uyutma yöntemleri

floras79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
305
1
45
kızlar benım oglum ya emerken yada emzıkle kucagımda uyuyor.kendı kendıne uyumasını cok ıstıyorum ama asla,kucak dısında hıcbır yerde uyumuyor.gece de dalana kadar cok sık uyanıyor ve ılle kucak ıstıyor yoksa alana kadar susmuyor,4-5 kez kalkıp evi turluyoruz:1rolleyes:nolcak bu halımız bılmıyorum,hep boyle mı gıdecek?uykumu alamadıgım ıcın cok yorgun kalkıyorum

canım bebeğin kaç aylık?
biz de ilk bir ay uyku problemi yaşadık gerçi gece en fazla 2 kere uyanıyordu
sallayarak uyuttuk bir süre ve hala bazen sallıyoruz
son 1 haftadır parmak emmeye başladı, parmağını emerken çogu kez uyuyakalıyor

bebeğim 4 agustos da 4. ayını bıtırdı.4 nisan dogumlu.yavas yavas bır duzenımız olsun ıstıyorum ama ne gunduz ne gece duzen yok canım malesef

düzen olucak diye beklemeyim bence arkadaşlar. çünkü her gün değişiyor bebeşlerimiz farklı huyları çıkıyor. ben ayağımda sallıyarak uyutuyorum oda eeeeee şeklinde tempo tutarak uyuyor gündüzleri hala ama neyseki gece Allaa şükür emzirip koyuyorum karyolasına eğer bi sıkıntısı ağrısı yoksa hemen uyuyor bebeğim.

bende gece 12 gibi emzirip yatırıyorum sabah 6 kalkıyor tekrar bazen 9 da bazende 11 de kalkıyor maşallah

valla kızlar benimde bebiş illa meme istiyor ama bazen gündüzleri kendi kendine oynarken uyumus olarak buluyorum çok hoşoma gidiyor... hiç belli olmaz değişebilir huyu...

X