uykusuzlukkk

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar bebeğim 3 günüdr geceleri uyumuyo hemen uyanıyoo ve ağlıosenağlamaacaba dişlerden dolayımı daha önceleri güzel uyurdu nolduysa anlamadım dişlerine bakıyorum pek birşey göremedim bide gündüz fazla deil akşam çok yapıo diş ağrısı akşammı azarr 3 gündür mafoldum uykusuzluktannsenağlama inşallah düzelri biran evvell ..:a015:

canım benim kızda aynı geceleri aynı çok mızmız oldu hep emmek istiyor 10dkda uyanıyor hep emmek istiyor annem memenin tadını iyice aldı ondan uyanıyodur diyor benide uykusuz bırakıyor cadı.gerçi dişimizde var ama ben zannetmiyorum dişten mızmızlanacağını

aynen cnm daha önce hemen uaynırsa almazdım biraz mzımızlanır uyurdu şimdi ağlıo uyumak bilmio mecbur ya alıyorum yada beşiğinle kendi yatağım arasına ip yaptım ordan tutup sallıyorum habire kalkmayım die böle giderse yanıma alıcam kafam kalkmıo artık walla bide eşim nöbet tutuo sık sık bütün gün zaten yoruluyorum bide gece uyumayınca salak gibi oluyorum inş düzelilerler bir an evvel....

inşallah düzelir canım ben 1 haftadır nerdeyse yanımda yatırıyorum belim ağrıyor artık 10dk da 1 beşiğinden almaya yatırıyorum uyanıyor en iyisi yanımda yatırmak bazen hemen pışpışlıyorum uyuyor yada hemen mememi veriyorum gözler kapalı dalıyor ama çok sık uyanıyor beni uykusuz bırakıyor.

denizcim geçmiş olsun cnm biz de bu hafta 2-3 geceyi böyle geçirdik hem grip hem de dişetlerindendir diye düşündüm doktora da götürdük daha gelen yok ama diş yerleri belirmeye başlamış dedi ondan da ağrı yapabilirmiş,bizimkiler diş çıkarmayı kolay atlatamayacaklar sanırım...

inş ondandır alevcimm dişten olsun razıyım başka rahatsızlığı olmasında allah korusun...

canım ya benimki hep öyle sürekli kalkıyor 3 saat deliksiz uyumaz.ama seninki önceden uyuyorsa belki diş çıkarıyordur diş etine bak kabarmışmı vede beyazlamışmı?

baktım cnm ama pek anlayamadım göremedim bişi bklım haftaya çardoktorumuz geldiyse götürücem ne dicek...

canım ya 1 aydır oleyım valla dıs dıyorum ben bıde delı gıbı ağlıyo uykusuz kalınca aptal gıbı oluyorum valla

canım diştendir umarım.başka derdi olmasında...
allah kolaylık versin...

benimki de iki haftadir oyle, en cok 3 saat yada 4 saat uyuyor, sonra hemen uyaniyor hele bu gece esimle annemlerde uyuduk cocuklarin ikisiyle
yedi bitirdi bizi cadi, mizmiz mi mizmiz bi agliyor ama oldurdu bizi salladik olmadi emzirdim zirladi insallah disdir baska bi sey olmasin da

bugünde azcık ateşi vardı çok huysuz hiç hali yok kuzumun ateş düşürücü verdim o kadar hareketli olan çocuk kolunu kaldıramıo cnm benim çok üzülyorum inş tez zamanda eski haline döner bebeğimm..((

valla kızlar bizde aynıyız 1 haftadır. ece naz 1 hafta öncesine geceleri ya 1 kere kalkar ya da hiç kalkmazdı şimdi yarım saat uyumaz oldu mahvolmuş durumdayım akşamaları çare yok yanıma alıyorum bi yatakta 3 kişi çok tedirgin yatıyoruz haliyle bizim kızın 5. dişi geliyo ama hiç böle olmamıştı bi de burnu çok tıkalı napsam açamaıyorum napıcam bilmiorum sadece burnu tıkalı ve uykusuz bunun içinde doktora gitsek dıktor ne dicek? allahım bi geçse...

allah yardımcınız olsun bızde ole bı sey yok sımdılık.sadece 2 gece oyle oldu o da ben cıg sogan yemıstım galıba gaz yaptı.tahmın edıyorum halınızı.ınsallah bugunlerı az stresle atlatırsınız anneler...

ağzını hiçbişeye açmıo yemek yemek istemio dişmi acaba çok üzgünümm zaten kilosu çok deil dahada zayıflıckk(((((((((

Ayy canım yaa bilmemmi bizimkide aynısı anamı ağlattı hele gece ölüyorumgece 2 3 ayaktayız hem uyutamıyorum hemde sürekli ağlıyo ama barışın dişi çıkıcak heralde yerleri kabardı birde beyazlıklar var alt damağında uff ne zor çıkıyolar böyle hayırlısıyla çıksalarda bizde bi rahatlasak yaa

kızlar bebeğim diş çıkarmıomuş hasta olmuş kulak ve boğazı kızarmış dün çok ateşlendi antibiyotik kullanıyorz inş hemen geçer bebeğim eski sağlığına kavuşur çok iştahsız ve huzursuz yorgun hali yok çocuğumun çok üzgünüm(((

canım çok geçmiş olsun.tunada 2 üç haftadır öyle geceleri hep kalkıyor önceden 1 kere kalkan cocuk şimdi 3 4 kere kalkıyor acaba odamı hasta olacak.

cnm doktora göster eğer dişleri kabarmadıysa belki olabilir daha ilerlemesin antibiyotik biraz ii geldi daha ii sanki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…