Vajina ameliyati

Lipo karin germe popo ameliyatlari daha once oldum. Ama vajina daratmafa onemli bence.

Kendinizi niye sevmiyorsunuz? Estetikten önce bunun üzerine gidilmeli bence. Bu kadar çok operasyon, vajinaya kadar çok normal gelmiyor bana açıkçası.

Kendimden memnun olduğum ve mükemmel olmaya çalışmadığım için (kadın olmayabilirim) ameliyat hakkında bir yorumum yok.

peki bu karin germe ameliyatindan sonra tekrar kilo alma durumu oluyormu
banada arada bir geliyorlar ne yaptiysam gitmiyor bu dogumdan sonra kalan sarkik göbek
Ben gecenyil mayista oldum ameliyati bende ne yaptiysam sarkikligi gitmiyordu. Cok memnunum kilo almadim. Bambaska biri oldum. Belim inceldi sirtimdaki yaglar slindi popoya kondu karnimda germe oldu. Bu yaz tatilde bikini giye bildim. Kafaniza takiliyorsa yaptirin

Ben gecenyil mayista oldum ameliyati bende ne yaptiysam sarkikligi gitmiyordu. Cok memnunum kilo almadim. Bambaska biri oldum. Belim inceldi sirtimdaki yaglar slindi popoya kondu karnimda germe oldu. Bu yaz tatilde bikini giye bildim. Kafaniza takiliyorsa yaptirin
takiliyor evet ama benim alt tarafim ince ust tarafim kalin simdi gobegi yaptirsam omuzlarim ne olacak bir orantisizlik olmayacakmi

takiliyor evet ama benim alt tarafim ince ust tarafim kalin simdi gobegi yaptirsam omuzlarim ne olacak bir orantisizlik olmayacakmi
Benim de us trafim kalin. Alt tarafim inceydi. Valla kendime sasiyorum aynaya baktikca bu benmiyim diye bel incelince duz gobek olunca popoda cikinca cokk degisim oldu.cevrem hepsi sasirdi. Basta esim cok begeniyor yeni halimi😃

Vajina guzellik icin degil ama kaliteli bir iliski icin.cok arastirdim esler arasinda onemli
Bence siz mükemmel olmalıyım algısıyla hareket ettiğiniz için bu kadar çok ameliyat oluyorsunuz.Vücudunuzda beğenmediğiniz bir yer vardır,ameliyat olursunuz ama komple ameliyat olmak sağlıklı bir ruh hali içermiyor.Bence bunun nedeni üzerine düşünmelisiniz.

Dar olunca iyi mi oluyormus? Benimki dar ve canim acıyor. Genişlik iyidir ferah ferah :halay:
Başka bi problem olmasın? Çünkü zamanla genişler uyum sağlar,esnek bi bölge.
Başlarda canınız acıyabilir ama sürekli acıyosa bundan kaynaklanmıyo olabilir.

A
Başka bi problem olmasın? Çünkü zamanla genişler uyum sağlar,esnek bi bölge.
Başlarda canınız acıyabilir ama sürekli acıyosa bundan kaynaklanmıyo olabilir.
Cok şükür baska bir sorun yok. Doktora da gittim. İlk zamanlardaki gibi degil ama dar hala. İyiymiş demekki ne bileyim 😂

Kendinizi niye sevmiyorsunuz? Estetikten önce bunun üzerine gidilmeli bence. Bu kadar çok operasyon, vajinaya kadar çok normal gelmiyor bana açıkçası.

Kendimden memnun olduğum ve mükemmel olmaya çalışmadığım için (kadın olmayabilirim) ameliyat hakkında bir yorumum yok.
Vajina estetiğinin nesi normal gelmiyor size merak ettim.konu sahibi daha kaliteli bir ilişki için diye belirtmiş.doğum sonrası bu problemi fazlasıyla yaşayan var,yaşamayan da var.mesela yaşayanlardan biri benim.doğumdan önce eşimle birlikte olduğumda aldığım haz başkaydı,şuan ise hiçbirşey hissetmiyorum.genişlediğini eşimde bende gayet rahat hissediyoruz.bu herkesin kendi tercihi.diğer estetikleri bende abartılı bulsam da,vajina estetiğini çok normal buluyorum.özellikle “ vajinaya kadar” diye vurgulamanız bana da çok normal gelmedi

X