Aile Planlaması Vajinal ovül'le( fitil) korunanlar...

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Ege

izmir delisi
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
167
0
aranızda hiç vajinal ovülle korunan var mı?? ne kadar güvenilir? ilişkiden 15 dk önce kullanılmalı diyor.. en bilinen markaları agen ve lady, bilgisi olan var mı?

konu eski sanırım ama bu şekilde korunan var mı arkadaşlar ben bugun aile planlaması için doktora gittim doktor hormonlarımında rahmiminde gayet normal oldugunu ve hormonlarınlarını hiç bozma dengen de bozulmasın ben sana fitil öneririrm dedi ama prospektüsünde tam koruma için kondomla birlikte kullanılması önerilir diyo kullanamıyorum onu da bana pek güven vermedi ama doktorda kesinlikle hormonlarla oyananması taraftarı değilim ama kafamda soru işareti kalmasın dersende hap öneririm iğne yazmıcam sana dedi off sapıttım napacağımı bu fitilden kullanan var mı peki

hiç duymamıştım ama söylediklerindn anladığım kadarıyla koruyuculuğu o kadar da yüksek değil, prezervatif kullanacaksan bir de bunu kullanıp neden eziyet edeceksin ki kendine. hep söylüyorum kaliteli bir prezervatif en iyi korunma yöntemi. gerçi erkekler pek hoşlanmıyor bu prezervatif işinden.

Fitil kullanan yok sanırım.forumda bulamadım kullanıcı yorumlarını.

X