Vajinal Mantar

aysevilim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2017
6
1
36
Kızlar dün simir testimin sonucunda mantar çıktı zaten şikayetlerim vardı ilişki sırasında ağrı akıntı kaşıntı vs doktor kan testine göre ilaç verecek ama tekrarlamaması için ne yapmak gerekir bu kötü tecrübeyi yaşayan varsa nasıl atlattı lütfen yazsın kendimden nefret ettim o akıntı o kadar pis bir şey ki Allah kimseye vermesin

A aysevilim vajinal ultrasyonda mantar belli olur mu ki ? Ben hic simir testi yaptirmadim. Normal zamandan da kasinti akinti oluyor muydu ?

Geçmiş olsun bende mantar olmuştum aglicamtim kaşınmasi yüzünden çok kötü oluyor sünnetli çocuk gibi geziyor insan. Valla bana annem limon sur demişti limon sürmüştür çamaşırlarım da sürekli kuru olmasına dikkat ediyordum çamaşır utuleyerek giy geçer benim geçti bir daha mantar tekrarlamadı canım

limon mu ? nasıl yani gerçekten işe yaradı mı ben yaklaşık bir yıldır çekiyorum kullanmadığım ilaç fitil kalmadı çok şaşırdım şuan

Asidik yapmak gerekiyor orayi ama limon filan ise yaramiyor. Sakin ilac da kullanmayin. Ben 4 sene cektim o illeti. Nihayet muhtesem bi doktorla tanistim. Allah razi olsun ondan, hidrojenli bi karisimla vajinayi yikayarak tamamen söküp atti mantari. Size de tavsiye ederim.

Evet ben limonla geçirdim çok yaktı ama geçti, bır kaç gündür tekrar başladı uzun zamandır yoktu geç fark ettım ve lımon acısına dayanmym artık dıye çok lımon yapamıyorum ama vajına dışına kadar gelen mantarları yok etmıs beyzlık yok sadece kızarık tahriş gibi yanıyor içine bişe yapamıyorum ne yazılı bembeyaz içi ;(

Nasıl bir karışım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…