Uzulmekte hakli miyim?

Tek derdim bu olsa keske abla inan hepsi bi araya geldiginde patlayacak yer ariyorsun sadece eski konularimi okuduysan eger suan ne kadar sıkıntili donem gecirdigimi anlamissindir
Ergenlik dönemi zaten en zor dönem anlıyorum seni sıkıntıların içinde hep birikmiş ama söylemek istediğim bu yani ben hep içime attım şimdi sorun yaşıyorum sen de içine atıpta kafana takıpta kendini kötü etme üzülme yeter

Dalga gecilmeyecek gibi degil zaten ben yapma dedigim zaman da kiskanma diyor iyice komik oluyo yaartik biraktim kim nasil dalga gecerse gecsin :kızgın:
Ben gülerdim ağız dolusu :KK70: Yazık ya. Kendinide bişey zannediyo böyleler.

sen de burdan bakınca pek olgun durmuyorsun. görüşme madem öyle.
Her konuda olgun olucam diye bir sey yol tabikide bu yerine goredir.
Bu arada ben ona cok dedim gelme diye ama bazi sabahlar uyandigimda bir bakiyodum karsi koltikta oturuyordu

Ergenlik dönemi zaten en zor dönem anlıyorum seni sıkıntıların içinde hep birikmiş ama söylemek istediğim bu yani ben hep içime attım şimdi sorun yaşıyorum sen de içine atıpta kafana takıpta kendini kötü etme üzülme yeter
Bende hep icime atanlardanim arkadasim olsun ailem olsun oyle kolay kolay anlatamam her seyi

3 yildir taniyoruz birbirimizi aileler falanda komsu oldugu icin gelip gidiyolar bize annem bu konuda bisey bilmiyor afedersiniz y...vsklik yaptigi zaman tersleyip atiyorum evden ama hala yuzsuz gibi geliyor !
İstediğiniz kadar komşu olun gidip gelin yine de bana uygun gelmedi.. her ne olursa olsun ergenlik dönemi ve binbir çeşit insan var.. türlü türlü huyları var.. içinde ne beslediğini bilemezsiniz.. velhasılı ailenizde açık var bu konuda.. daha temkinli olmalılar..

Ben gülerdim ağız dolusu :KK70: Yazık ya. Kendinide bişey zannediyo böyleler.
Allahin yarattigi ile dalga gecmek haddime degildir ama borazan gibi sesi var daha sarkisi yok klip yapicam yanimda 3 5 kiz olucak diyor gecen sene bana konser yapicam video aticam demisti video bakti, sadede 1 kisi vardi oda videoyu ceken kisi :KK43: Kendisi guya dizilerde oynamis ileride basrol oynucakmis falan ohhhooo.....

İstediğiniz kadar komşu olun gidip gelin yine de bana uygun gelmedi.. her ne olursa olsun ergenlik dönemi ve binbir çeşit insan var.. türlü türlü huyları var.. içinde ne beslediğini bilemezsiniz.. velhasılı ailenizde açık var bu konuda.. daha temkinli olmalılar..
Bunlar cok dindar insanlar ama dediginiz gibi evet ne besledigini ne dusundugunu bilemeyiz ... zaten o yuzden bana sormadam geldigi zaman ne kadar yanlis olsada kovuyorum evden

Her konuda olgun olucam diye bir sey yol tabikide bu yerine goredir.
Bu arada ben ona cok dedim gelme diye ama bazi sabahlar uyandigimda bir bakiyodum karsi koltikta oturuyordu

benim arkadaşlık etmek istemediğim birisi asla bu şekilde davranamaz mesela. o yüzü bulamaz benden. şimdi gelme demek var gelme demek var. bazı kızlar vardır ''ya yapma gitme öyle söyleme'' vs der ama bunu öyle ciddiyetsiz bi şekilde söyler ki ''istemem yan cebime koy'' der gibi.
ister istemez karşıdaki de onu ciddiye almaz. tavrını net bi şekilde koy. ''seninle görüşmek arkadaşlık etmek istemiyorum'' de ciddi bi şekilde. ayrıca ailenin bu çocuğu eve alması da yanlış geldi bana ne kadar tanışırlarsa tanışsınlar. ailene de söyle, çocuğun ailesine de söyle.

Sende bunu dertmi yaptın. Defet evdekilerede söyle almasınlar evinize dışarda da görüşme. Eğleniyorum bu konu dışında demişsin. Ozaman çekiceksin. He ilerde ergenliği bitip yüzü fiziği karakteri oturunca bakabilirim diyorsan o ayrı:KK70:

Bende hep icime atanlardanim arkadasim olsun ailem olsun oyle kolay kolay anlatamam her seyi
Benim gibisin bazen anlatsanda anlayan olmaz mesela. Böyle his duygu ictenlik konularında bi kızın yalnız olmasi zor durum işte böyle durumda da iş sana düşüyor. Güçlü Olucaksin ..

Allahin yarattigi ile dalga gecmek haddime degildir ama borazan gibi sesi var daha sarkisi yok klip yapicam yanimda 3 5 kiz olucak diyor gecen sene bana konser yapicam video aticam demisti video bakti, sadede 1 kisi vardi oda videoyu ceken kisi :KK43: Kendisi guya dizilerde oynamis ileride basrol oynucakmis falan ohhhooo.....
Allahın yarattığıyla dalga geçmiyorsun kendini şaklaban halinr sokmasıyla dalga geçiyorsun. Allah senin kaderini seni yaratır. Seçimlerin hareketlerin senden ibarettir. Allah sorumlu değildir bunlardan

Sende bunu dertmi yaptın. Defet evdekilerede söyle almasınlar evinize dışarda da görüşme. Eğleniyorum bu konu dışında demişsin. Ozaman çekiceksin. He ilerde ergenliği bitip yüzü fiziği karakteri oturunca bakabilirim diyorsan o ayrı:KK70:
10 tane kalbim olsa birini bile vermem

Beni 3 senedir sevem bir cocuk var neden bilmem ama o 3 sene icerisinde arkadasliktan baska hiicc bir duygu beslemedim hatta ciddi soyluyorum tekme tokat dovmuslugum bile vardir bu cocugu defalarca hemde... sebebide fazla egoist olmasi surekli ben yakisikliyim sesim guzel sacim guzel kizlar bana bakiyo havasinda olmasi ! Ve en nefret ettigim insan tipidir daha kendisi 17 yasinda ergen bende ergenim henuz ama asla boyle davranislarda bulunmadim yasima gore oldukca olgun davrandim herkese karsi ! Bu cocugunda benden baska arkadasi yoktur her neyse oglen saat 1 de bakirkoye gittik capacitye kizlarla bulustuk mecbur cocuguda almak zorinda kaldim bizim eve gelmsiti cunku. Ama bir de ne goreyim daha 1 saat tanidigi kizlara dudagina yapisicakmis gibi yakinlasmalar kulagina fisildamalar y...sak gibi kizin dibinden ayrilmamalar falan! Kiz yeter artik ya diyor yine devam ediyor bu sefer minibuse bindik ya sanki kizi korumasina almis gibi dibine dibine girmis kizi kesiyor birde utanmadan edaya selam soyleyin diyor bu arada iki kiz vardi benle beraner biri sahra biri eda ! Neyse dedim sustummm!!! Bu sefer sahra denilen kiz buna mesaj atmis fotograflari istemek icin . Cocik cok y..sak davrandigi icin isletmek istemis ve yapmis ve 5 saat once o cociklar benden kucuk banane onlardan diyen cocuk kiza askim seni seviyorum demis 5 saate ya ! 5 saate neyin sevgisi ya adam akilli muhabbet bile etmediniz ne ara sevdin daha minibuste diger kiza asiliyordun! Ben bunu uyardim o kizlara yazma diye ama yine kendi bildigini okumus milletin gozunde sadece alay konusu oluyor ve kendisi 17 yasinda asildigi 2 kizda 14 yaslarinda ben bile kardesim diyorken o nasil boyle bisey yapabiliyor ya??? Bide benim kardesim dedigim kizlara!!! Cok sinirlendim!!! Ama cahil insama bisey anlatilmiyor bu olaydan sonra yime yazdim yok anam anlamiyor illa kendini dalga konusu yapacakkkkkk!!!!!

Bu yazdıklarınızdan sizin de çok olgun olmadığınız anlaşılıyor. 13-14 yaşındaki bir çocuk gibi yazmışsınız. Dediğiniz gibi olgun olsaydınız "çok çocukça davranan ve bana yapışan bir yaşıtım var. Ailesiyle bizim eve girip çıkabiliyor. Ondan nasıl kurtulabilirim?" tarzında bir şey yazardınız. Hatta kendi hayallerinizle (üniversite vs) o kadar meşgul olurdunuz ki çocuk dediğiniz o kişinin yaptıkları umurunuzda olmazdı, sinek vızıltısı gibi gelirdi. Olgun olmayı önemsiyorsunuz gibi geldi, o yüzden yazmak istedim.

X