uyku tutmayınca

Hadi yaa..

Gecende de bizim.orda evin karsisinda yangin cikmisti kasitli olarak yapildi diyorlardi komurluk yanmis

Ne kadar korkmustum
Amaninn Allah korusun yaa, bir kere de bizim evde yangin cikti, korkudan ne yapacagimizi sasirdik apartmandan bir kisi bile merak edip gelip bakmadi. Elektrik sobasi patlamisti :KK43:

Amaninn Allah korusun yaa, bir kere de bizim evde yangin cikti, korkudan ne yapacagimizi sasirdik apartmandan bir kisi bile merak edip gelip bakmadi. Elektrik sobasi patlamisti :KK43:
Allah korusun cidden bende cok korkarim boyle olaylar karsisinda hemen ayaklarim bosalor titrer tutmaz korkunca boyle oluyorum..

Ya diyorlar ki sogara izmaritini atmislardir balkondan komurluguge denk gelmistir diyorlar

Ama komurler disarda degilmis ki ilginc degil mi..

Yani biri kasitli olarak yapmis olabilir

Eklentiler

• Screenshot_2015-06-23-01-46-19.png
    Screenshot_2015-06-23-01-46-19.png
    363,2 KB · Görüntüleme: 61
Allah korusun cidden bende cok korkarim boyle olaylar karsisinda hemen ayaklarim bosalor titrer tutmaz korkunca boyle oluyorum..

Ya diyorlar ki sogara izmaritini atmislardir balkondan komurluguge denk gelmistir diyorlar

Ama komurler disarda degilmis ki ilginc degil mi..

Yani biri kasitli olarak yapmis olabilir
Sigara izmaritine takmis bence herkes cunku bize de itfaiyeciler tutturmustu illa ki sobaya izmarit atmişsiniz diye halbuki uyuyorduk, ablam tesadufen uyanmis ve o an soba patlamiş gozunun onunde, uyanmasaydi zaten ikimiz de ne olurduk bilemiyorum.
İnsan ürperiyor yaa tuhafmiş gercekten, komurlere kadar nasil ulasti.
Buarada Cok mu buyudu yangin?

Cok buyumeden mudahale ettiler ama etraf kara komur dumaniydi..

Allah korumus sizi de aman dikkat edin canim
Cok tesekkur ederim, artik korkudan kullanmiyoruz. Ama kombiden de korkuyorum ben ya :KK43:
Size de gecmis olsun, istanbulda 99 depremini de yasadim ama yangin daha fenaymiş.

X