Vajinal akıntı

knry

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
26
8
39
Merhaba arkadaşlar,benim çok uzun zamandır her ay kusura bakmayın böyle de yazıyorum ama ,şeffaf sümüksü bir akıntım oluyor,uzun zaman da sürüyor.kaşıntı vb.durum yok,kasıklarımda hafif şişlik ve ağrı,sümüksü akıntı ve akıntı miktarı çamaşırımı ıslatıyor ve çok rahatsız ediyor.arada açık kahverengi renk oluyor ve sonra yine şefaf hale dönüyor.her yıl rutin doktor kontrollerine gidiyorum,muayene oluyorum ama bu illetten bir türlü kurtulamadım.
artık sinirimi bozuyor bu durum,belki benimle aynı durumda olan ve bir tedavi bulan vardır diye sixlere sormak istedim.

Yumurtalama günü olabilir doktorun bunun için ne dedi

Yumurtalama günü olabilir doktorun bunun için ne dedi
Aynen doktorumda yumurtlama kaynaklı diyor ama her ay akıntı ve kasık ağrısına sinir oldum ,çamaşırımın durumu rahatsız ediyor beni.fitil veriyorlar kullanıyorum sonra her şey yeniden başa sarıyor

Aynen doktorumda yumurtlama kaynaklı diyor ama her ay akıntı ve kasık ağrısına sinir oldum ,çamaşırımın durumu rahatsız ediyor beni.fitil veriyorlar kullanıyorum sonra her şey yeniden başa sarıyor
Fitil kullanma yumartalma belirtisi bu her ay olur fitil hem ben kullandım tavsiye etmiyorum enfeksiyon için fitil veriliyor senin enfeksiyon değil ki

Fitil kullanma yumartalma belirtisi bu her ay olur fitil hem ben kullandım tavsiye etmiyorum enfeksiyon için fitil veriliyor senin enfeksiyon değil ki
İdrar tahlillerim vb.şeyler şükür normal ama şu kasıkda şişlik ve akıntı mahvetti beni,çok teşekkür ederim paylaşımınız için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…