vajinal kuruluk gebeliğe engel mi?

canım vajinal kuruluk gebeliğe şöyle engel olabilir o da ilişki sende kuruluk varken çok zor ve acı verici olacağı için tam olarak gerçekleşmeyebilir. yoksa başka bir engeli olacağını sanmıyorum. böyle durumlar için kayganlaştırıcı jeller var. hatta forumda birinin de başlığı var ve kullananlar memnun olduklarını yazmışlar. preseed di sanırım bir bak istersen. sevgiler...

vajinal kuruluk gebeliğe engel olabilir mi çaresini bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

zannetmem canım ya ben de aynı drtten muzdaripim jel kullanıyorum dr a sordum ters bir etkisi olur mu diye (sperm öldürme filan ) kullanabilirsin dedi yani takma kafana

kızlar vajınal kuruluk doktorla engel olmuyo desede bir ilişki çok ağrılı oluyo ikincisi vajınanın o ıslaklığı spermleri taşımaya yardımcı oluyo yani yüzmelerine o nedenle o kuruluk varlığında ki bendede var maalesef evlendiğimden beri çekiyorum spermlerin vajına içerisindeki hareketi zorlaşabiliyo ben yabancı sitelerde ingilizce forumlardada çok okudum hatta o yumurta akı kıvamında akıntı çok önemliymiş özellikle o tipteki akıntı spermlerin hareket etmesine olanak sağlıyomuş

biz pek önemsemesen bile yurt dışında çok önemsenen bir konu ve çaresine bakılan hatta ben okurken şok geçirdim o derece mi önemli yani diye çünkü türkçe sitelerin veya forumların hiçbirinde değinilmemiş bu konuya bunun için de hayretler içinde kaldımm

ayrıca her kayganlşatırıcı da gebelik düşünen bayanların kullanmaması gerekiyo bunun için en uygun kayganlaştırıcı preseed .
isterseniz o başlıktaki yorumları okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz

ama kuruluk özetle gebelice engel olmasa bile bence zorlaştıran bi faktör okuduklarımdan öğrendiğim kadarıyla

hatta ingilizce bilenler google a ewcm ve cm yani eggwhite cervical mucus yada cervical mucus yazıp aratıp okuyabilirler eminim sizde benim gibi şaşacaksınız ne kadar önem verildiğini okuduğunuzda

inşallah yazdıklarımın birilerine faydası dokunur:)

valla kaduşcum ben bulamadım bi yolunu başkaa bulan varsa yazarsa bende memnun olurumm

şimdi yazdığın o sitelere girdim valla şaşırdım okuyunca meğer ne önemli şeymiş cervical mucus denen şey ayrıca bi de abnormal spermleri filan da tutuyor içeri girmesini engelliyormuş

Son düzenleme:
yaw arkadaşlar kendim yazıp kendim okuyom nerdesiniz fi
kirleriniz nelerdir konuyla ilgili yazın ltf

kızlar yaa bısey sorcam kusura bakmayaın ama cok merak edıyorum bu kurulugu tukurukle halletsek olmuyomu acaba gercekten merak edıyorum

canim korkuyorum demissin haklisin. benim komsum -kibele- su anda cezali- 2 kez preseed ile hamile kaldi. yanlis hatirlamiyorsam 7. ayinda ve ilk preseed denemesinde tuttu. sonra dis gebelik oldu tupunu aldilar. ama tk tupe ragmen, alinmayan tupun oradan yumurtladiginda gene ilk denemesinde tuttu. preseed'in hamileligi kolaylastirmasi bir yana kesinlikle engel degil.
sonra o formda preseed ile hamile kalan baska arkadaslar da var. 1 sene 8-9 ay ugrasip ilk ya da 2. denemesinde.

yani onyargili olmayin.madem ingilizcen var. amazon.com'a gir preseed yorumlarini oku. kismet tabiki bir yerde ama bu kadar tesaduf olamaz.

ben aslında bebek düşünmüyordum ama oldu iyi de oldu aslında..

Son düzenleme:
arkadaşım tükürük spermleri öldürüyor o yüzden gebe kalma şansın azalıyor eğer gebelık düşünmüyoırsan güzel bir yöntem.. şahsen önceden yapıyorduk ama gebelık isteyınce yapmıyoruz artık ve de zor oluyo ama mecburr...

..............ben aslında bebek düşünmüyordum ama oldu iyi de oldu aslında.................

Son düzenleme:
kaduşcum ben sadece 1 ay kullandım oda 3lü paketti tam yumurtlama günümden önce kullanmıştım o güne gelince bitti o yüzden tutturamadım ama önümüzdeki aylarda kesinlikle kullanıcam inşallah hepbirlikte faydasını bizde görecez:))

...........................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…