Uyku ve Yemekleriniz düzene girdi mi???

Kızlar almina kaşıkla yemeye öyle bir alıştı ki beni emmek istemiyor neredeyse.....!!!! sadece akşam uyurken rızasıyla emiyor ve geceleri uyandığında diğer öğünlerde ise zoraki emiyor kahvaltıyı,yoğurdu,meyve pürelerini,muhallebiyi ve sebze çorbalarını zevkle yiyor.Bendeki sütler boşa akıyor.Tatları aldı beni istemiyor artıkk haftaya işede başlayacağım hepten emmezse ne olucak???sağıp vermeyide denedim ama o tadı istemiyor zilli kızım..

Kizlar benimde uykusuzluga dayanacak gucum kalmadi..yeme duzenimiz guzel yani ben saatlere gore veriyorum yogurdunu corbasini meyvesini ama bir de uyusa..uyumuyo iste..her cocukta duzen oturtulamayabiliniyor iste..bazi cocuk uyumayi yemeyi cok seviyor bazisi istahsiz oluyo ya da uyumayi sevmiyor ne yazik ki..sallama olayina gelince, bende kucagimda salliyorum ne yazik ki cunku ztn uyumayan bir cocuk ancak sallayinca az biraz uyuyor..onu da yapmazsak iyice pilimiz bitiyor ne yazik ki..acaba hep boyle mi olucak diye dusunmeye basladim..yeni dogdugunda daha kolaydi geceleri bu kadar cok uyanmiyodu :KK43:( acliktan diil cunku tika basa doyurup da yatiriyorum gene 2 saat sonra ayakta :KK43:((

bizim de çok şükür düzenimiz oturdu:nazar::nazar:
sabah 7.30 da emziriyorum ve uyuyor ben işe gidiyorum.bundan sonrasını kardeşim devralıyorkaydirigubbakcemile3
10.00 da uyanıyor ve 120ml annesütü içiyor
11.00 de 50ml meyve suyu
13.00 de sebze püresi yiyor
uyuyor 15 gibi uyanıyor
15.30 da anne sütü 120ml
gezmeye çıkılıyor, hava almak içinkaydirigubbakcemile
17.00 da meyveli yogurt yiyor
uyuyor 19.00 gibi uyanıyor ben de işten gelmiş oluyorumhihoyyyt
19.00 da sebze püresi yiyor
20.00 de emziriyorum
10.00 da muhallebi
23.00 emziriyorum ve gece uykusunua yatıyor, genelde de sabah 7-7.30 a kadar da uyuyor aşkımmm:dance:

:nazar::nazar::nazar:

X