Vajina enfeksiyon

nermink

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
12
2
26
Vajinamda enfeksiyon olduğu için doktor ilaçlar verdi fitil,antibiyotik merhem vs ne kullandiysam geçmedi. 2 aydır bu durumdayım nolur yardım edin nasıl kurtulurum (bakire değilim)

Vajinamda enfeksiyon olduğu için doktor ilaçlar verdi fitil,antibiyotik merhem vs ne kullandiysam geçmedi. 2 aydır bu durumdayım nolur yardım edin nasıl kurtulurum (bakire değilim)
Merhaba canım gerçekten zor bi durum elma sirkesini çok öneriyolar bide doktor iç çamışırınızı 60 derece yıkayın ayrica sonra ütüleyin dedi sürekli kuru tutun dedi bol su iç canım şekerden uzak tut biraz kullandıgın ilaçların sonucu olabilir böyle şeyler varsa belki derdine care olur canım çok geçmiş olsun

Merhabalar.. Ben bir doktorun blogunda okudum. Bir legenin icine yarisina kadar su koyun..Yarim su bardagi elma sirkesi, yarim su bardagi tuz koyup gunde 15 dk oturun yaziyodu. Ben 1 yemek kasigi tuz koydum. belki acir falan diye. 3 gun ust uste oturma banyosu yaptim. akinti ve acima yok oldu. Doktorun sayfasinda bir hafta yapin yaziyodu..Enfeksiyon vucut direnci dustugu icin oluyor. Beeo propolis aldim. her aksam yarim bardak herhangi bir icecege 15 damla damlatip iciyorum. Ben de defalarca bu yuzden doktora gidip fitil kullandim. Bizim gibi vucut direnci dusuk olanlar antibiyotik kullanmamali veya kullanirken propolis ya da takviyeler kullanilmaliymis. Karbinhidratli ve sekerli seyler de mantari artiriyormus. Mumkun oldugunca azaltmamiz lazim.Sabah ac karna 1 yemek kasigi elma sirkesini 1 bardak suya koyup birkac damla limon sıkıp iciyorum..Doktor tedavinizle birlikte bunlari da deneyin derim..bnce mantar vucuda girdi mi zaman zaman tekrarliyor malesef..

X