Uyumamak için dua var mıdır?

Giz05

Guru
Pro Üye
1 Ağustos 2012
467
166
Hanımlar belki size saçma olabilir ama hemen derdimi anlatıyorum. Ben mimarlık öğrencisiyim ve yaz okuluna kaldım. Yaz okulu derslerin sıkıştırılmış hali olduğundan çok tempolu ve benim çok az uyumam lazım(3 günde 1 gece gibi) dinç olmak için edebileceğim bir dua var mı Allah rızası için? Şimdiden çok teşekkür ederim.

uyumamak için bir dua var mı bilmiyorum ama eğer sabahları falan kalkamıyorsan istediğin saatte kalkabilmek için kevser suresini okuyabilirsin. uyumadan 3 kez okuyup kaçta kalkmak istiyorsan ona niyet et.

3 günde 1 gün uyumakta çok sağlıksız. günde 4 saat 5 saat hadi tamam da 3 günde 1 :KK50::KK50::KK50:

Hanımlar belki size saçma olabilir ama hemen derdimi anlatıyorum. Ben mimarlık öğrencisiyim ve yaz okuluna kaldım. Yaz okulu derslerin sıkıştırılmış hali olduğundan çok tempolu ve benim çok az uyumam lazım(3 günde 1 gece gibi) dinç olmak için edebileceğim bir dua var mı Allah rızası için? Şimdiden çok teşekkür ederim.

o kadar uykusuzluk çok sağlıksız.. planınız nedir ki :/ ya vücut alışamazsa ?günde 4-5 saat uyuyun en azından..

o kadar uykusuzluk çok sağlıksız.. planınız nedir ki :/ ya vücut alışamazsa ?günde 4-5 saat uyuyun en azından..
haklısınız fakat gündüz derste oluyorum gelince dinleniyorum gece çalışıyorum. saat 23.00 02.00 arasında uyumadığım için vucudum sabaha doğru gidiyor. fiziksel olarak uyanık kalmak için herşeyi yapıyorum fakat acaba psikoloji olarak kendimi rahatlatmak için bir dua var mıdır güç vermek için onu merak ettim.

X