Vajina Estetii

E

EU3

Ziyaretçi
bir ay önce labioplasti oldum daha kötü oldu,doktorum jinekologtu.doktorumun kurbanı oldum hem o kadar para hem sonuc berbat...doktor secimine cok dikkat...

Çok üzüldüm tatlım ya. Nasıl durumun şu anda ??? Yani kötü olan şey ne???

büyük olan dudaklar gitti ama bu yetmiyor...dikişler berbat,üst üste boğum boğum...asimetrik onarım hic yok....jiletle kesilip öylece bırakılmış gibi..2 tane plastik cerrahla görüştüm muayene oldum...anca 2 ay sonra yapılır dediler...mahvetmiş dedi görüştüğüm cerrah doktor....vajeni dış kısımınıda dikmiş dikişlerim attı..görüştüğüm 2 plastik cerrahta öylece bırak hepsini toparlarım dediler...ama benim mahvolmus pskolojim..bu görüntü için giden onca param...plastik cerrahta bedava yapmayacak ya tekrar para....bana verdiği zarara bak..özelde jinekolog bayan doktordu....bunalım içindeyim...

Arkadaşlar; ben bugün sabah labioplasti ve vajen estetiği oldum. Sakinleştirici altında ameliyatım 40 dk kadar sürmüş, 1 saat sonra ayıldım, 3 saat sonra evdeydim. Şu anda bacaklarımın arasında buz kalıbıyla uzanıyorum, kucağıma aldım laptop'u size yazıyorum. Hafif şişlik ve ağrım var ama düşündüğüm kadar zor olmadı.Yıllardır benle olan fil kulaklarımdan ayrıldığıma üzülmedim hiç. ış karar vermekte walla. Perşembe işime dönmeyi düşünüyorum inşallah.En büyük zorluk çiş sonrası tendürdiotla silmek. Katlanıyoruz bakalım
pbyy senin adına çok üzüldüm ya bide Aylin hanımla görüşsen

mail attım aylin hanıma, cok üzüldü...sen onamı yaptırdın....sanada gecmiş olsun

ayfergin geçmiş olsun .ya fil kulakları ibaresine çok güldüm canım ya .biz bayanların çektiği nedir ya her yerimiz ayrı bir sorun .

mail attım aylin hanıma, cok üzüldü...sen onamı yaptırdın....sanada gecmiş olsun

Sağol canım iyi dileklerin için. Evet Aylin hanım'a ameliyat oldum, siteden duymuştum adını görüştüm ve ameliyat oldum. Canım doktorum benim ya üzülmüştür hakikaten, hassastır, ilgilidir o. Bi görüş yardımcı olabilir bence

durumum hakkında plastik cerrah nuri battal muayene etti..ve bana insanları böyle kandırıyorlar inandırıyorlar sonuca bak dedi....merak etme düzekteceğim ağustosa kadar bekle dedi..ödemlerim var çünkü..2500 istiyor...1800 bu berbat görüntü için zaten vermiştim yapan doktora..aylin karanlığa mail attım durumuma üzüldü...toparlarız görmem gerek dedi..ama yaşadığım travma sonucu sanki daha kötü olacakmış gibi geliyor...dikişlerim attı öylece kaldım...hangi doktor güvenilir bilmiyorum...

nie kimse deniz işcen çek demio ya :KK43:ben mi acele karar verdim dr konusunda ?

görüşeceğim...bişey soracagım sadece küçük dudaklaramı yoksa klitorisede yapıldımı...birde maliyeti ne kadar bilgi verirsen cok memnun olrum...

birgece,,, deniz işcenle görüşmedim plastik cerrahmı...umarım iyi bir doktordur benim düştüğüm duruma kimsenin düşmesini istemem....

ben de henüz müşerref olmadım kendisi ile lakin mailime hmn cvp yazmıştı :) plastik cerrah memorial da..insana güven veren bi yüzü var wala.. bayan estetisyen olması ilk tercihim oldu ..tamam beni bu kadın ameliyat etmeli demiştim wala ilk bu forumda okuduğumda...az bi zaman kaldı tatile mi girer girmez ameliyat olcam inş.. içimdi iyi geçeceğine dir iyi bir his var :) ne bilim öle işte..istanbul dışındaım ..bi kere olsun temiz olsun istiyorum ..inş da pişman olmam .. bilmiorum bu brz da şans işi mi yoksa dicem ama ..

ayfergin geçmiş olsun .ya fil kulakları ibaresine çok güldüm canım ya .biz bayanların çektiği nedir ya her yerimiz ayrı bir sorun .

Ya nebiliim gübüşcüğüm ya aklıma geldi yazdım,ilaç aldım ya damardan bilinç altımda var demekki, sen söyleyince ben de bayaa güldüm, güldürmeyin beni yaaaaa geriliyoooo :roflol:

görüşeceğim...bişey soracagım sadece küçük dudaklaramı yoksa klitorisede yapıldımı...birde maliyeti ne kadar bilgi verirsen cok memnun olrum...

Ben vajinayı bi de iç dudakları yaptırdım. klitoris' e dokunmayacaktı, ama iç dudakları aşağıya gerip klitoris'i kapatacağım dedi, açıkta kalırsa çamaşır bile giyerken rahatsız eder demişti. Şu anda şiş tabi bişey göremiyorum. Ben ikisine 2500 ödedim, tek bölgeyi 2000'e falan yapıyodu. Ama ööle paracı değil, halden anlar.

geçmiş olsun umarım içine siner sonucu ama 2000-2500 çok pahalı bu operasyonlar için ben 750 ye yaptırdım hadi 1000 olsun bana çok pahalı geliyodu para biriktirmeye başlamıştım 2,500 den aşağı yapılmaz diye forumda okuduklarıma göre,750 olunca bedava gibi geldi:)

geçmiş olsun umarım içine siner sonucu ama 2000-2500 çok pahalı bu operasyonlar için ben 750 ye yaptırdım hadi 1000 olsun bana çok pahalı geliyodu para biriktirmeye başlamıştım 2,500 den aşağı yapılmaz diye forumda okuduklarıma göre,750 olunca bedava gibi geldi:)

Şekerim sen yanlış anlamadıysam muayenehanede lokal ile tek taraflı olmuştun. Burada en kötü hastane o kadar alıyor. Aylin hanım muayenehanede yapmıyor, çok acır dayamazsınız diye.Ücreti uygun geldi bana 4-5 isteyenler olunca.

Sevgili pbyy lütfen ama lütfen bir başkasınında başına aynı şeyin gelmemesi adına dr. Zun adını yazın .çok çok geçmiş olsun.belkide inşl.sorunununuz düzelmiştir.

Sevgili pbyy lütfen ama lütfen bir başkasınında başına aynı şeyin gelmemesi adına dr. Zun adını yazın .çok çok geçmiş olsun.belkide inşl.sorunununuz düzelmiştir.

canım,,benim suanki durumum gayet iyi,süperim..labioplasti olan varmı başlığı altında durumumu paylastım arkadaşlar biliyorlar.allahıma şükür sevgili doktorum aylin karanlık sayesinde yeniden doğdum en ufak sorunum yok artık,ikinci düzeltme ameliyatı oldum ama belli bile değil cok mutluyum yatıp kalkıp canım doktorcuğuma dua ediyorum...bu paylasım alanında bu sekildeki durumlarda doktor ismi vermek sakıncalıdır,öğrenmek isteyen arkadaslara özelden attım zaten..bakırköyde bayan jinekolog...beni hem maddi hem manevi zarara ugratan o şahsa haram ettim paramı zaten..

:1shok: yhaf kızlar nedir bu hatunların derdi estetik taa şeyimize kadar ilerledi :1shok:
ben bugun bi rahim ultrasonunda canım cıktı siz nası katlanıyonuz bu acılara offfff
gecmiş olsun olmus olacaklara opuyorumnanaktan
benimde dogumdan sonra 2 dikişim patladı onu diktirmeye cesaret edemiyom helal vala size mangal yurekli hatunlar :kedi:

Merhaba kızlar ben yıllar önce yaptırdım doktorumdan Allah razı olsun o kadar memnunum ki size anlatamam isterseniz doktorumun telefonunu verebilirim.bana özelden yazabilirsiniz.

X