Vajınamus 1 ayda yenmek isteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doktorlara güvenmeyin doktora gitmeyin diyen üyenin cehalet kelimesi de ağzından düşmüyor

daha tedavi edeceğiniz rahatsızlığın adını yazamazken vajinamızı size emanet etmemizi nasıl beklersiniz. Vajina diye yanlış yeri tedavi ederseniz ne olacak
Yanlış yazıldı ve klavye hatası keşke bütün sorunlar böyle burda yanlış yazmak olsa varsa derdiniz bu akılla çözemezsiniz zaten olduğunuz durumu hakediyorunuz yazık

Doktorlara güvenmeyin doktora gitmeyin diyen üyenin cehalet kelimesi de ağzından düşmüyor
Doktorlar güvenmeyin diye bir şey yok boşuna zamanınızı harcamayın eğer çözülmüyorsa farklı yollarında var anlamında ama tabi sizin gibi cahil insanlara laf anlatmak zor derdin varsa sen git doktora canım

Derdim olduğunda gidiyorum aşkitom, bilim benim için sizin safsatalarınızdan daha güçlü

Yanlış yazıldı ve klavye hatası keşke bütün sorunlar böyle burda yanlış yazmak olsa varsa derdiniz bu akılla çözemezsiniz zaten olduğunuz durumu hakediyorunuz yazık

Derdimi doktora gidip çözmeyi yeğlerim. Evde kendi kendine ne idüğü belirsiz yöntemlerle bana çare olmaya çalışan insanların dediklerini dinlemem

Yine mi siz. Yine karışımlarınızı mı paylaşacaksınız. Bununla ilgili konu açmadınız mı zaten. İnsanların vebalini alıyorsunuz
Kimsenin vebalini almıyor ama sizler böyle yazarak aşıyorsunuz kendim deneyip güvendiğim şeyi burda paylaştım ve başardım şuna krem felan da kullanmıyorum yani imkanzsız değil olumlu yanıt veriyor ama sizler yorum yapmak için yapıyorusnuz belki derdine derman olacak birinin ama sizler yüzünden cesaret edip kimse yapamaz ne paralar harcayan dolandırılan çiftler var ve onların vebalini siz alıyorsunuz

28 Eylül konunuzda "şırınga ile hamile kalanlar var bunu gördüm ve 3 haftadır deniyorum hamile kalmak sizce olma olasılığı varmı böyle bir şeyin ?" demiştiniz.

Çok şükür şırınga fikrinden vazgeçmiştiniz. Sonrasında 3 yıldır devam eden sorununuzu bir anda çözdünüz ve insanlara krem tavsiye etmeye başladınız.

Siz cinsellikten bahsetmiyorsunuz zaten; sürüldüğü alanın geçici olarak hissiz kalmasını sağlayan lokal anestezik krem öneriyorsunuz.

Keşke sorunun adını doğru yazmayı da öğrenseydiniz. Doğru yazım "vajinismus".

Vajinamus ne demek ? Vajina + namus kelimelerini birleştirerek mi türettiniz ?
Burda laf kalabalığı yapma yazım yanlışını kafaya takacağına varsa sorunun git hallet burda bu sayfa da boşuna değilsindir dimi

Evet şuan kremim bitti ve kullanmadan oluyor evliliğimi kurtardım benim için imkansız olan şeyi kendim çözebildim boş yere bir sürü paralar harcadım zamanında ve sonucuda hüsrandı ben kremi kendim keşfettmedim yine burda başkaların paylaşımında gördüm cesaretim toplayıp aldım denedim ve oldu şuan kremsiz ilişkim var ondan dolayı kimseye saçma gelmesin bu durum oluyor yani oldu imkansız dediğim. Şeyi yaşadım

Burda laf kalabalığı yapma yazım yanlışını kafaya takacağına varsa sorunun git hallet burda bu sayfa da boşuna değilsindir dimi
Hanımefendi sizin kullandığınız kremleri birçok kişi kullanıyor, bana yanlış geliyor ama neyse hadi yapacak bi şey yok. Ama vajinismus çoğu zaman altında psikolojik bir travma yatan hastalıklardan biri. Dolayısıyla doktora gittim hiçbir şey yapmadı siz de güvenmeyin diyebilmeniz için sizin vajinismusu psikolojik olarak tedavi edebilmiş ve bunu o şekilde önermiş olmanız lazım. Böyle bir durum var mı? Yok. O zaman deneyiminizi anlatın geçin, elinize düştüğünüzde kapısında yatacağınız doktorları kötüleyip durmayın

"felan" değil "falan"

O kremlere karşı alerjisi varsa ne yapacaksınız peki. fütursuzca insanlara ilaç tavsiye etmek ne demek. Bu doktorlar boşuna mı okuyor. O zaman bıraksınlar yapmasınlar biz evde deneme yanılma yöntemi ile yaptığımız şeyleri tedavi diye insanlara kakalayalım olur mu?

Şırınga ile hamile kalmaya çalışmış birinden ne tavsiyesi alacağız çok merak ediyorum

Konuyu farklı yere çekmeyin ben doktorları kötülemedim Varsa böyle bir sorununuz ben yendim kremle doktorlarla zamanınızı kaybetmeyin çünkü bu evlilik anladınız ki herkese doktor iyi gelmiyor bazen psikolojik olan bir konu değil bu kişi destek istiyor ona umut olacak bir ilaç ya da farklı bir şey benim dediğim şey kötü bir şey değil tekrar söylüyorum eğerki böyle sorunu olan kişiler varsa doktor tedavisi olumlu değilse kreme başlasın eğer onuda yapamazsa diyecek bir şeyim yok ben başardım ve onun için paylaştım

Yoo eğer fizyolojik bi sorununuz yoksa ki olsa bunu uyuşturucu kremlerle geçiremezsiniz gayet psikolojik bir bozukluk.
Buyrun doktora gitmenize gerek yok para harcamayın ayağınıza getirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…