Uzulmekte hakli miyim?

Smoother

zamanın en deli hanımefendisi :))
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
467
197
Beni 3 senedir sevem bir cocuk var neden bilmem ama o 3 sene icerisinde arkadasliktan baska hiicc bir duygu beslemedim hatta ciddi soyluyorum tekme tokat dovmuslugum bile vardir bu cocugu defalarca hemde... sebebide fazla egoist olmasi surekli ben yakisikliyim sesim guzel sacim guzel kizlar bana bakiyo havasinda olmasi ! Ve en nefret ettigim insan tipidir daha kendisi 17 yasinda ergen bende ergenim henuz ama asla boyle davranislarda bulunmadim yasima gore oldukca olgun davrandim herkese karsi ! Bu cocugunda benden baska arkadasi yoktur her neyse oglen saat 1 de bakirkoye gittik capacitye kizlarla bulustuk mecbur cocuguda almak zorinda kaldim bizim eve gelmsiti cunku. Ama bir de ne goreyim daha 1 saat tanidigi kizlara dudagina yapisicakmis gibi yakinlasmalar kulagina fisildamalar y...sak gibi kizin dibinden ayrilmamalar falan! Kiz yeter artik ya diyor yine devam ediyor bu sefer minibuse bindik ya sanki kizi korumasina almis gibi dibine dibine girmis kizi kesiyor birde utanmadan edaya selam soyleyin diyor bu arada iki kiz vardi benle beraner biri sahra biri eda ! Neyse dedim sustummm!!! Bu sefer sahra denilen kiz buna mesaj atmis fotograflari istemek icin . Cocik cok y..sak davrandigi icin isletmek istemis ve yapmis ve 5 saat once o cociklar benden kucuk banane onlardan diyen cocuk kiza askim seni seviyorum demis 5 saate ya ! 5 saate neyin sevgisi ya adam akilli muhabbet bile etmediniz ne ara sevdin daha minibuste diger kiza asiliyordun! Ben bunu uyardim o kizlara yazma diye ama yine kendi bildigini okumus milletin gozunde sadece alay konusu oluyor ve kendisi 17 yasinda asildigi 2 kizda 14 yaslarinda ben bile kardesim diyorken o nasil boyle bisey yapabiliyor ya??? Bide benim kardesim dedigim kizlara!!! Cok sinirlendim!!! Ama cahil insama bisey anlatilmiyor bu olaydan sonra yime yazdim yok anam anlamiyor illa kendini dalga konusu yapacakkkkkk!!!!!

Ve kendisinin yuzune bunlari vurunca cagirma o zaman beni diyor oysa bi kere bile cagirdigim yok !! Bi erkek ismi soyleyince hemen artistlik yapmaya basliyor birde bizim ebde ailemin yaninda!!! Tabi en son boyle yaptiginda yakasindan tutup disari atmistim :)) Ailesine acik acik doktora goturun cocugunuzu dedim 2 saat once umarim gotururler erken teshis her zaman onemlidir

Daha yaşı oturmamış birine bunları anlatmak zor. Erkekler zor olgunlaşır. Aç işte karıya kıza. Hiç muhatap olma derim eb nefret ettiğim erkek tipi. Ben bu yüzden kuzenlerimle bile görüşmüyorum yılışık diye.

Yeni nesil sizleri gördükçe korkuyorum ( bi anne olarak ) hepiniz ergensiniz ve en dorukta tüm duygular.. hormonlar da tavan.. aranıza mesafe koyun.. hem bu çocuğun sizin evde ne işi var?? ailen nasıl müsade ediyo böyle yılışık bi tipe şaştım :KK45:

fake değilsen küçüksün ve aranıyorsun çok bariz . Eski sevgilinle aile kavgasından sonra bu sana çok ağır gelir

Daha yaşı oturmamış birine bunları anlatmak zor. Erkekler zor olgunlaşır. Aç işte karıya kıza. Hiç muhatap olma derim eb nefret ettiğim erkek tipi. Ben bu yüzden kuzenlerimle bile görüşmüyorum yılışık diye.
Ya kizlar onla dalga geciyodu ben susturdum ac olabilir ama uyardim ben cocugu yazma mesaj atma dedim boyle dedigim zamanda kiskanma dedi ! Bu yilisikda degil ondan beter hadi aradan 2 3 gun gecse onada raziyim ama daha 5 saat bile olmamis neyin y..av..samasi bu :işsiz:

Öyle tik insanlar zordur yani egosu Yüksek olan tipler ama ben birsey söyleyim mi sana hayat o kadar çok zor ki inan ne dertler okuyoruz suan ağlamaklı olduğum durumda bu yazına gülümsedim. Bırak tek derdin bu olsun inan bu zamanları özliyceksin bile ki inşallah hayatın hep guzelliklerle güzel insanlarla geçer. Karakter malesef değiştirilmiyor egosu tavan yapmış insanlardan biri de benim eşim o yüzden nüfusunda bile olmadığın biri için hiç sıkma canını görmezlikten gel umursama takma gül geç ergenlik zamanının verdiği güzelliklerin tadını çıkar bence :KK16:

fake değilsen küçüksün ve aranıyorsun çok bariz . Eski sevgilinle aile kavgasından sonra bu sana çok ağır gelir
Ağır gelmiyor aksine egleniyorum tabi bu yazdigim konu haricinde... ayrica o kavga baska bu arkadas mevzusu baska ikisi cok farkli :)

Yeni nesil sizleri gördükçe korkuyorum ( bi anne olarak ) hepiniz ergensiniz ve en dorukta tüm duygular.. hormonlar da tavan.. aranıza mesafe koyun.. hem bu çocuğun sizin evde ne işi var?? ailen nasıl müsade ediyo böyle yılışık bi tipe şaştım :KK45:
3 yildir taniyoruz birbirimizi aileler falanda komsu oldugu icin gelip gidiyolar bize annem bu konuda bisey bilmiyor afedersiniz y...vsklik yaptigi zaman tersleyip atiyorum evden ama hala yuzsuz gibi geliyor !

Ya kizlar onla dalga geciyodu ben susturdum ac olabilir ama uyardim ben cocugu yazma mesaj atma dedim boyle dedigim zamanda kiskanma dedi ! Bu yilisikda degil ondan beter hadi aradan 2 3 gun gecse onada raziyim ama daha 5 saat bile olmamis neyin y..av..samasi bu :işsiz:
Bende olsam bende dalga geçerdim valla :KK70: çocuk işte nerden bilecek aşkı meşki 5 saatte aşık olup 2 saatte ilişki yaşayıp 1 saat aşk acısı çekiyordur. Ya rabbi ne günlere geldik yeni nesil nasıl geliyor böyle :KK70:

Öyle tik insanlar zordur yani egosu Yüksek olan tipler ama ben birsey söyleyim mi sana hayat o kadar çok zor ki inan ne dertler okuyoruz suan ağlamaklı olduğum durumda bu yazına gülümsedim. Bırak tek derdin bu olsun inan bu zamanları özliyceksin bile ki inşallah hayatın hep guzelliklerle güzel insanlarla geçer. Karakter malesef değiştirilmiyor egosu tavan yapmış insanlardan biri de benim eşim o yüzden nüfusunda bile olmadığın biri için hiç sıkma canını görmezlikten gel umursama takma gül geç ergenlik zamanının verdiği güzelliklerin tadını çıkar bence :KK16:
Tek derdim bu olsa keske abla inan hepsi bi araya geldiginde patlayacak yer ariyorsun sadece eski konularimi okuduysan eger suan ne kadar sıkıntili donem gecirdigimi anlamissindir

Bende olsam bende dalga geçerdim valla :KK70: çocuk işte nerden bilecek aşkı meşki 5 saatte aşık olup 2 saatte ilişki yaşayıp 1 saat aşk acısı çekiyordur. Ya rabbi ne günlere geldik yeni nesil nasıl geliyor böyle :KK70:
Dalga gecilmeyecek gibi degil zaten ben yapma dedigim zaman da kiskanma diyor iyice komik oluyo yaartik biraktim kim nasil dalga gecerse gecsin :kızgın:

X