uzman doktorlar gercekten yardim istiyorum

bu nasıl bi cehalet inanamıyorum.hadi kayınvaliden yaşça büyük bazı şeyleri algılayamıyor ya da algılamak istemiyoda eşine noluyo ayol.kafayı yememişin iyiki şöyle bi ortamda.bence yılın kadını olmalısın.

İyide anlamadım öpüşünce ne hastalığın varki eşine geçecek?? yani verem falan olsan anlarım da durup duruken ne hastalığı onu anlamadım...Hastalığı nerden çıkardın kayınvalde diye sorsana??

Son düzenleme:
esiniz kaynaniza yatakodanizi anlatiyo olmasin sakin bana baska akillardan akil aliyo gibi geldi yatakodanizin mahremiyeti basklarina gitms sanki degilse kaynananiz nerden bilcek esinizi ne kadar optigunuzu canim hos degil yani sen de kocanla beraber olma anlasin biraz surtsun burnu senden mikrop kapmaktan korkuyorum nasil sen benden korkuyosun hersey karsilikli de don kicini yat.

esinizin davranisini cok cirkin buldum kaynaniza dicek lafim yok hadi yaslidir cahildir bask aniyetleri vardir ama esinz cok yanlis yapmis.

sakin alttan alma birak bi bakalim ne zaman sana kuzu kuzu doncek!!!

Bir yaşıma daha girdim, ömrümde ilk defa duydum...
Eşine bunu anlat iyice, böyle birşey olmadığını, bir diş hekimine danıştığını, flört zamanında hiçbirşey olmadığını, zaten aynı yatağı paylaştığınızı vs... sürekli anlatacaksın.

Böyle bir şeyin varlığına emin olana kadar beklediysen..

Öncelikle eşini al karşına konuş.Diş eti açıklamasından tatmin olmadığını söyle.İnsanlar birbirinden herhangi bir nedenle soğursa ancak öpüşmezler.Bunu kesin bir varsayım olarak ortaya koy.Şuydu buydu önemli bi şey yok diye geçiştiremesin.Yapacağın en önemli şey bunun senin açından ne kadar önemli olduğunu ona hissettirmek olacaktır.Bu hem ciddiyetini gösterecek hem de gururunu okşayacaktır.
Konuşmayı olabildiğince yumuşak tut.İlişkilerde zor oyunu bozar çünkü.Belki senin ağız bakımınla ilgili bir şeyler var.Belki kaynanan ve senin arandaki güç savaşımı ona iyi gelmedi vs herhangi bir ihtimali söyleyebileceği bir ortam sun öncelikle.
Ayrıca o kadar garip değil bence.Çok sık yaşanan bir şey.Eskisi kadar öpmüyor.Eskisi kadar uzun sürmüyor vs vs..

Son düzenleme:
çokk garip herşey kafam karıştı.en başta kayınvaldenin yanında niye öptünki?ama olmuş bikere neyse.sorun ağız kokusu olabilir mi?

oyle agız kokusu felan yok cok sukur ......agız temızlıgınede cok dıkkat ederım ....kayınvalıdemın yanında da hıc opusmedım sadece odamız da olanlan seylerı bılıyormus gıbı kendı kendıne yaratarak soyluyor ben ve esımden baska kımse bılmez.............

bu gunlerde baya kotu durumdayım cunkı tam konusamadım esımlede ve bızde durumlarda aynı hep yanı farklı bısey yok ama ben kotu durumdayım aklımda hep neden sorusu var ne vulamıyorum cevap sımdı ızındeyım ve dıscı bulup gıdecem ve ogrenecem neyın nasıl oldugunu ve ıcımde rahat etmesını saglayacagım yenı haber alınca artık yazarım sızede

Şaka mı bu ? hani kameralar nerde:1shok: okurken her kelimeyi iki kere okudum anlamadım mı acaba diye, Böyle bir duruma inanasım yok o yüzden yorum yapamıycam:enbuyukkk:

öle kocanında kayınvalidenin de o kafasını vırkkk
ne lüzümsüz insanlar var ya ii tahammül ediyorsun bence
ya bi insanın karısını öpmesinden daha normal bişi var mı?

sabah sabah topicleri okurken ağzım bi karış açık kaldı.ya çok özür dilerim ama kayınvalidende eşinde kafayı yemişler herhalde.bu ne büyük hakaret ya.siz cüzzamlımısınızda öpmeyecekmiş.kardeşler yiğenler öpsün karısı öpmesin.hadi kayınvalideniz saçmalıyor eşinizin bunu uygulaması söz dinlemesi de ne demek.tavrınızı koyun .çok ayıp ya.insanlar ne hale gelmiş.

bence sende eşine deki:
cinsel yolla bi çok hastalık bulaşıyomuş..bende o yüzden artık sevişmicem....belki banada bulaşır
!!!!!

Kaynanan, oglunu alsin yaninda yatirsin, unutmasin bir de biberonla sütünü icirmeyi unutmasin haaa biberonu da kaynatsin ki ogluna hastalik bulastirmasin.

Densiz, haddini bilmez hatun ne diyeyim bilemedim valla:dilcikar: esine de pes valla

enteresan kaynana-koca -tatlicadiarzu-
alsın oğlunu yanına yatırsın versin emziğini ağzına :1closedeyes:

X