Vajinal Kaşıntı bu kürlerden olabilir mi?

Canimm vallabeden cok esim uzuldu
.hayirlisi napalim. 1986 li yim bana gore hala 25 yasindayim :)))) bende bu ay doktora takip ettirecegim yaa ozel hastane her muayene 110 lira... kaldiramiyorum cok pahali. Allahim hayirlisini versin canim

Canimm vallabeden cok esim uzuldu
.hayirlisi napalim. 1986 li yim bana gore hala 25 yasindayim :)))) bende bu ay doktora takip ettirecegim yaa ozel hastane her muayene 110 lira... kaldiramiyorum cok pahali. Allahim hayirlisini versin canim

Amin canım,bende adet oldum bugün :) Aynı gidiyoruz bakalım seninle :) Bu ay gitmeyeceğim vazgeçtim.Bu ay yine deneyeceğim.Yumurta takibinde her muayene için ücret ödemiyorsun canım.Takibin belli bir ücreti var atıyorum 200 lira onu veriyorun ve doktor çağırdıkça gidiyorsun.Bu ay yine deneyeceğim,olmazsa gideceğim.Bende 24 yaşındayım :) Eşimle tanıştığımda 24 yaşındaydım ve hiç artmadı eşime göre :)

Denediniz mi? Umarım işe yaramıştır ve sağlığınıza kavuşmuşsunuzdur.

Sevgiler:)

Beni unutmadığın için teşekkür ederim :) doktorA gittim idrar yolu enfeksiyonu dedi ilaç verdi ayrıca grip te oldum herşey karıştı bi ton ilaç içiyorum zor yemek yiyorum maydanoz suyunun tadını sevediğimden cesaret edemedim ama ilaçlar ii gelıor ama grib geçicek gibi değil

Evet maydanoz suyu bayağı kötü oluyor ama çok iyi geliyor:))

Geçmiş olsun tekrar, acil şifalar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…