Vajinal Mantar ve Zalain Krem

cicekgil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.772
1.425
merhaba cumartesiden beri kaşıntı ile birlikte doktor mantar olabilcegini tahmin ederek fitil hap ve zalain isimli mantar kremi verdi. fitili pazartesi günü kullandım. kremi sabah ve akşam olmak üzere sürüyorum. Aksam duştan sonra kremi sürüp yatıyorum sabah peçeye kırmızı minik parçalar geliyo 3gündür devam ediyo ne oldugunuda bilmiyorum. kremin döküntüsü mü(vajinal akıntı ile rengi kırmızı oluyodur belki) yoksa mantar böyle mi atılıyo anlamadım. daha önce bu kremi kullanıp bilen eden varmı... 3gündür tamamen geçmedide ara sıra kasıntı tutuyor :KK43:

Merhaba bende de aynı sorun vardı her türlü kremi ve hapı kullandım geçmedi en son çare gynomax fitili (3 gece üst üste kullandım ki normalde 3 gün arayşa yani 9 gün kullanmak gerekli) yanında sabah akşam funit hap travazol krem nbl probiyotik hap ve de sebamed in intim yıkama jelini kullandım ancak öyle geçirebildim umarım tekrarlanmaz reglimi bekliyorum sirkeli sular ve yoğurtlar sadece hafifletiyor kesin çözüm değil

Bende de aynı sorun vardı ben fitil ve krem kullandım gecmisdi geçenlerde yine tekrarladı pişik ve mantar birbirine çok benziyo

Bende de tekrarladı lanet olsun akıntım var bu defa çok kaşıntı falan yok su gibi akıyor :KK43:

Spiral de mantarı tetikliyor 1 sene çektim bundan değiştirdim mantar kesildi mümkünse veya varsa değiştirtin spiral li

merhaba cumartesiden beri kaşıntı ile birlikte doktor mantar olabilcegini tahmin ederek fitil hap ve zalain isimli mantar kremi verdi. fitili pazartesi günü kullandım. kremi sabah ve akşam olmak üzere sürüyorum. Aksam duştan sonra kremi sürüp yatıyorum sabah peçeye kırmızı minik parçalar geliyo 3gündür devam ediyo ne oldugunuda bilmiyorum. kremin döküntüsü mü(vajinal akıntı ile rengi kırmızı oluyodur belki) yoksa mantar böyle mi atılıyo anlamadım. daha önce bu kremi kullanıp bilen eden varmı... 3gündür tamamen geçmedide ara sıra kasıntı tutuyor :KK43:
Merhaba krem iyi geldi mi ben de beyaz süt gibi akıntı ve kaşıntı olduğu için eczacı tavsiyesiyle satın aldım.

Kremi vajinal bölgeye nasıl uyguluyorsunuz 😅 üst bölgeye yoksa iç kısmına mı krem sürülüyor 😅

X