VAJİNAL KURULUK ISLANAMAMA

melisnyr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2023
13
3
Uzun zamandır vajinal kuruluk var ama vajinal kuruluk dediğim olay sadece dış vajina da değil iç vajinada var yani istiyorum cinsel ilişki ama ıslanamıyorum bu yüzden istemiyorum nasıl anlatayım tam olarak ama sulanamıyorum genel olarak bu durum da canım yanıyor hem içten hem dıştan bu durumu yaşayan var mı aranızda ?

Bende de var aynı problem. Yaklaşık 1 sene önce başladı. Daha önceden hiç yoktu. Doktora gittim hatta bunun için. Çok basit bir hormon tedavisiyle geçeceğini söyledi. Bende polikistik over var. Muhtemelen polikistiktendir dedi. Tedaviye başlayamadım çünkü şuan bebek tedavisi görüyorum. Eğer doğal bir yöntemini bulursan benimle de paylaş lütfen. Tabi en önemlisi bir an önce doktora görün mutlaka

Bende de var aynı problem. Yaklaşık 1 sene önce başladı. Daha önceden hiç yoktu. Doktora gittim hatta bunun için. Çok basit bir hormon tedavisiyle geçeceğini söyledi. Bende polikistik over var. Muhtemelen polikistiktendir dedi. Tedaviye başlayamadım çünkü şuan bebek tedavisi görüyorum. Eğer doğal bir yöntemini bulursan benimle de paylaş lütfen. Tabi en önemlisi bir an önce doktora görün

Doktora gittim aslında önceden özele de devlete de mantar enfeksiyon olarak geçiştirdi ve onlara verdiği ilaçlar işe yaramadı. Şuan hamileyim doktorum gebelikte normal dedi ama bu kadar kuruluk ve kuruluk yüzünden ilişkiden sonra acı şişme gibi durumlar bence normal değil çok canım açıyor ağrı kesici vs işe yaramıyor ne yapacağımı bilmiyorum doktorlar çok ilgisiz

Doktora gittim aslında önceden özele de devlete de mantar enfeksiyon olarak geçiştirdi ve onlara verdiği ilaçlar işe yaramadı. Şuan hamileyim doktorum gebelikte normal dedi ama bu kadar kuruluk ve kuruluk yüzünden ilişkiden sonra acı şişme gibi durumlar bence normal değil çok canım açıyor ağrı kesici vs işe yaramıyor ne yapacağımı bilmiyorum doktorlar çok ilgisiz
İnanın ben de sizden farklı değilim. Çok geçmiş olsun. Farklı bir doktor deneyebilirsiniz. Bir de bebeğe zararı yoksa soğuk sıkım hindistan cevizi yağı da kullanabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. İyi geliyor.

X