Uzun süre kalıcı lipgloss

fataldanger

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.610
1.113
Ne kadar lipgloss kullandıysam hepsi on dakika içinde uçup gitti dudağımdan, bana mısın demedi. Bu yüzden uzun süre kalıcı bir lipgloss arıyorum. Böyle bir gloss keşfedenimiz varsa lütfen yazsın. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ne kadar lipgloss kullandıysam hepsi on dakika içinde uçup gitti dudağımdan, bana mısın demedi. Bu yüzden uzun süre kalıcı bir lipgloss arıyorum. Böyle bir gloss keşfedenimiz varsa lütfen yazsın. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben kiko aldım, altına yakın renkte ruj sürmek gerekiyormuş. Ruj+gloss olması gerekmiş. Böyle sürünce kalıcı oluyor.

Ben de dudak kaleminin üstüne gloss uyguluyorum. Sanırım aynı mantık. Peki Kikodan memnun kaldınız mı? İnternete şöyle bir göz atınca en çok Kiko sevilmiş gibi duruyor.

Ben indirim döneminde almıştım bir iki ay oldu. Fotoğraflarda hiç sürmüşüm gibi çıkmıyordu. Sonra ruj ile denedim 😄 çokta güzel durmadı. Bu kadar çok yorum, beğeni için zayıf bir ürün. Dudaklara sürünce ben buradayım demiyor. pahalıyken almadım diye seviniyorum.

Ben indirim döneminde almıştım bir iki ay oldu. Fotoğraflarda hiç sürmüşüm gibi çıkmıyordu. Sonra ruj ile denedim 😄 çokta güzel durmadı. Bu kadar çok yorum, beğeni için zayıf bir ürün. Dudaklara sürünce ben buradayım demiyor. pahalıyken almadım diye seviniyorum.
Bunu dediğiniz iyi oldu, o kadar yoruma kanıp bir sürü para bayılacaktım. Kiko trendyolda 479 lira. Siz ne kadara ve nereden aldınız?

X