Vajinal muayene korkusu

hamurmakinesi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2024
14
6
34
Herkese merhaba . En son reglim 24 ağustosta oldu . Dün gebelik testi yaptık silik çıktı ve bugun doktora gittik . Beta degerim 1019 cikti . Yanliz vajinal muayene yapilacakken fenalaştım gozlerim karardi asla muayene olamadim cok korkuyorum ama neyden bilmiyorum vajinismus gibi bi problemim yok ama bilmedigim bisey oldugu icin inanilmaz gerildim. Bu konuda biraz daha rahatlayinca gideceğim psikologtan randevu aldım sabah . Sizinde var ise bu tarz tecrubelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum . Herkese iyi günler

bi hafta sonra gidin karından görünür bebek. ve idrara sıkışık gidin.
ama sonucta bebeğinizi çıkaracakları zaman mecbur o koltuğa oturacaksınız bir yerde 😂😂 emin olun ilişkiye girdiğiniz zamandan daha az hissediyorsunuz. ilk içeri girerken bir soğukluk var sonra hiçbir sey hissetmiyorsunuz. daha önce tecrübe etmediğiniz için ve o kocaman aleti gördüğünüz için gözünüz korkmus olabilir 😂

Herkese merhaba . En son reglim 24 ağustosta oldu . Dün gebelik testi yaptık silik çıktı ve bugun doktora gittik . Beta degerim 1019 cikti . Yanliz vajinal muayene yapilacakken fenalaştım gozlerim karardi asla muayene olamadim cok korkuyorum ama neyden bilmiyorum vajinismus gibi bi problemim yok ama bilmedigim bisey oldugu icin inanilmaz gerildim. Bu konuda biraz daha rahatlayinca gideceğim psikologtan randevu aldım sabah . Sizinde var ise bu tarz tecrubelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum . Herkese iyi günler
Bende çok korkuyordum sonra mecburen birkere muayene olunca anladımki eşimle ilk ilişkiye girdiğimde bile canım yanmıştı 😄 vajinal ultrasonda kendini sıkma gevşek bırak korkma hiç birşeyden ❤️

Bende sen gibiydim inan bana. Zaten. Hastane korkum var. 1 yıl gebelik olmadı kontrole gittim. Hatta konu bile açtım 1 hafta önce nasıl bir şey diye acayip korkuyordum. Ama ilişkiye girerken bile daha çok hissediyorsun gerçekten tek yapman gereken kasmamak. Ben kastım gözüm kararacaktı zor topladım ama kasmaya rağmen bile acımadı. Bidahakine tek bile giderim. Yanında biri olsun ilk olacağı için ama sonra bak görürsün gidersin tek başına bile

Bende sen gibiydim inan bana. Zaten. Hastane korkum var. 1 yıl gebelik olmadı kontrole gittim. Hatta konu bile açtım 1 hafta önce nasıl bir şey diye acayip korkuyordum. Ama ilişkiye girerken bile daha çok hissediyorsun gerçekten tek yapman gereken kasmamak. Ben kastım gözüm kararacaktı zor topladım ama kasmaya rağmen bile acımadı. Bidahakine tek bile giderim. Yanında biri olsun ilk olacağı için ama sonra bak görürsün gidersin tek başına bile
Allah sizden razı olsun okadar rahatlattinizki, birdaha doktora gidip fenalaşarak çıkmak istemiyorum :-)

Ben hamileyken biyopsi yaptırmak zorunda kaldım işgüzar bir doktor yüzünden.
Doktorun elindeki alete bakma sakın, bakarsan gereksiz yere korkarsın.
Koltuğa uzan gözlerini kapat ve hayal kur, muayene olmadığını düşün.
Hiç acı duyulmuyor. Bu muayene gerekli olabilir hamileliğin boyunca. Aklında olsun.
Ben böyle yapmıştım ve benim içimden parça alındı yani, ama hiçbir şey hissetmedim.
Bebişini düşün, güzel şeyleri aklına getir.😊

İnanin korkulacak hiic bir sey yok . Psikologluk bir durum da yok:) iliskiye girdiginizde hissettiginizin onda birini hissedeceksiniz agri aci yok. Ama kendinizi sikmayin aa bukadarmiymis diyeceksiniz:)

Ben hamileyken biyopsi yaptırmak zorunda kaldım işgüzar bir doktor yüzünden.
Doktorun elindeki alete bakma sakın, bakarsan gereksiz yere korkarsın.
Koltuğa uzan gözlerini kapat ve hayal kur, muayene olmadığını düşün.
Hiç acı duyulmuyor. Bu muayene gerekli olabilir hamileliğin boyunca. Aklında olsun.
Ben böyle yapmıştım ve benim içimden parça alındı yani, ama hiçbir şey hissetmedim.
Bebişini düşün, güzel şeyleri aklına getir.😊
Buraya iyi ki üye olmuşum çok rahatlıyorum okuduğumda yorumları Allah razı olsun

X