Kasık Ağrısı

Merhaba. Biz de 22 haftalıgız , ikizlerimden biri asagıda benım de. 21 . Haftada dediğiniz gibi hissetmeye başlamıştım ve kasık kısmından asagı doğru hareket hissediyordum ki halen öyle dizlerime kadar da bacaklarım agrıyordu bir de belimden hareket edemeyecek gibi hissediyordum ara ara . Rahim agzı kısalmış. Çarsamba serklaj oldum. Yine kasık kısmında hissediyorum ama agrım yok şuan şükür. İnşallah sizde böyle bir durum yoktur 🙏
inşallah bakalım. salı günü güdip görücez ünşallah her sey yolundadır

• Amin
Reactions: dhn
benim bebeği de ben sürekli aşağıda hissediyorum. yani hareketleri hep oralarda. ama ne biliyim daha kücüktür diye sey etmedim. 22 haftalığız daha. sürekli idrara sıkıştığımda olan ağrı gibi ağrı oluyor ayaktayken. son kontrolüme 16+5te gitmistim her sey yolundaydı. ama o zamana kadar progestan kullanıyordum. doktor progestanı bırakmamı istedi. simdi 2 gündür bu ağrı var anlamadım.
Benim de şuan ağrılarım olduğunda o şekilde oluyor, çok küçük henüz bebeğiniz. Umarım bişey yoktur bebişinizde. Ben de magnezyum kullanmıyorum bu arada. Acaba üşütmüş falan olabilir misiniz? Benim de erken haftalarda bir kaç kez aşağıda hissettiğim oldu ama o ağrılar eşlik etmiyordu.

Benim de şuan ağrılarım olduğunda o şekilde oluyor, çok küçük henüz bebeğiniz. Umarım bişey yoktur bebişinizde. Ben de magnezyum kullanmıyorum bu arada. Acaba üşütmüş falan olabilir misiniz? Benim de erken haftalarda bir kaç kez aşağıda hissettiğim oldu ama o ağrılar eşlik etmiyordu.
bi kaç gündür geceleri çok terleyip yataktan çıkıyorum. sabaha karsı da üsüyorum. acaba diyorum o ara terli yataktan çıkıp kendimi hasta mı ettim ama ne biliyim. yatıyorum su an sürekli. salı günü kontrole gidicem insallah bir sorun yoktur

X