Vajina estetiği ameliyatımın ayrıntıları

ne okusam ağlıyorum hormon mudur yoksa çocuk kadını bi başkamı yapıyo anlamadım çok zor ya allah güç versin arkadaşlar

Sizi çok iyi anlıyorum bende aynı durumları yaşadım.İlk doğumum zor geçti çok fazla dikiş vardı kolay kolayda iyileşemedim.İkinci doğum ondan daha da kötüydü SSK okmeydanında doğum yaptım.Canlı canlı dikildim doğumda o kadar zorlanmadım ve o dikişler 1 hafta sonra açıldı tamamiyle başka özele gittim iltihap olmuş dedi doktor kanatmam gerek dedi bastıra bastıra resmen oydu orayı iğne vurdu uyuşmadı yine ve tekrar canlı canlı dikildi ben nasıl Allahım yardım et diye ağlıyorum.Tekrar 1 hata sonra dikişler açıldı ben ne oturabiliyorum ne yürüyebiliyorum hiç hareket edemeden geçirdim o günleri çok zordu dayanmaya çalıştım.Başka profesör doktora gittim oda müdahele yapılamayacağını kremlerle iyileşeceğini ama ilerde estetik olmam gerektiğini söyledi.Aradan kaç yıl geçti ben rahatsız oluyodum görüntüden çünkü büyük hasar kaldı banyo yaparken temizliğimi yaparken çok üzülüyodum.Ama düzeleceğinede inandırdım kendimi estetik olacam dedim bunun hayalini kurdum ve zincirleme gelişti herşey kendiliğinden akıp gitti.Bi doktora gitmiştim ilk o dedi estetik olman gerek diye derken teyzem seni ameliyat olduğum doktora götüreyim dedi çok iyi şeker gibi adam öyle gelişti.Üstelik estetik çok para tutar diye düşünürken 600 TL ödedim başka yerde 1 milyar demişti doktor.

Ne isterseniz ne hayal ederseniz onu gerçekleştirirsiniz.Korkuyla ve endişeyle yaklaşırsanız değişen bişey olmaz yine olumsuzlukları kendinize çekersiniz.İnanmak ve olumlu düşünmek çok önemli bunu algılayıp idrak ederseniz olumlu yöndeki gelişmeleride görürsünüz.Ben düzeleceğini iyi olacağını hayal ettim sürekli ve öylede oldu çok şükür.Yapılabilecek en güzel şey dua etmek Allaha sığınmak yardım istemek gerisini ona havale edin.Eminim sizi daha iyi bir doktora yönlendirecektir.Ağlamak pişmanlık bi çözüm değil ben daha kötüsünü yaşadım şimdi daha iyiyim.

Ne isterseniz ne hayal ederseniz onu gerçekleştirirsiniz... bu %100 doğru bi tespit canım.. ben burun ameliyatına girerken bi kaç şey okudum gördüm işte deliklerde asitmetri burunda eğrilik falan içimde endişeyle girdim ameliyata ve belki bilmeden korkusuz girseydim sonuç bu olmayacaktı şimdi burun deliklerimde asitmetri burun ucumda eğrilik var ( yani gerçekten çekiyorum olumsuzlukları ve bunu ben yapıyorum her konuda kötüsü düşünürüm birinin başına geleni hemen kendi başıma gelmiş gibi düşünürüm ve dile getiririm eşim çok kızıyo bu duruma sanane der ne hemen kendine yapıştırıyosun üstümüze çağırıyorsun der. haklı çok haklı bende dikkat etmeye çalışıorum artık. düşünce gücü diye bişey var yani....

Çok doğru cnm ben de bunları yaşayarak öğrendim farkında olarak yada olmayarak tüm olumsuzlukları bende yaşadım malesef şimdi kavradım herşeyi kimsenin bi kabahati yok aslında biz kendi kendimize yapıyoruz.İstemediğim şeyler aklıma gelirdi hop bi bakardım başıma gelmiş.Şimdi bende dikkat etmeye çalışıyorum aklıma olumsuz bişey gelse hemen dikkatimi başka yere veriyorum.Çok şükür aklım başıma geldi.

canım,senin dr.kimdi merak ettim.

11 gün önce tekrar ameliyat oldum sonucu bekliyorum,umarım bu defa düzelir.sen nasılsın pink 3434?

11 gün önce tekrar ameliyat oldum sonucu bekliyorum,umarım bu defa düzelir.sen nasılsın pink 3434?

inş allah herşey istediğin gibi olur.ben kötüyüm eşim dr a gitmeme izin vermiyo evliliğim kötüye gidiyo hiç konuşmuyo bu konuyla alakalı bende oda mutsuz.kendimi hiç affetmiycem .bunu niye yaptım hayatım avuçlarım arasından uçup gidiyo ben birşey yapamıyorum.

geçmiş olsun öncelikle, yazdıklarınızı okuyunca üzüldüm, Allah yardımcınız olsun.
eşinizin size destek olması gerekiyor, hatalı bir ameliyatın sonuçlarını düzeltmek için tekrar doktora gitmek zorundasınız, daha büyük sağlık sorunları yaşamadan iyi bir doktor bulup muayene olun.
tekrar geçmiş olsun

samimi dileklerine tşk ediyorum.dua bekliyorum...

pink 3434 ve KIA, okuyunca çok üzüldüm başarısız operasyonlar geçirmenize, bende olmak istiyorum ama cesaret edemiyorum. dualarım sizinle.

Canim ne kadar zaman sonra tam agrisiz iliski yasadin? Yoksa darlik yuzunden hep agri oluyormu azda olsa?

Cnm herlade bi 5 6 ay geçmiştir aradan şimdi 1.5 sene oldu oluyo bazen acı ama alışıyosun zamanla.

bende sana katılıyorum.hayatımın en büyük hatası.

Arkadaslar sizin amelyat neden olumsuz oldu? Kim yapdi? Ne amelyati oldunuz? Sakin yaptirmayin derken aciklama yapinki bizlerede yardimci olsun aciklamaniz.. Amelyata ihtiyacim var.(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…