Vajina ameliyati

Senbenay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
123
75
42
Ben de bi soru sorayim arkadaslar 17 gun once vajina daraltma. Ic dudak ameliyati oldum. Onceden ameliyati olan memnun kalan var mi. Acaba cektigimiz aciya degiyormu merak ettim. Biz kadinlar guzel ve mukemmel olmak icin herseyi goze aliyoruz😊

Dogum mu yaptınız yoksa ozel bir sebebi var mı? Bir tanıdıgım oldu benim, memnun kalmıstı, sadece bir kaç gun agrisi vs oldu, olabildiginde krem vs kullandı. Boyle biliyorum

Dogum mu yaptınız yoksa ozel bir sebebi var mı? Bir tanıdıgım oldu benim, memnun kalmıstı, sadece bir kaç gun agrisi vs oldu, olabildiginde krem vs kullandı. Boyle biliyorum
Evet dogum yaptim 3 defa 1 normal dogum 2 defa sezeryan ama bence dogumdan oncede genisliklik vardi.iyilesince deneyimce gorecem insallah degmistir. Daha once karin germe oldum ondan cok memnun kaldim

estetik ameliyatı olmak tercih, gayet de saygı duyuyorum. ama biz kadınlar güzel ve mükemmel olmak için herseyini göze alıyoruz diye genelleme yapmayın lütfen. ben mükemmel olmanın mümkün olmadığını biliyorum ve bunun için acı çekmeye razı değilim mesela
Ben takintiliyim galiba ☺️

Biz kadinlar guzel ve mukemmel olmak icin herseyi goze aliyoruz😊
Bu kendi isteğinizse tamam ama eşinizi, sevgilinizi kaybetme korkusuyla ya da herhangi bir baskıdan dolayı yapılıyorsa bu genellemeyi yapmamak gerek.
Kendi doğal halinden de memnun olan, sağlık sorunu olmadığı müddetçe de herhangi bir müdahalede bulunmayan kadınlar var :)

Ben de bi soru sorayim arkadaslar 17 gun once vajina daraltma. Ic dudak ameliyati oldum. Onceden ameliyati olan memnun kalan var mi. Acaba cektigimiz aciya degiyormu merak ettim. Biz kadinlar guzel ve mukemmel olmak icin herseyi goze aliyoruz😊
ameliyat konusunda bir bilgim yok ama genellemeniz yanlış.kimse mükemmel değildir.mükemmel olmak zorunda da değildir.doğallığı daha çekici buluyorum.sağlık sorunu olmadığı müddetçe gereksiz buluyorum.

Bu kendi isteğinizse tamam ama eşinizi, sevgilinizi kaybetme korkusuyla ya da herhangi bir baskıdan dolayı yapılıyorsa bu genellemeyi yapmamak gerek.
Kendi doğal halinden de memnun olan, sağlık sorunu olmadığı müddetçe de herhangi bir müdahalede bulunmayan kadınlar var :)
[/QUOTE. Dogru genelleme yapmam dodru degil ben oyle olmaya calisiyorum galiba😊

kas goz burun meme karin her turlu estetik tamamda vajina neden
kim bakiyor ki yani oturayimda bi inceleyim bakiyim guzelmi diye inceleyen erkek yoktur herhalde
kendiniz rahatsizsaniz o ayri tabi
Lipo karin germe popo ameliyatlari daha once oldum. Ama vajina daratmafa onemli bence.

Lipo karin germe popo ameliyatlari daha once oldum. Ama vajina daratmafa onemli bence.
peki bu karin germe ameliyatindan sonra tekrar kilo alma durumu oluyormu
banada arada bir geliyorlar ne yaptiysam gitmiyor bu dogumdan sonra kalan sarkik göbek

Evet dogum yaptim 3 defa 1 normal dogum 2 defa sezeryan ama bence dogumdan oncede genisliklik vardi.iyilesince deneyimce gorecem insallah degmistir. Daha once karin germe oldum ondan cok memnun kaldim

Anladım, ben 3 bebişinizi de normal dogumla dogurdunuz sandım. Dedigim gibi umarım iyi bir sonuc alırsınız, ben gordugum kadariyla memnundu tanıdıgım, doktorunuzun tavsiyelerini es gecmeyin muhakkak kontrole gidin.

X