Vajinal fitil sonrası kanama

Cicibirkiziste

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2022
1
0
25
Kızlar gyno lomexin fitil kullandım. 2 li fitil. Vajinitim için. Ama fitili yerleştirdikten 15 dk sonra kasıkta ağrı, yanma ve kanama başladı. Neden oluyor başınıza gelen varmı

Daha önce fitil kullandim hafif yanma disinda bisey olmuyordu acaba alerjimi oldunuz doktora gittinizmi ?

Kızlar gyno lomexin fitil kullandım. 2 li fitil. Vajinitim için. Ama fitili yerleştirdikten 15 dk sonra kasıkta ağrı, yanma ve kanama başladı. Neden oluyor başınıza gelen varmı
Ben de ilk defa bu fitilden kullandım 3 gün arayla 2 tane. 1 hafta oldu hala kanla karışık akıntım var. Sizin ne durumda geçti mi?

Merhaba ben de bu fitilden kullandım fakat ilk kullanımdan 6 gün sonra ikinciyi kullandım regl olduğum için. Üzerinden 24 saat geçti benim kanla karışık süt kesiği akıntım var normal mi?

Ben de ilk defa bu fitilden kullandım 3 gün arayla 2 tane. 1 hafta oldu hala kanla karışık akıntım var. Sizin ne durumda geçti mi?
Merhaba ben de bu fitilden kullandım ilk kullanımdan sonra hafif pembe süt kesiği akıntım oldu geçti 3 gün sonra regl oldum reglin bittiği gün fitili tekrar uyguladım şimdi üzerinden 24 saat geçti ama ilginç bi şekilde kanamalı akıntı başladı. Siz doktora görünmüş müydünüz normal miymiş?

Merhaba doktora görünmedim kendiliğinden geçti

Aylar oldu inanın hatırlamıyorum 1 hafta 10 gün kadar ara ara olmuştu galiba
Endişelencek bişey mi acabaBenim reglimin bittiği gün akşamı yaptım fitili ertesi gün böyle oldu reglimle de alakalı olabilir bilemiyorum. 13’ünde randevum var ama panik atak birisiyim normaldir umarım

Endişelencek bişey mi acabaBenim reglimin bittiği gün akşamı yaptım fitili ertesi gün böyle oldu reglimle de alakalı olabilir bilemiyorum. 13’ünde randevum var ama panik atak birisiyim normaldir umarım
Regl bitiminde yaptıysanız çok normal bence bir sorun yoktur korkmayın. Ben normal bir zamanda yaptığım halde kanlı akıntım olmuştu.

Yok öğrenemedim ama normalmiş sanırım. Sorun yaşamadım zaten geçti hemen.
Ben 3 gün fitil kullandım kullandığım süre ile beraber 5 gün az az peçeteye gelen kanamam oldu. Reglme 4-5 gün kala yapmıştım . Şimdi de reglm gecikti o yüzden telaşlandım biraz regl gecikmesi yapar mı sizce

Gerçekten hiç bilmiyorum 2 sene geçmiş ne zaman kullandığımı bile hatırlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…