Vajinamdan koku geliyormuş

bffean

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
429
410
arkadaşlar o kadar canım sıkkın ve üzgünüm ki böyle bir konu hiçkimseye anlatılmaz ki,eşim bana vajinamın koktuğunu söyledi hemde 2 kere,önce espri olarak söylemişti ama en son söylediğinde çok ciddiydi,başımdan aşağı kaynar sular döküldü ne diyeceğimi şaşırdım,çok üzüldüm ve ağladım,halbuki çok dikkat ederim vajinal jelle yıkarım hemen hemen hergün yıkarım dikkat ederim iç çamaşırımı nerdeyse hergün değiştiririm,o kadar özen göstermeme rağmen sonuç hüsran oldu en kötüsüde bunu kocamdan duymak yıktı beni.çok kırıldım.ne yapmalıyım bilemiyorum,artık eşimle birlikte olabilirmiyim bilemiyorum her zaman kasarım artık kendimi kokuyormu yine diye.ne yapmalıyım eşimle konuşmuyorum o sözü söyledğinden beri.

ne bu yaaa insan bi düşünür kırılırmı üzülürmü diee . kendininki çokmu temizmiş. kusura bakmayın üzülmeniz benide üzdü bunu yapmaya hakkı yok. insanlar artık kalp kırmak'ın ANLAmını bile bilemez oldu YAZIK..!

o kadar kötüyüm ki bundan sonra nasıl davranıcam bilemiyorum ama artık karar verdim eşime kesinlikle yaklaşmayı düşünmüyorum.

Terbiyesizlik etmiş..öyle bişey olsa bile söylenirmi bu ya..
sen kadınsın salgılanmaların oluyor dönem dönem..bunu hiçmi düşünememiş..
işi olana kadar ses etmemiştir kesin,işi bitince söylemiştir bunu..
kusura bakmayın ama eşiniz tam bir gerizekalı...hemde önde gideni
bu arada eğer gerçekten böyle bir koku v.s. sende hissediyorsan eşin için değil,kendin için kullanabileceğin bikaç şey önerebilirim..
ben kendimden örnek vereyim sebamed in jelini kullanıyorum ve inanılmaz güzel kokusu var..
Kokusu çok hoş ve herhangi bir yan etkisi yok araştırabilirsin...
Ama her gün kullanılmasını tavsiye etmiyor doktorlar. Haftada 2 kez kullanılabilir veya gün aşırı..ben gün aşırı kullanıyorum sürekli..
Her gün kullanıldığında vajinanın ph dengesini bozmuş oluyoruz o yüzden..

arkadaşlar o kadar canım sıkkın ve üzgünüm ki böyle bir konu hiçkimseye anlatılmaz ki,eşim bana vajinamın koktuğunu söyledi hemde 2 kere,önce espri olarak söylemişti ama en son söylediğinde çok ciddiydi,başımdan aşağı kaynar sular döküldü ne diyeceğimi şaşırdım,çok üzüldüm ve ağladım,halbuki çok dikkat ederim vajinal jelle yıkarım hemen hemen hergün yıkarım dikkat ederim iç çamaşırımı nerdeyse hergün değiştiririm,o kadar özen göstermeme rağmen sonuç hüsran oldu en kötüsüde bunu kocamdan duymak yıktı beni.çok kırıldım.ne yapmalıyım bilemiyorum,artık eşimle birlikte olabilirmiyim bilemiyorum her zaman kasarım artık kendimi kokuyormu yine diye.ne yapmalıyım eşimle konuşmuyorum o sözü söyledğinden beri.

Canım, belli kı kırılmış ve üzülmüşsün.. Ama bu o kadar üzülüp kırılacagğın bir durum değil...
Bence senin yapman gereken bir jinekoloğa görünmek, eğer gerçekten böyle bir durum mevcutsa, bu içten salgılanan birşey olduğu için senin temizlik anlamında veya bakım anlamında bir problemden dolayı bunu yaşadığını düşünmüyorum.
Eşine kızma veya ona karşı tavır alma, bu konularda bir birinize ne kadar net ve açık olursanız o kadar iyi bir cinsel sağlığınız olur kanımca.

Benimde bir dönem vajinal koku sorunum olmuştu.
Ben evli değilim, fakat kendim fark ettim bunu. Seninde dediğin gibi ben de her banyo yaptığımda SebaMed'in ph değeri olan jelini kullanıyorum ve aynı zamanda her gün, istisnasız hergün iç çamaşırımı değiştiririm.
Annemin küçük bir kız çocuğu olduğum zamanlardan bu yana tembih ettiği en önemli şeylerden bir tanesi bu konuda temizlik, titizlik ve hijyen olmuştur.
Tüm anneler kız çocuklarına bu konuda titiz davranmalarını tembihler zaten, hem hassas bir bölge olduğu için, hem de herhangi bir mikroba karşı kendimizi korumamız için.

Dediğim gibi, bence bir jinekolağa danış, aynı zamanda eşin ile daha açık olmaya çalış bu konularda.
Bu sana bunu söylemeseydi, sen de hiç fark etmeseydin ama içten içe eşin bu konuda rahatsız olsaydı ne olacaktı?
Ya o senden soğusaydı bu anlamda? Daha büyük problemler yaşamazmıydınız? O yüzden bence işin olumlu yönünden bakmalısın ve çok canını sıkma derim :KK34:

kusura bakmıyorum inan çünkü çok kırıldım,resmen 2 gündrü hayata küstüm,düşünsene en yakınım eşim bunu söylüyor ve hakaret eder gibi
ne yapmalıyım sizce bundan sonra nasıl davranıyım bilmiyorum.uzaklaştım artık ondan.

kusura bakmıyorum inan çünkü çok kırıldım,resmen 2 gündrü hayata küstüm,düşünsene en yakınım eşim bunu söylüyor ve hakaret eder gibi
ne yapmalıyım sizce bundan sonra nasıl davranıyım bilmiyorum.uzaklaştım artık ondan.

uzaklaşmanız normal. kalbiniz kırgın. ama merak etmeyin geçer bi kaç güne erkekler aldırış bile etmez kendi kendinizi igleştirirsiniz.konuşmayın kırıldınızı belli edin bakalım nasıl tepki vercek madem begenmiyo yanaşmasın ozman.:KK47:

enfeksıyon varsa koku gelır...doktora gıdın ıla verır gecer ..

her eşınızın dedıgı laflara kırılırsan bu omur gecmez ..

söyleme tarzını bilmiyorum. benimde kokuyormuş eşim daha sonradan söylemişti bende çok kızmıştım neden daha önce söylemedin diye:KK70: çünkü yara varmış ilişki esnasına acıtma yaratmayan ama baya yayılmış bir yaram vardı ve ne kadar temiz tutarsan tut koku yapabiliyormuş. ben hamilelik düşünüp doktora gidince yara olduğu çıktı ortaya tedavi oldum vs ondan sonra eşim söyledi ilişki esnasında ağır bir koku yayıyormuş şimdi tamamen kesildi demekki yaradan kaynaklıymış dedi. keşke daha önce söyleseydi belki, yaktırmak zorunda kalmadan ilaçla halledilebilirdi..

Erkekler sonuçta bekarkende başkalarıyla ilşkiye girmişler nasıl koktuğunu az çok biliyorlar. bence bir doktora görün. ayrıca sürekli jellerle yıkadığını söylemişsin o jellerle çok sık yıkandığında da yara oluşma ihtimali doğuyormuş.

yalnız kocanız da öz hakiki meşe odunuymuşş :)

herseyın bi söylenme şekli var sizde bigün ona bu tip bişey söyleyın kısa sürdü fln deyın bakın bakalım napioo :KK9:

yara olabilir iltihap olabilir :) bir de bazı vajinal temzılık jelleri çok kötü kokuyo ya

benım vardı bıtane yıkanırken dahı dayanamıodum kokusuna eşim ise kokusuz kı bu ne ıyı ne kötü kokmuo diodu

ama bana kötü kokuyodu...belkı öle bişe olabilir...doktora gidinn bakalım iltihap fln varsa gecer koku yok olur...

hersey konusularak haledilir esine hak vermiyorum ama soylemeden senden uzaklassa belki nedenini hic bilemiyecektin
seni kirmis direk soyleyerekki sende sonuna kadar haklisin keske baska bi sekilde konussaydi seninle:KK47:

Söyleme tarzı her zaman önemlidir.
Eşinizin söyleme tarzı nasıldı bilmiyorum ama sizin farketmediğiniz bi durumu size söylemesi çok normal...
Ve bazen gerçekten rahatsız edici kokular ortaya çıkabiliyor.(adet döneminde çok sıcaklarda burnuma hep kan kokusu geliyormuş gibi gelir ve bu bile beni rahatsız eder)Eşiniz bile olsa bu kokuyu çekmek zorunda değil...
Size bunu söylemiş çokta iyi yapmış.Size söylemeyip sizden uzaklaşsa daha mı iyi olurdu ? Tabi ki hayır...
Bu konuya takılıp üzülmeyin bir an önce bi doktora görünün....

Herkes eşe yüklenmiş ama adam ne yapsın merak ettim...
Gerçekten ortada bir koku varsa rahatsız oluyorsa eşine değilse kime söyleyecek?
Önce şaka yollu söylemiş ama konu sahibi anlamak istememiş.
2.de adamcağıza tak etmiş ciddi ciddi söylemiş.
Söylemesi gerek de aynı zamanda.
Aynı şeyden konu sahibi de muzdarip olabilirdi.
Ne demişler, insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa :KK8:

Herkes eşe yüklenmiş ama adam ne yapsın merak ettim...
Gerçekten ortada bir koku varsa rahatsız oluyorsa eşine değilse kime söyleyecek?
Önce şaka yollu söylemiş ama konu sahibi anlamak istememiş.

bende size katılıyorum...
bunda kırılacak bişey yok o sizin en yakınınız söylemeyip te sizden uzaklaşsa daha mı iyi olur du ha belki temizlikle alakası yoktur bunu önemseyin belki bir rahatsızlıktır hem bunu dikkate alın belki söyleyiş tarzı yanlıştır ama bu kadar büyütmeyin eğer yara falan varsa da eşiniz size bu konuda yardım etmiş bence siz farkına varmamıştınız daha önce

Size söyleyiş tarzını bilmiyorum ama söylemeside gayet doğal.Sonuçta siz karı kocasınız.Doğal olarak böyle uyarılarda bulunmak yanlış değil ki.Sizde bunu dikkate alarak doktorunuza görünün.Belkide sağlık açısından bir sorun vardır ve önceden ilerlemeden bunu engellemiş olursunuz.Eşinizi yalnızca söyleyiş biçimi yönünden uyarın ki bir daha herhangi bişey farkettiğinde daha kibar dile getirsin:KK34:

Canım mutlaka bı gınekologa gorun,zıra mantar veya benzerı enfeksıyonların belırtılerınden bırıdır koku.

[ı]herkes eşe yüklenmiş ama adam ne yapsın merak ettim...
önce şaka yollu söylemiş ama konu sahibi anlamak istememiş.
[/ı]

kesınlıkle katılıyorum.

Size söyleyiş tarzını bilmiyorum ama söylemeside gayet doğal.Sonuçta siz karı kocasınız.Doğal olarak böyle uyarılarda bulunmak yanlış değil ki.Sizde bunu dikkate alarak doktorunuza görünün.Belkide sağlık açısından bir sorun vardır ve önceden ilerlemeden bunu engellemiş olursunuz.Eşinizi yalnızca söyleyiş biçimi yönünden uyarın ki bir daha herhangi bişey farkettiğinde daha kibar dile getirsin:KK34:

Aynen ben de burada eşinize odun falan diyenlere bilakis gayet normal bir şey söylemiş.
Belki de siz fark etmiyorsunuz ama onu rahatsız ediyor? Sizin bi hastalığınız olabilir ve bu saye de erkenden tedavi olmuş olursunuz.
Küçük ve saçma sebeplerden eşinizle boşuna küsmüşsünüz
:KK36:

arkadaşım kötü koku varsa eşinin söylemesi çok
doğal.hemen doktora git mantar, enfeksiyon veya yara olabilir.
bu arada bazı arkadaşlar jel kullanmaktan bahsetmişler
mantar yüzünden doktora gitmiştim nedenini sorduğumda
çok temizliyorsun ondan olmuştur dedi.sabunla fazla
yıkama dedi
bunuda eşim duydu şimdi beni sık sık uyarıyor sakın yıkama
diye dinleyen kim yinede yıkıyorum senin gibi kokmasından çok
korkuyorum.
farkındamısınız sadece biz bayanlar bütün vücudumuzun
özellikle özel bölge temizliğine çok dikkat ediyoruz.ama bu erkeklerde yok.:KK34:

X