Vajinadan beyaz torcuklar çıkıyor

sila7836

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2023
9
1
24
Merhaba vajinamdan beyaz torcuklar çıkıyo ve kaşınıyor korkuyorum bekarım ilişki yakın zamanda yaşadım hamile felan da değilim lütfen bilgilendirirmisiniz beni

Merhaba bende vardi bunlar. Ben evliyim. Doktorum mikrob var dedi. Yani mikrob belirtisi. Bide koku varsa....siz bi doktora gidin lutfen. Size mantar turu mikroblara karsi ilaç yazsin. Ben ruayada alip kullandigim icin ilac farki olacagindan isimlerni soylemiyorum. Amma kullandiginiz surece cinsel iliski yasayamazsiniz. Ve ya tek eslilikse durumunuz, sizinle birlikte erkek arkadasinizda ağizdan ilac almak zorunda. Ve ya.....eger cinsel birliktelik yasayacaksanizsada perezervatov kullanmaniz gerekiyor. Bu arada bu tomurcuklari cogu zaman Gardinirella isimli bakteride yapa biliyor( ismi dogru yazmamis ola bilirim)

Merhaba vajinamdan beyaz torcuklar çıkıyo ve kaşınıyor korkuyorum bekarım ilişki yakın zamanda yaşadım hamile felan da değilim lütfen bilgilendirirmisiniz beni
Eki Görüntüle 3235793
Enfeksiyon var dr gidip tedavi olmalısın sürekli tekrar eder ama uzun bir süreç eşle birlikte ilaç kullanmak gerekiyor bulaşıcı olduğu için

Akıntı her kadında olur. Kokusuz ve kaşıntısızsa sıkıntı yok, yumurtlama kaynaklı olabiliyor. Koku, kaşıntı emareleri enfeksiyon belirtisi olabilir. Hamilelik konusunda da test yapın, biz kaset test değiliz ki bilemeyiz. Her halükârda doktora gidin.

Teşekkür ederim ekrek arkadaşima farklı ilac mı yazmaları lazım

Teşekkür ederim

İlişki yeni olmuşsa ve ondan sonra başladıysa partnerinizden bulaşmış, mantar olmuşsunuz. Partnerinizin de doktora gidip ilaç kullanması gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…