Vajinal PRP, Hüdoplasti ve Labioplasti deneyimim

ayden akmut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
1
0
25
Merhaba, öncesinde çok araştırdığım ve sonunda karar verdiğim bu işlemleri size anlatmak istiyorum. Umarım benim gibi çok düşünenlere faydası olur. Henüz 20 lerimde olmama rağmen muhtemelen kilo alıp vermemle de birlikte vajina dudaklarım sarkmıştı. İç dudaklarım ve dış dudaklarım asimetrik ve iç dudağım dışarı çıkıyordu. Bu görüntü olarak kaygılandırmasının dışında daha çok acı veriyordu çünkü bazen sıkışma yapıyordu. Sonra üzerine bir senedir araştırmamla sonunda doğru zamanı ve parayı bulunca hiç ertelemeden özel bi hastanede yaptırmaya karar verdim. Devlette de yapıyorlarmış ama ben hem zamanım kısıtlı hem de bunu yaptıracaksam cidden paraya değer bi ameliyat olarak gördüğümden böyle yaptım. Ücreti oldukça pahalıydı 60 bin verdim bu üç işleme ama bir gece de hastanede kaldım. Korktuğum bi ameliyattı fakat o kadar da değilmiş. Elbette çok hassas davranmak gerek. Fakat ben bazı yazılarda yürüyemeyecek veya oturamayacak konuma gelenleri okuyunca gözüm de korkmuştu. Herkesin durumu farklı olduğu gibi iyileşme süreci de belki farklıdır. Ben henüz 2. Günümdeyim ama öyle kanama veya sızıntı yok denecek kadar az. Görüntüsünden ve konforundan eskisine bakarak çok daha memnunum şimdiden. Sadece ilk birkaç ay çok hassas davranmak önemli. Eğer sorularınız olursa detaylı cevaplamak isterim. Sadece şehri ve doktoru söylemek istemiyorum çünkü reklam olması için yazmadım. Ünlü bir doktor da değildi bu alanda. Sadece iyi bi hastanede oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…