Vajinam dar olabilir mi

Mematipolatalemdar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2020
85
-26
24
Merhaba biz sevgilimle ilişkiye girmeyi denedik ama vajinam dar olduğu için bir şeyler yaşamayadık benim ilk birlikteliğim olacaktı ama olmadı sizce hasta mıyım ne yapmalıyız bir arkadaşımda da böyle bir problem varmış ameliyat olması gerekliymiş ne yapmam gerekli ne olur ben ameliyat olmak istemiyorum direkt zorlasak olmaz mı

Vajinan dar değil, vajina girişindeki kasları kastığın için giremiyorsundur. Rahatlamak lazım, parmak egzersizi deneyebilirsiniz, ön sevişme muhakkak olsun ıslanman önemli. Zorlasanız olur ama yoğun kanaman olur ve kasılmayı kuvvetlendireceğin için ileride daha çok zorluk yaşarsın.

Merhaba biz sevgilimle ilişkiye girmeyi denedik ama vajinam dar olduğu için bir şeyler yaşamayadık benim ilk birlikteliğim olacaktı ama olmadı sizce hasta mıyım ne yapmalıyız bir arkadaşımda da böyle bir problem varmış ameliyat olması gerekliymiş ne yapmam gerekli ne olur ben ameliyat olmak istemiyorum direkt zorlasak olmaz mı
Ne ameliyatı olmuş? Kendinizi kasıp yeterince ıslanmamışsındır. Çocuk çıkacak kadar esneyen yer ne kadar dar olursa olsun penisi içine alır doğru bir birleşmede. Ön sevişme ve tahriki artırın. Rahatlayın

X