uykusuz geceler başladı mı?

sule-46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.403
5
Kızlar hani hamileyken herkes şimdi uyu sonra uyuyamayacaksın diyor ya,doğum yapanlar , nasıl hakkaten öyle mi :) ? Bebişler uyuyor mu ? 2 saatte bir filan kalkıyorlar mı ?

canım şimdiden korkutmalara başladılar mı seni:):) benim 27 günlük bebegim var,bebekler kafalarına göre istedikleri zaman uyanıyolar,gece gündüz sabahın körü farketmiyor onlar için:):)ama her bebege göre degişiyor tabi,mesela benim bebegim çok şükür geceleri sadece 2-3 kez uyanıyor emip uyuyor ,gece hiç uyumayan bebekleride biliyorum malesef..şimdi benim korkum 40ından sonra degişmesi umarım degişmez..az çok zor oluyor tabiki insan zorlanıyor isyan ettigi anlar oluyor ama herşeye degiyor takma kafana...

Taylan doğduğundan beri bugün tam 15.gün oldu 4 saat ten fazla uyuyamadım.Oda 2 kere genelde bir iki saatte bir kalkıyorum birde son 5 gündür gaz sorunumuz başladı ne yaptıysam fayda etmedi.Hem bebeğim acı çektikçe çok üzülüyorum hemde korkunç yorucu oluyor.Şimdi bir ilaca başladık iyi geldi gibi bugün gaz sorunumuz çok az umarım böyle devam eder.Henüz doğum yapmayan arkadaşlarada ellerinde fırsat varken bol bol uyumalarını tavsiye ederim.

AYYYYY SORMAYIN GECE OLDUMU UYUMUYORUZ HELE İLK 7 GÜN HİÇ UYUMADIM DİYEBİLİRİM HATTA BİR SEFERİNDE EMZİRİRKEN RESMEN UYUMUŞUM VE BEBİŞİN BURNU TIKANMIŞ ELİNİ KOLUNU SALLAYINCA AGLAYINCA UYANDIM ÇOOOOOOOK KORKMUŞTUMM. AMA NAPAYIM DAYANAMAMIŞIM AMA ARTIK UYKU DÜZENİMİZ BİRAZ DAHA İYİ GECE 2 DEFA KALKIYOR YANİ ÇOOK UYKUSUZUZ. BEN ÇOOK PİŞMANIM HAMİLEYKEN UYUMADIGIMA AMA HAMİLEYKEN UYKUMDA GELMİYORDU. BENİMDE SİZE TAVSİYEM UYUYUN DEMEK AMA OLMUYOR NEYSE BEBİŞİNİZE SAĞLICAKLA KAVUŞUNDA SİZDE YAŞAYIN BU GÜZEL DUYGULARI a.s.

uyumuyolar kızlar valla bizde geceleri uyumayanlardanız emmek bile ızdırap sanki bebeğime uykudan kalkınca huysuz oluyolar 1 hafta oldu yavas yavas uyku düzeliyo ama geceleri 1 yada 2 saatte bir uyanıyo genelde gündüz uyuyo benim efe allah canına sağlık versin de ben uykusuz kalayım

benimde uykularım yok birazda gaz sorunumuz var zinco damla aldık bugün imşallah işe yarar.

Ilk gunler uyku yoktu bizede hastanede bende o yuzden hemsireleri cagiriyordum sabaha kadar onlar bakiyorlardi emzirmeye getiriyorlardi tek bende azda olsa uyuyabiliyordum.Sonrasinda kizimin sariligi cikti o yuzden halsiz dusuyordu yavrum yemek bile yiyemiyordu habire uyuyordu.Sonra eve geldik hastaneden pompa makinasi aldik geceleri 2 kere kalkiyorum 60 gr sut sagiyorum o uyanana kadar sonra iciriyorum karni iyice doydugu icin 4 saat hic uyanmiyo.Ayni saatte kalkiyo ayni saatte yemek yiyo sanirim duzene koyduk.En son sabah 8 de kalkiyo sutunu iciyo hemen anneannesine veriyorum ben 10 bucu kadar yatiyorum.Gunduzleride o uyumada bende arada kestiriyorum.Tek bugun azcik sorun oldu yavrumun gazi var ishal olmus karni gurul guruldu yazik sonunda iyice kakasini yaptida rahatladi kuzum.Simdi uyuyo karni tok alti temiz ondan iyisi yok :)) Kisacasi kizim beni pek zorlamiyo zaten hamileligimin son donemlerindede uyku sorunum vardi sanirim bunyem alisti

kızlar ya ben napacam benim iki tane oglum olacak birkac hafta sonra kafamçokkarıştı :dance:

annıs adayı sımdı sarılıgı nasıll

ben de gece uyuyamayanlardanımmm

bebıslerımız ıcın katlanıyorzz

annıs adayı sımdı sarılıgı nasıll

ben de gece uyuyamayanlardanımmm

bebıslerımız ıcın katlanıyorzz

sariligi bayagi duzeldi ama hala azcik var

gece uyuyamiyorsun demek valla bende sagmasam sutumu saatte bir uyanirimda allahtan sutumu sagiyorum acikmiyo toplu yiyo

X