uykusuzluk :(

esra27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2007
123
0
43
merhaba arkadaşlar,
kızım tam 3 buçuk aylık oldu. geceleri 2-3 kere kalkıyoruz şu sıralar. ama ben doğumdan öyle hassaslaştımki çıt sesine uyanıyorum ve bi uyanınca bidaha çok zor uyuyorum.
bütün gün sersem gibiyim uykusuzluktan. sürekli sinirli halsiz bi halim var,
ayılmak için kahve içiyorum gündüzleri ama faydası yok,
benim gibi uyku sorunu yaşayan varmı?
yazarsanız sevinirim ,
şimdiden tşkrler..

canim ya insanin enerjisi biter bu sekilde aslinda simdiye uyku duzeni kurmus olmaliydi bebegin benimki 3aylik aksam 10.30 sabah 6.30 arasi deliksiz uyuyor karanlik oldumu uyku moduna geciyor gunduz uyuyorsa isu gucu birak uyu sende yoksa harab olursun yada gunduz uyutma oyna gezdir aksamda dus aldir iyice doyur gazini al yatir bakalim fark edicekmi uykusuz cocuk zor olur ihlamur veya rezene,anason caylari ver bebegine hem gazini alir hem dalmasini rahatlamasini saglar

bende şu sıralar geceleri 3 4 defa kalkmaya başladı 12 de yatıyorum ve 3 ,4 saatlik bi uykuyla duruyorum akşamlarıda geç yatmaya başladı önceden 8 dedimi uyuyup kalan şimdi 10 a kadar anca uyuyor gece 3 4 gibi uyuyanıyor offff bigün rahatca uykumu alsam diyorum ama nerdeee

benim durumum da aynı canım.Gece iki saatte bir uyanıyor.

eee ben bu durumda birde kiza 6da kalkilir mi diye kiziyordum agzimi acmiyim bari iyi uyuyormus saat 7de de tekrar yatiyor 2saat daha uyuyor uykusuzluk cok berbat sadece 40gun cok kotuydu saat basi daha sonra kendiliginde duzeldi

eee ben bu durumda birde kiza 6da kalkilir mi diye kiziyordum agzimi acmiyim bari iyi uyuyormus saat 7de de tekrar yatiyor 2saat daha uyuyor uykusuzluk cok berbat sadece 40gun cok kotuydu saat basi daha sonra kendiliginde duzeldi

tıpkı benim kızımı anlattın.gerçekten biz sesimizi çıkarmayalım.40 ımız çıktıktan sonra düzene girdi şükür.senin bebiş gibi akşam 7-8 de bir yatıyor sabah 6 da uyanıyor.geceleri 3 kere acıkıyor emziriyorum.sonra 1 saat oyalanıyor tekrar uyuyor.biz hiç sesimizi çıkarmayalım en iyisi.

allah yardımcınız olsun yaaa ..
bende uzun bir aradan sonra uykusuz günlerime başlıyacağımda vallahi ben rahata alıştım bu nasıl olacak diyede düşünmeden edemiyorum...
daha zamanım var bu yüzden bol bol uyuyorum:))

gece hiç acıkıp uyanmıyor mu,hiç emzirmiyormusunuz canım.

bazen nadiren 3gibi uyaniyor ama genelde uyanmiyor dr sordum ac kaliyor mu diye oda bunun icin onu uyandirma aciksa bunu hissedip belli edecek kadar buyudu dedi sanirim acikmiyor ama sabah 6-6.30 arasi acikiyor yatakta 1sn fazla tutamiyorsun sabirsizligini gorsen memeye saldiriyor heleki benim kizim acliga hic tahammulu yok

aman allahım nasıl işe giderim o kadar uyanırsa bilemiyorum en fazla 2 kez uyanıyor.

Benim oğluşum 2 ya da 3 kere uyanıp emiyor,sonra tekrar uyuyor..

benim oğlum da 3-4 kez uyanıp emiyor tekrar uyuyor.gunduz ve gece düzenimiz olsa çok ıyı olacak ama hiç belli olmuyor.biraz daha sabır kızlar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…