Göz Makyajı uzun kirpiğe rimell

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nursall

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
914
1
selam arkadaşlar.. benim bir sorum olacak kirpiklerim uzun böyle kıvıran ve extra dolgunluk, hacim veren rimel arıyorum ve bulamıyorum. önerebileceğiniz marka var mı?? kirpiklerim zaten uzun olduğu için rimel sürdüğümde istediğim görüntüyü elde edemiyorum. çünkü malum rimeller ilk öncelikle kirpiği uzatma işlevini görüyorr :umursamaz:

avon un 3 lu işlevli rimelini kullanıyorum ben
benimde kirpiklerim uzun ve dolgun gösteriyor ben cok begeniyorum onu

ben hep avon kullandım şimdiye kadar ama 3 lü işlevli ilk defa duyuyorum.o kadarda avonda sadece kıvıran aramama rağmen :roflol: peki lancome virtuose, hacim mi veriyor daha çok kıvırıyor mu arkadaşım opuyorumnanaktan

maybelline den daha önce aramıştım ama hem hacim veren hem kıvıran bulamamıştım. numarasını biliyormusun?

nursall bnde aynı senin gibi dolgunlaştıcı bir rimel arıyorum. en son avondan supercurlacıous sipariş verdim. bakalım inş istediğim gibi hacim verir.

inş canım sonucu paylaşırsın.. bu avon ne kirli çıkıymış yaaa kaydirigubbakcemile3

kiprik kivirici kullanirsan sorun ortadan kalkar sanirim, dolgunluk icin maybelline collosal volum önerinim sari olani, kiviriklik ve baya siyah istersen golden rose 3d kirmizi olan

kiprik kivirici kullanirsan sorun ortadan kalkar sanirim, dolgunluk icin maybelline collosal volum önerinim sari olani, kiviriklik ve baya siyah istersen golden rose 3d kirmizi olan

kirpik kıvırıcı istemiyorum kesinlikle ben sevemedim onu yaa nedense kirpiklerimi koparacak gibi geliyor kaydirigubbakcemile3 golden rose iyi gibi geldi ama dolgunluk vermiyor anladığım kadarıyla kıvırıyo ve extra siyahlık veriyor sanırım ama bana extra siyahlık veremezki. keşke onun yerine dolgunluk verseydi bilmiyorumkismile yaa zaten anladığım kadarıyla bir rimel ya kıvırıyor yada dolgunluk veriyor, ikisinide yapabilen yok sanırımmm :sm_confused:

nursall bnde aynı senin gibi dolgunlaştıcı bir rimel arıyorum. en son avondan supercurlacıous sipariş verdim. bakalım inş istediğim gibi hacim verir.

henüz gelmedi rimelim gelince inş sonucu paylaşıcam..

dolgunluk istiyorsan bi tüyo verim rimelini sür güzelce sonra su kas taraklari varya arkalari firca gibi oluyor, ben eger kipriklerim birbirine yapisirsa firca tarafiyla kipriklerimin dibinden uclarima gelisi güzel fircaliyorum doldunluk veriyor, resimde örnek gösterim

hehe kıslar bnde avon shock maskara kullnaıyorum memnunum ama yaa bn cok becerıksızım heralde,her defasında kırpıklerımın ustunu sılmek zoruna kalıyroum taşıor hep:)

bak sen yaa bundan bende var canım avondan törpü seti almıştım içinden çıkmıştı ben bunla kaşlarımı tarıyordum tek. gelişigüzel tarıyorsun öylemi enteresann.. çok teşekkür ederi canımm. bunu yapıcam

peki canım bunu nasıl kullanıyorsun. hemen rimeli sürünce mi öyle gelişigüzel tarıyorsun yoksa kirpiklerin kurumasını mı bekliyorsun. kesinlikle yapıcam bunu ama biraz daha açabilirmisin a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…