uyurken emzikle yatıran var mı

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
hanımlar kızım yalnızca uyurken emzik alıyor beşiğine o şekilde yatırıyorum ama içim rahat olmuyor emziği çekiyorum ağzından bu seferde uyanıyor uğraş bakalım bu seferde uyut diye gerçi iyice daldığında emzik düşüyor ağzından ama genede korkuyorum sanki üstüne yatıvercekmiş gibi nefes alamıcak gibi geliyor bana sizler napuyosunuz

• Konu Sahibi liva1017
canım benimki emzik almıyor ama yigenimden biliyorum oda uyurken emiyordu zinciri yoksa korkma oda agzından düşünce aglıyordu dalınca kendi atıyordu allahın izniyle bişey olmadı 2,5 yaşında korkma

• Konu Sahibi liva1017
benimkide emzik almadı ama görümcemin kızı hala emzikle uyuyuyor şuan 2 yaşında hiç bişey olmadı korkma seninkinede bişey olmaz..............

• Konu Sahibi liva1017
bende emzikle yatiriyorum
dalinca kendi atiyor
bence de korkmana gerek yok
artik kurtarirlar kendilerini

• Konu Sahibi liva1017
biz de sadece uyurken emzik kullanıyoruz. dalınca ağzından düşüyor. ya da kendi eliyle atıyor. arada uykusunda ağlayınca uyumaya devam etsin diye veriyorum ağzına ya da emziriyorum. sorun olacağını sanmam.

• Konu Sahibi liva1017
Selinim de emzikle uyuyor. Derin uykuya geçince atıyor emziği. Attığı zaman bi kıpraşıyor ve ben uyanıyorum o zaman emziği de kenara alıp koyuyorum. Daha sonra tekrar emziği aradığında veriyorum ağzına yine... Böyle sabaha kadar kısırdöngü olarak devam ediyoruz.

• Konu Sahibi liva1017
Selinim de emzikle uyuyor. Derin uykuya geçince atıyor emziği. Attığı zaman bi kıpraşıyor ve ben uyanıyorum o zaman emziği de kenara alıp koyuyorum. Daha sonra tekrar emziği aradığında veriyorum ağzına yine... Böyle sabaha kadar kısırdöngü olarak devam ediyoruz.

canım ben de aynen senın gıbı yapıyorum.

• Konu Sahibi liva1017

bizde emziksiz uyuyamıyoruz aynen emzik ağızdan çıktımı başlıyoz aranmaya ya meme ya da emzik derken sabahı ediyoruz

• Konu Sahibi liva1017
canım benim kızım da emziksiz uyumayanlardan. iyice dalınca atıyor zaten. ama bi yerde okumuştum emzik bebeklerde boğulma riskini azaltıyor diye mantıklı da gelmişti o yüzden hiç tereddüt etmedim emzikle uyutmaktan...

bende emzikle yatrıyorum oğlumu dalınca kendı atıyor..zaten emziği vermesem uyumuyorkii..bencede bişicik olmaz içini ferah tut canım

çok istedim ama emzik almadı iki emzik bir zincir bide emzigi saklama kabı aldım ama öylece duruyor zinciri niye aldıysam sanki emzigi tuttu zincir eksik kaldı

ayni benimde oyle cadi hanim sevmiyor ama ara sira zorda kaldigimiz zaman aliyor ona da sukur

bizim şansımıza canım ya.perihan uyuyorsun bak bana 9:40'da kalktım ama gece ela hiç uyumadı

ben de emzikle uyutuyorum ama çekip emziğe elini takıp atıyor oyun yapıyo zilli :) emziksiz de uyumuyor uyutana kadar belim iki büklüm ellerini tutuyorum emziğii ağzından çıkarmasın diye beşiğinde emzikle sallıyorum öyle uyuyo.. gece kendi atıyo uyanınca emziriyorum bazen emziği tekrar ağzına veriyorum .. doğduğu gün hastanede emzik verdim hala sevmiyo pek.. uykusu gelince çok iyi alıyo ordan anlıyorum uyuyacağını :)

liva1017 hic bir paylasimda bulunmuyosun.. arada bir gelip 2-3 topic atip kayboluyosun kiziyorum sana :eek:klava:

bu arada bende emzikle yatiriyorum.

Benimki hiç emzik almadı,parmağını emiyor.yani doğal emzik kullanıyor benim oğlum gecede uyanınca direk kendi emziğini kendi alıyor ağzına.hiç kaybolma riski yok...:)))

Benimki hiç emzik almadı,parmağını emiyor.yani doğal emzik kullanıyor benim oğlum gecede uyanınca direk kendi emziğini kendi alıyor ağzına.hiç kaybolma riski yok...:)))

canım o emzikten kötü, sonra bıraktıramıyosun. bence parmağından şimdiden vazgeçir.

Nasıl Vazgeçirebilirimki bilmiyorum.Bİliyorsunki şu anda tam bir şeyden anlamiyırlar.birazdaha büyüsün kendini anlamaya başlasın ondan sonra denerim diye düşünüyorum.çünküğ şimdi eline acı biber sürememki:)))))

Nasıl Vazgeçirebilirimki bilmiyorum.Bİliyorsunki şu anda tam bir şeyden anlamiyırlar.birazdaha büyüsün kendini anlamaya başlasın ondan sonra denerim diye düşünüyorum.çünküğ şimdi eline acı biber sürememki:)))))

arkadaşım parmağına yara bandı yapıştırıyor ve düzenli olarak değiştiriyor. parmağında bant varken bebek parmağını emmiyor. bi dene istersen.yerimseniben

Yazık be daha çok küçük ben kıyamamki.teyzeyi ya biraz daha emsin ondan sonra yapalım olurmu.

X