Üzülüyorum ama.....

canını neden sıkıyosunkı sen kontor al sen ara onu en basıtınden:1rolleyes:

hem seni,sohbetini özler biraz............................

canım sen bırak 20 ytl yi benim cebimde 1 ytl bile yok malesef.. anneme gidicem dolmuş 1.70 ytl olduğu için gidemiyorum... arada böyle maddi sıkışıklık olabilir..belki söyleyemiyordur .. yada sen üzülme diye bilerek söylemiyordur.. biraz sabırlı ol

hergün sana mutlaka 5 dk sını ayırıyorsa bunda art niyet aramamak gerekir. Hani dersen kırkyılda bir arıyor kapatmaya çalışıyor anlarım. Bence gitme üzerine durumu yoktur, eğer gerçekten sevginiz varsa zaman içinde inşallah durumuda düzelir telefon konuşmalarınızda.
Takma küçük ayrıntıları kafana eskiden millet birbirini aylarca göremiyordu senelerce sesini duyamıyordu sen hergün duyuyorsun daha fazlasını istiyorsun.
Bende öyleydim flörtte bedavaya konuşuyoduk benimki 45 dk konuşup kapatınca üzülüyodum kızıyodum neymiş ben istiyodumki 1 saat konuşsun :)) Her zaman herşeyin fazlasını istiyoruz bizler birazda nankörüz.... hihoyyyt
Sevgiyle kal
yolun ve ceptelefonun açık olsun.....

sağol canım evet haklısın malesef nankörüz yetinmeyi bilemiyoruz ama tek bağım tel işte şimdilik

ben olsam hat kontür neyse alır veriirm eline hadi bakim usta arkamı dönüyorum şimdi ara beni derim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

şakası biyana çok dert edip kendini üzme düzelir azcıkta belli et üzüldüğünü.. öle çok büyütülcek bişe değil biçok arkadaşımızında dediği gibi haftada bi görüşen bile var anlayışlı olmak lazım :teselli:

kızlar sağolun benim içimi şu süre içinde yazdıklarınızla rahatlattınız bu akşam nişanlımgile gittik misafirleri vardı nişanlımın tabi haberi yok bize gelmiş evde yokuz hatları getirmiş sonra aklına onlara gidebilceğimiz gelmiş arkadaşının telefonundan annesini aradı benim olup olmadığımı öğrendi ve geldi hemen eve öyle bi özlemişki gözlerinden sevgi,özlem akıyo sayanizde sabredip bekledim ve bu özlemin tadını çıkarıp sımsıkırı sarıldım nişanlıma oda bana çok şükür rabbime mevlam tüm sevenlerin ve sizlerin ağzının tadını bozmasın ve ayırmasın amiiiiiiina.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…