Vajinal dikişler

vanilyakokulu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
79
24
27
kızlar ben 10 gün önce himenetomi (kızlık zarı aldırma operasyonu) oldum ve 10 gün baticonladim ilk 3 gün duşa girmedim sonrasında günde iki 3 kere duş aldım evet temizlik hastasıyım neyse doktora bugün yazdim artik agrim sizim yok baticonu biraktim diye dusa giriyorum gunde su kadar dedim bana dediki sudan uzak dur yani 20 güne iyileşirsin dikisler erir diyen doktor bana 2 ay sonra dikisler emilir dedi ya kafayı yicem on tane soru sordum birine yanit verip susuyor korktum şimdi dikişlerin yumuşayıp çıkar mi ya zaten panik atak var ağlıcam ya niye 3 gun sonra duşa girebilirsin dedi o zaman bu operasyonu. Geçiren yada vajinal dikişi olanlar sizin duş araliginiz neydi yani birde kil tüy alma temizligini ne zaman yaptınız

kızlar ben 10 gün önce himenetomi (kızlık zarı aldırma operasyonu) oldum ve 10 gün baticonladim ilk 3 gün duşa girmedim sonrasında günde iki 3 kere duş aldım evet temizlik hastasıyım neyse doktora bugün yazdim artik agrim sizim yok baticonu biraktim diye dusa giriyorum gunde su kadar dedim bana dediki sudan uzak dur yani 20 güne iyileşirsin dikisler erir diyen doktor bana 2 ay sonra dikisler emilir dedi ya kafayı yicem on tane soru sordum birine yanit verip susuyor korktum şimdi dikişlerin yumuşayıp çıkar mi ya zaten panik atak var ağlıcam ya niye 3 gun sonra duşa girebilirsin dedi o zaman bu operasyonu. Geçiren yada vajinal dikişi olanlar sizin duş araliginiz neydi yani birde kil tüy alma temizligini ne zaman yaptınız
Kızlık zarı aldırma diye bir operasyon damı varmis şok oldum şu an ama bende vajinaya yakın bir bölgeden ameliyatliyim şu an sudan zarar gelecegini sanmıyorum ki orası dahada içerde temiz ve kuru tutun

Baticon sürme işlemi kısa süreliydi diye hatirliyorum. 1 hafta sonra normal hayatina devam edebilirsin genitalini rahat birak dikişler iç kisimda zaten. Duş alinca degmesiyle bir sorun olmaz. Sızlama benim uzun sürmüştü çünkü cok baticon kullandim. İyilesmesine izin vermedim. 6 hafta zaten kurcalamicaksin. Bir seylerle temizlik yapmanin normal zaman da bile anlamı yok. Oranı unut. İşlemi unut. İç camasirini ütüleyip giy hijyenik olsun. Gunde 2 defa degistir

X