üzüntümü paylaşmak istedim sizlerle

durdaneyahsi

anne olmak istiyorum
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
4
0
42
benneyaptımkibenneyaptımki:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: bende ağustos annesi olacaktım ama bebeğim 23/01/2009 cuma günü bebeğimin karnımda kalbi durdu ve o artık yok ve o tüp bebekti çok uğraşlar sonucu annesine gelecekti ama beni yarı yolda bıraktı !!!!!!!!!!!!!!:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ahh:çok üzgünüm: çok üzüldüm inşallah yine bebek sahibi olursunuz :teselli:

Oy kurban olurum ya...
Canım benim ne desem boş ne sölense anlamsız biliyorum ama nolur kendini üzme..Ben kızımdan önce hamileydim ve düştü bebek o kadar çok üzüldüm o kadar çok ağladım ki anlatamam sana kim ne derse desin öyle boş geliyordu ki bana.Kızıma hamileyken bile ilk 4 ay o korkuyla yaşadım acaba bu da düşermi diye ..Ama tek inanmamız gereken şey var Allah....
O yaradan demekki bi hayır görmüş ve böyle olmuş ..Bundan başka şeyleri düşünürsen olmaz üzüntüden başka şey eline geçmez ...Nolur kalbin yüreğin sağlığın huzurun yerinde olsun yine hamile kalırsın inşallah..
Allah a emanet ol canım benimmm:nazar:

canımsın ne desek gerçekten boş geçmiş olsun inşallah kardeşi gelir en yakın zamandaa tek dilediğim bu senin içinn

canım benim üzülme demek çok anlamsız ama senin elinden bişi gelmezdiki benimde oğlum 5sene sonra aşılamayla geldi sende bebeğini alıcaksın kucağına inancını hiç kaybetme ve asla denemekten vazgeçme :Saruboceq:

allah yardımcın olsun.ilkini veren yine verir.bende ilk bebeğimi kaybetmiştim erken doğumla.sabırla allahtan dile.

cok üzüldüm canım
rabbim yardımcın olsun
sakın pes etme
elbet bebişin gelecek sana :Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun bebeginede allahtan rahmet diliyorum o şimdi senin yanında ama sen üzüntünden farketmiyosun annesi bebegin heran seninle lütfen üzülme hep yanında ve seni öpüyo kokluyo seviyo sana annecim diyo üzülme diyo seni günde milyar kez öpüp sarılıyo ve seviyo senin herzaman yanında ve kardeşinin olması için senin üzülmemen gerektiğini senin hep yanında olduğunu seni cennette tahta oturtacagını söylüyo.canım benimde bebegimin olması imkansızdı mümkünü yoktu enaz 6 yıl kesinlikle olmaz dediler kasçtane dr gittiysem ama bak alttaki pamuğum oldu ve 3 aylıktı hamile olduğumu ögrendiğimde çünkü bebegim zor tutunmuş ama allahım 3 aya kadar bana bişe hissettirmedi üzülsem belki düşürecektim onun varlığını ögrensem belki daha farklı olacaktı herzaman kalbini ferah tut kolay bişe degil ama melegin senin yanında ve hep olcak arkadaşım allahım acını mutluluğa çevirsin ve bir kardeş versin inşallah sen istediğinde ve bedenin hazır olduğunda inşallah ama içime doğanı söyleyimmi sanki uzun sürmeyecek kardeşinin olması öptüüüüm seniii ve o yanında uçuşan tatlı meleğiniiiiiiiiii

cnm benim çok üzüldüm şimdi kim ne derse doğru gelmez sıkar hiçbir şey istemezsin ama zaman herşeyin ilacı cnm,Allahtan rahmet diliyorum.hayırlısı ile sen ve eşin hazır olduğunuzda bir miniğiniz olacak inş.Allah yardımcınız olsun sabır diliyorum cnm

canım benim çok üzüldüm seni çok ii anlıyorum benim bebişlerim de tüp bebek neler yaşadığını ne zorluklarla sahip olduğunu biliyorum. allahtan haırlısı derizya hep allah en kısa zamanda yine nasib etsin hamile kalmayı. inşallah ikiz olur bu defa. sakın pes etme anneliği her kadın hak ediyor demekki zamanı değilmiş. her acının arkasından bir güzellik verir rabbim senin nasibin de bebişlerin olur inş. bol bol dua et olurmu sakın isyan etme neden ben deme dualarım seninle kendine ii bak güzel anniş adayı

canım okuyunca çok üzüldüm gerçekten.allahtan sana sabır diliyoruım.tekrardan haile kalırsın inşallah

ayy gerçekten çok üzüldümm.ne desek boşş.inşlhh yeniden hamile kalırsın...bebeğinle kucaklaşırsın..allah çok büyükk.üzme kendini canım.

canım benim.geçen sene bizde bu telaşlar içindeydik.hamileydik.bi heves, bi merak...büyük bi maraton...arada yolda kalanlarımızda oldu.önce aylin (tosbaa8) sonra zeynep (barzey).......çok kötü süreçler yaşadık onlarla üzüldük ağladık.inan hamileliğimizi çok etkilemişti...kimilerimizin psikolojisi bozuldu.bi süre foruma giremediler.diyorum yaaa zorrr .çok zorrrr şeyler bunlar.allahım sana sabır versin.kafana takmayınca daha kolay hamile kalabiliyorsun.bak geçen sene bebeğini kaybeden aylin arkadaşımız haziran annesi olacak nasipse.yeniden umutlar-heyecanlar-sevinçler.allahım herkese tattırsın anneliği...üzülmemek elde değil tabiiii...ama elvinciğimin dediği gibi ZAMAN EN GÜZEL ÇARE...başın sağ olsun canım.allah bidaha yaşatmasın.güzel haberlerini bekleyeceğiz...

Arkadaşım allah herşeyin hayırlısını versin senden bir melek almış allah,,,inşallah bebek de verecektir sana,,,

üzülme desem boş olcak ama gerçekten üzülme ,,,yanındayız

kelimelerin bittiği yer denir ya aynen öyle bi durum yaşıyorum . tüğlerim diken diken oldu. nolur üzülme canım benim. Allah bi kapıyı kapatır bi kapıyı açarmış. güçlü ol hayırlısı böyleymiş belki sakat, belki kör, belki sağır olacaktı bunları düşün güzelim Allah istediyse mutlaka bi nedeni vardır. üzülme görceksin bak en kısa zamanda BEN HAMİLEYİM adlı topic açacaksın .. meleğinede Allah'tan rahmet diliyorum sanada sabır yanındayız öpt.

canım inşalllah en yakın zamanda olur hep iste dua et bende olmuycak sanıyodum am şimdi dünyalar güzeli bir melegim var

canım sana nedesem şimid boş ama allahım önce sna asabır versin sonrada en yakın zmanda gönlünden geçenii.. üzülme nolur .. allahım yar ve yardımcın olsun...

X