vajinal lazer ve prp tecrübem

aysemburak94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
122
20
30
herkese merhabalar,

uzun yıllardır devam eden akıntı (üreaplazma enfeksiyonu) beraberinde halsizlik uyku mide bulantıları yaşadım medipolde engin evci üroloji doktoru bende bu bakteri tespitini yaptı ve eşli tedavi olduk 6 7 ay kadar enfeksiyon olmadım fakat son 1 senedir tekrarladı ve hiç bir kadın doktoru bitiremedi antibiyotik vitaminler neler kullanmadım ki borik asit fitil vs de çare olmadı . en son tekrarlarsa vajinal lazere gitme konusunda kendimi şartladım artık ve ataşehir florence hastanesinde aylin akıncı doktorum ile tanışıp kendisinden 3 ay lazer ve son lazerimde prp tedavisi aldım bu süreçte fitil vitamin kullandım ilk ay inanılmaz derece de yeşil akıntım devam etti hala perişan hallerim devam ediyordu 2.lazerimdem sonra akıntım daha azaldı ve enfeksiyon var mı konsuunda test istedim üreaplazma negatif çıktı tahlilde sadece bakteriyel vajinoz çıktı vagi flora 14 kapsül fitili kullandım 3.lazerime gittiğimde (14.09.2024) akıntım çok çok azalmıştı tekrar test istedim ve testim yine negatif geldi ve bakteriyel vajinoz da geçmişti. Allah doktorumdan razı olsun gittiğim bütün doktorlara değer ve inanılmaz iyi bir doktor . çocuk istemimde olduğu için öncelikle enfeksiyonu bitirelim bu enfeksiyon varken çocuk olması sıkıntılı olabilir dedi bundan sonraki hedefim çocuk olacak onu da kartal lütfi kırdara gidip görüneceğim çünkü doktorlar bizi sebepsiz infertiliteye koyuyorlar zeynep kamil uzak olduğu için bi kartala görüneceğim umarım işim kolaylaşır ve o sorunumda çözülür doktora gitmek isteyenler yazsın asistanının numarasını vereceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…