16 haftalarda olmustu belkı bıraz daha erken...sımdıyse ara ara vajına içinde ama daha cok sag kasıkta hıssedıorum,kimi zaman bacagıma kadar vuruo ama kısa bır sure.sende de sadece vajına içinde mi?zaten bu kasılma kısa surelıyse dert etme canım dedım ya içini rahat tut.dr a soledıınde ıdrar testı ısteyebılır,oda rahım içinde iltihap yada enfeksıyon olup olmadıına bakıolar.ıdrar temız cıkarsa korkulacak bişi yok dmektır.en azından bende ole oldua.s.içini rahat tut annesii....ama dr una sormatıda ıhmal etme canım.vajınal bolgede kasılma,agrı gıbı bişi hıssettını sole dr a.dr olan o anlar,anlatamıcandan korkma emi...a.sbebişe ve kendıne ii bak annesisüprizzzzz:ecrin_bebek:

cnm cvp için çok sağol benim vajinanın orda etimde hissediyorum yani öyle oluyoki o deliği hissediyorum yani bazende içerden akıntı çıkarken hissediyorum bi bakıyorum akıntı gelmiş gerçekden ama bi arkadas erken doğum riski falan dedi de acayip korktum ne biliyim öyle diyim o zaman vajinal bölgede diye tarif ederim inş anlar benim kısa süreli oluyo çok kısa ama sürekli oluyo yani mesela sana sayı belirtemem farkında olmuyosun çünkü baya oluyo ama o acıda dayanılmayacak gibi değil neyse sende kib:CüvCüv:

beniseccim cok iyi anlatmişsin..bende de var o agridan..doktoruma sormayi unuttum..ama bende iltihap cikti..biliyorsundur benim olayimi..onu araştirirken iltihap oldugu cikti..bende nette biraz baktim bu iltihap işide bicak saplanir gibi agri yaparmiş..sen doktoruna muhakkak sor..tahlil yaparlar..ihmal etme..ben antibiotige basladim..

eger utaniyorsan eşinle annenden önce gir doktora..sen sorularini sor..onlari sonra içeri alsinlar..zaten sen leb demeden doktorun anlar ne diyecegini :KK66: ama lütfen ihmla etme..bizide haberdar et :KK66:

selam arkadaslar bgn doktora gittim bu vajinanın ordaki acıyı söyledim bişey batıyor gibi saplanıyor gibi dedim normal dedi rahim büyüdügündenmiş enfeksiyon falan demedi idrarkültürü yaptır genede istersen dedi bi dahaki ayı bekliycem geçmezse yaptırcam öyle olunca istirahat et dedi

arkadaslar idrar kültürü sonucum çıktı temiz allhdan..

sağolasın cnm içim rahatlı valla birde renkli dopler için gün aldım 1 ay sonraya 29 ocak şimdi tek derdim bebegimin hareketlerini hisetmememem herkes hissediyo bi ben kadım:KK43::-)nazar:

Canım bebişim genelde hareketsiz kalınca oynuyor benim,mesela otururken,uzanırken falan,ozamanlar dikkat et bakalım hissedicenmi?

:nazar::nazar:

arkadaslar dünden beridir durduk yere vajinanın orda sıcaklık hisediyorum bi anda oluyo ve geçiyo sanki sıcak bişey dökülürya öyle sonra geçiyo wcye gidip baktım akıntımı falan diye bişey yok sizdede oluyomu yada ne bu?

arkadaslar ben hamile kalmadanda 2 cm boyunda miyomum vardı hamile kalınca 4 cm oldu ve doktor plesentanın karşı duvarında dedi ve artık beslenmiycek dedi ve büyümesi durmuşdu şimdi çok karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim ve baktı plesantayla yan yana ve 6 cm olmuş dedi erken doğum riskin var dedi kanlı akıntım olunca acil hemen hastaneye yatıcaksın dedi birde 2 gün önden gidiyordu bebek şimdi 2 gün gerilemiş yani toplam 4 günlük gerileme var yorum yaparsanız sevinirim çok üzgün ve mutsuzum:KK43:((

canım geçmiş olsunherşey yolunda gider inşlh
o dediğin vajinal tuhaflıklar bendede oluyor tam o dediğin yerde aniden birden acı hissi bazen baskı -sızlama oluyo bu tarz şeyler. tam kelimelere dökemiyo insan ama kafaya takmıyorum ben rahim ağzı ölçümü yapılmıştı o yüzden içim rahat.inşlh başka bişide yoktur.. allahım korusun demekten başka bişi yapamıyorum vücudumdaki her tepkiyede bi anlam yüklemeye çalışınca psikolojim bozuluyor. allaha bıraktım koruyan o

evet cnm doğru söylüyorsun ben korkuyorum ama çünkü bendeki miyom 6 cm olmuş malesef o acıyı veriyo bana inş bişey olmaz yaradana sığınıyorum

X