uyuyamıyorum...

pearl:)

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
282
12
yaklaşık 1 aydır yalnız kalıyorum oyle fazla korkmuyorum ama nedense gecelerı uyuyamıyorum saat sabah 6 fılan oluyo anca uyuyorum psikolojım bozuldu:bbo: gecelerı bak bak nereye kadar:1shok:

cnm 6 da uyuyup kaçta kalkıyosun ?
gç uyanıyosan bu alışkanlık böyle devam eder.
bir kaç gün erken kalkmayı dene gece mecburen uyursun.
uykusuzluk yaşıyan biri olarak seni anlıyabiliyorum.
umarım düzene girer uykun bu şeklde zor tabiki..

yaklaşık 1 aydır yalnız kalıyorum oyle fazla korkmuyorum ama nedense gecelerı uyuyamıyorum saat sabah 6 fılan oluyo anca uyuyorum psikolojım bozuldu:bbo: gecelerı bak bak nereye kadar:1shok:

canım 6 da uyuyorsan kesin öğlende kalakarsın şu dönem bende öleyim erkekn kalmayı den bende denişycem zor olacak ama :)

beNde uyuyamıyorum senağlama gece saat 3.30 dan önce uykumhiç geLmiyo gece 3.30 gibi biraz yorgunluğumu hissediyorum yatağa yatıyorum gözlerimi kapatıyorum ama uyuyamıyorum uykum var ama uyuyamıyorum sabah ezanı okunuyo sabah oluyo ama uyuyamıyorum sabah olunca uyumuş oluyorum ondan dolayıda 12 den önce kalkamıyorum senağlama yardımmm ediNN benneyaptımki

genelde 11 gıbı uyanıyorum bu aralar kendımı yormaya da ozen gosterıyorum camasırlarımı elde yıkıyorum:uhm:belkı yorgunluktan uyurum dıye.adacayı fılan da ıcıyorum uykum gelıyo gıbı ollunca hemen yatıyorum ama yatıca gozlerım acılıyo yaramaz cocuklar gıbı:1shok:n'lur uyuyalım n'luuuuuuuuur:Saruboceq:

tatlım aynı dert bende de vardı ve bi süre sonra baş ağrılarım başlamıştı buyüzden
bikaç ilaö verdi bana hem ağrılarımdan kurtuldum hemde uykusuzluktan

inşallah uyursun canım ya sorununu aşarsın bende tam tersi asla gece 3 lere 5 lere kadar uyanık kalamam..en geç 2 de uymuş olurum kışları daha da erken 12 de uyuyup kalırım..geceleri geç uyansanızda erken kalkmayı deneyin kızlarda sölemiş zaten belki bu çözüm olur..

Geçenlerde benim eşim gece vardiyasında çalıştı 10 gün..Aynı sorun üç dört gün bendede oldu.Kızım erken uyuyor,erken kalkıyor.Bu sefer uykumu alamadığım için sersem oluyordum.İnsanın psikolojisinide etkiliyor bu sorun.:1shok:
Kafainli içecek tüketmemeye çalıştım.Yatağa girip gözlerimi kapalı tuttum.Sonraki günlerde uyumaya başladım erkenden.Neyseki normale döndü mesailerimizde kurtuldum.
Erken kalkarsan,normalde saat kaçta uyuyorsan o saatte yatağına yatarsan belki düzelir.Birde kafandan uyuyamayacağım düşüncesinide uzak tutmaya çalış.a.s.

bende 1 aydan beri evde tekim.
ilk başlarda bend euyuyamıyordum.baktım olmuyo
ruh gibi işe gidiyorum
utanmasam eşortmanla falan gidecem düşünün.

kahve içmeyi bıraktım.işten çıkınca mutlaka yürüyüş yapıyorum hergün.
yapamazsamda evde temzilik yapıyorum.
vücudum yorulunca erkenden uykum geliyor.
sende dene bakalım.

ben bu duyguyu iyi bilenlerdenim çünkü ciddi uyku problemi yaşıyorum. Doktor iyice uykun gelmeden yatağa girmeyeceksin diyor. ve bu haldeyken uyumaya çalışmayın diyor. Kitap okuyup, tv izliyorum, ancak gözlerim kapanmaya yakın gidiyorum yatağa. Vücudun yorulması, rahatsız uykuya sebep oluyormuş.

hepinize çok çok tesekkur ederım a.s.cok yoruluyorum belkıede ondan uyuyamıyorum hemen hemen hergun yuruyorum 6-8 km neyse kı yarın yalnızlıgım sona erıyo:1hug: duzelırm ınş olmazsa dr giderim

hepinize çok çok tesekkur ederım a.s.cok yoruluyorum belkıede ondan uyuyamıyorum hemen hemen hergun yuruyorum 6-8 km neyse kı yarın yalnızlıgım sona erıyo:1hug: duzelırm ınş olmazsa dr giderim

cnm bende aynı durumdayım hemde kaç aydır.doktora hiç gitmedim ama artık giicem olmuyor böyle.iyice kronik olmaya başladı .hep hadi geçer dedim erteledim ama önceki gün sabah 7 de uykum tuttu zar zor dünde 5 te.bugün 1:30 da uyandım kafam kazan gibi.bide ben çok sinirliyim uzun zamandır evde çok sıkılıyorum.yengeç burcuyum ve herşeyi çok takıyorum.depresyon olabilir kanımca.ama doktora gitmeliyim olmuyor.sende ihmal etme canım sevgiler :çok üzgünüm:

Al benden de o kadar hele bu aralar uykusuzluk sorunum iyice azıttı 5 ten önce uyuyamıyorum üstelik ne kadar az uyumuş olursam olayım bir sonraki gece gene uykum kaçıyor gözlerimin altı torba oldu...
Herhalde bu sıcaklardan havalardan böyle olduk, kışın uykularımı düzene sokmuştum en azından düzenli bir şekilde aynı saatte yatmaya alışınca vücut sağlığı yerine geliyor. Ama ipin ucu bir defalık kaçarsa gene uykusuz geceler başlıyor.
Ben de ne yapacağım bilmiyorum..
sositososito

eşim yurt dışında ve dün gece aynı şeyi ben yaşadım
sabah 7 ye doğru uyudur
10 yıldır yalnızlıktan kormuyan ben bütün gece evi dinledim
allahım bu gece omaz insallah

canım uykusuzluğun bir çok nedenleri vardır biz farketmesekta.aşırı stres,havalardan olabilir,düşünce yoğunluğu vs...bunların hiç biri sende yoksa uyuma zamanına dikkat etmelisin sabah 6 da uyumamaya çalış normal uyku saatinde uyumaya başlarsan sabahta normal saatte kalkarsın bir gün uykusuz kalcaksın belki ama sonra alışırsın umarım.buna bir çare bulamazsan kronikleşebilir bende öyle olmuştu

canım her gün 2-3 saat daha geç yatmayı denesen mesela?
bu gün 6da yattıysan yarın 8 de öbür gün 10'da?
böyle böyle normal bi saate geldiinde hep o saatte uyusan??
yani bende işe yaramıştı ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…