Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri üzüm çekirdeği yağı?

morfin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2011
197
1
30 haziranda küç, adaçayı ve üzüm çekirdeği yağıyla masaja başladım. şu an bişey yok yağdan çok emin değilim başka bir yağmı olmalıydı?

30 haziranda küç, adaçayı ve üzüm çekirdeği yağıyla masaja başladım. şu an bişey yok yağdan çok emin değilim başka bir yağmı olmalıydı?

3'ünü karıştırdığın yağ karışımıyla dacee masaj mı yoksa küç yiyip adaçayı içip küç yağıyla da masaj mı yapıyosun bu 3'ü gayet iyi sonuç veren bitkiler fakat şöyle daha iyi olabilirdi diye düşündüm sadece fikir

küçyağı,rezene yağı,keten tohumu yağı kombiinasyonuyla masaj

adaçayı ve şerbetçi ile çay şeklinde de olabilir etkisini daha çabuk görürsün bi ara bende çay may içtim de hergünhergün çay içilmiyoda masaj alışkanlık kazanınca oluyo telkin müziğinede başlayabilirsin bak oda işe yarıyor şaka maka

günde 2 kere küç yiyorum, 1 bardak adaçayı içiyorum, küç yayığla masaj yapıyorum, sanki bugün bir dolgunluk var ölçü olarak 1 hafta 10 sonra ölçerim demiştim başlarken öle yapıcam.

sanırım bu yöntemi bırakıcam çünkü 9 gündür büyük tuvaletimi kanamalı yapıyorum bağırsaklar küçten zedelendi galba halbuki kaliteli ve öğütülmğş olanını kullanıyordum.

X