Uzman Dr. M. Fatih Somuncu

Dr.Fatih Somuncu'nun kliniğine botox ve cilt bakımı için gittim. Hem kendisi hem de ekibi güler yüzlü ve ilgililer.çok memnun kaldım .gelmek isteyenlere tavsiye ederim.teşekkürler 💕

Fatih hocaya diş sıkma problemim için gitmiştim, çok memnun kaldım. Tüm ekip olarak çok temiz ve güler yüzlü bir şekilde çalışıyorlar.🌺

Dr.Fatih beyi ilk instigram da gördüm çok araştırdım ve sonun da karar verip gittim,iyi ki gitmişim ben çok memnun kaldım.Gonul rahatlığıyla tavsiye ederim güvenebilirsiniz.ekibi de çok güzel.hersey için çok teşekkür ederim.

Dr fatih beye ilk olarak kollajen aşısı yaptırmak için gittim. İnstegramda gördüm karar verdim gitmeye . Ama gidiş o gidiş çok ilgi alaka rahatlık beni bağladı diyebilirim. Botoks asla dediğim halde bayıldım botoksa , şimdide kollajen aşısı, göz çevresi gençlik aşısı yaptırıcam çok güvenilir güzel bir yer herkese tavsiye ederim.

Ben de Dr. Fatih Somuncu'ya H100 aşısı yaptırdım ve çok çok memnun kaldım, herkes cildimdeki değişimi fark etti, cilt lekelerim gitti, cilt kalitem inanılmaz arttı, kesinlikle etkili ve kaliteli ürünler kullandığını düşünüyorum, zaten doktor bey ve çalışanlarından her konuda ilgi alaka görüyorsunuz, işlem sonrası da takip ediyorlar, kısacası verdiğiniz her kuruşa değiyor, bunca yıl kremlere serumlara boşa para vermişim diyorum, Ankara için kesinlikle doğru adres.

Bu konunun kapanması lazım. Gençlik aşısı araştırırken buraya kadar geldim full reklam. İşsizliktede son nokta kaç tane hesap açıp uğraşmışlar yuh.

Kliniğe buz lazer için geldim,cihazlari anladığım kadarıyla piyasadaki en iyi cihazlardan ve işlemden çok memnun kaldım, Ankara'daki diğer kliniklere kıyasla fiyat daha uygun ve işlemi yapan Hatice Hanım çok tatli ve işini bilen,hoş sohbet, seans sırasında size güven veren ve rahat hissstmenizi sağlayan birisi, aklınızda soru işaretiniz varsa bi ücretsiz ön görüşme randevusu almanızı öneririm, aklınızda soru işareti kalmayacaktır🖤🖤 tavsiye ediyorum ✨✨

X