Vajinadan gaz çıkar gibi hava gelmesi

siyahkelebek1420

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
63
28
25
Kızlar merhaba. İlişki sonrası vajinamda hava birikiyor ve gaz çıkarma gibi bi durum oluyor. Bu gebeliğe engel olur mu ? Ve sebebi nedir. 8 aylık evliyim hiç doğum yapmadım.

Kızlar merhaba. İlişki sonrası vajinamda hava birikiyor ve gaz çıkarma gibi bi durum oluyor. Bu gebeliğe engel olur mu ? Ve sebebi nedir. 8 aylık evliyim hiç doğum yapmadım.
Canım bu her kadında oluyor merak etme. İlişki esnasında hava birikebiliyor 😊 hamileliğine engel bir durum değil.

Nasıl konuşurken su içerken yemek yerken hava yutuyorsan ilişki esnasında da içeri hava pompalanıyor. Vajinal yapı sebebiyle sesin öyle çıkması normal üzülme 😁 gebeliğe engel değil

Merhaba ben bekar oldugum halde vajinadan gaz sorunu yasiyorum ve fistül die bir rahatsizliktan dolayiymis tedavim hala devam ediyor nuksetti bi cok insan gulmus dalga gecmis ama fistul denilen bir rahatsizlik var

Bence o bende yeterince ıslanmadığımda oluyor. Çünkü ben 2 yıllık evliyim. Evlendiğimizden beri ilişki öncesi tuvaletim gelmesin garip bir ıslaklık olmasın diye mutlaka tuvalete gidip temizlenip sonra iyice kurulanirdim. Bu ara onu yapmıyorum. Şuanda da arada oluyor ama eskisi kadar her ilişkide olmuyor. Olduğunda da her zamanki kadar fazla olmuyor. Bilmiyorum ben kendimde bunu farkettim.

X