Vajinada rahatsız edici koku yardım lütfen

anonimje73

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
17
2
21
Kızlar ilk cinsel ilişkimde böyle bir problem yoktu 2. İlişkime girdim geçen kokudan dolayı odaklanamadığını söyledi ben de şaşırdım çünkü o kokuyu almadım görüşmeden 1 saat kadar önce banyo yaptım uzun bir süre çitiledim kendimi, jel falan kullanmıyorum vajina yapısı bozulur diye, 2-3 gün önce vulva kısmı kaşınıyordu sonrasında yanma oldu kaşınmadan dolayı ve şuan partnerim koku geldiğini söylüyor, bu ay reglim de yumurtalıkta oluşan kistten dolayı gecikti, ovulasyonun 7. Günündeyim uzayıp giden akışkan yapı var, bugünki ilişkimden önce de sarı beyaz renkli bir akıntı vardı, aile hekimine gitsem ne yazar nasıl bu kokuyu kaldırırım ortadan

Mantar enfeksiyonuna benziyor fitil verirler tahminimce bir de antibiyotik

Kızlar ilk cinsel ilişkimde böyle bir problem yoktu 2. İlişkime girdim geçen kokudan dolayı odaklanamadığını söyledi ben de şaşırdım çünkü o kokuyu almadım görüşmeden 1 saat kadar önce banyo yaptım uzun bir süre çitiledim kendimi, jel falan kullanmıyorum vajina yapısı bozulur diye, 2-3 gün önce vulva kısmı kaşınıyordu sonrasında yanma oldu kaşınmadan dolayı ve şuan partnerim koku geldiğini söylüyor, bu ay reglim de yumurtalıkta oluşan kistten dolayı gecikti, ovulasyonun 7. Günündeyim uzayıp giden akışkan yapı var, bugünki ilişkimden önce de sarı beyaz renkli bir akıntı vardı, aile hekimine gitsem ne yazar nasıl bu kokuyu kaldırırım ortadan
Enfeksiyon kapmissiniz. Kokudan ziyade tedaviye odaklanın. Antibiyotik tedavisi ya da fitil verir. Düzenli ve sonuna kadar kullanın. Partneriniz de ilişki öncesi duş alsın, birliktelik yaşadığınız yatak da temiz olsun. (Çarşaf vs )

Kokulu akıntı enfeksiyon diye biliyorum. Cinsel birleşme sırasında koku rahatsız edici olabiliyor maalesef.

Enfeksiyon kapmissiniz. Kokudan ziyade tedaviye odaklanın. Antibiyotik tedavisi ya da fitil verir. Düzenli ve sonuna kadar kullanın. Partneriniz de ilişki öncesi duş alsın, birliktelik yaşadığınız yatak da temiz olsun. (Çarşaf vs )
Prezervatifsiz hiç yapmıyoruz nereden nasıl enfeksiyon kaptım anlamadım, temizliğe de önem veririm ama akıntı regl akıntısı gibi uzayıp giden kirli sarı beyaz görüntüde bir akıntı, ovulasyonun 7. Günündeyim bu ay regl gecikmesiyle yumurtalk kisti düşürdüm, kendim de almıyorum kokuyu çok keskin bir kokusu da yok 🥺

Akıntısı regl gibi uzayıp giden kirli sarımsı beyaz bir akıntı peynir gibi falan değil, olay daha çok yeni hemen geçmesi için ne yapmam gerek
Eğer dediğiniz gibi yeniyse iç çamaşırlarınızı sık sık değişin bol bol su için. Günlük ped kullanmamaya özen gösterin. Vajinanızı sabunla falan yıkmayın inşallah geçer. Geçmezse doktora gidin fitil versin. Veya toz ilaç veriyorlar.

Yağ falan bilmiyorum enfeksiyonlar için fitil var vajinadan içeri sokuyorsun öyle yatıyorsun sabaha bütün pislikler onunla beraber gidiyor

X